Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni

se strinjam
. Tako, da bodo 2 stezi po mojem ziher dovolj.
.Je prehlajen,poln nos gnoja,tako da greva jutri k P.Jutri bi morala delati zjutraj,a takega ne morem peljati v vrtec,tako da bom rekla za bolniško.Tašča pa zjutraj pelje Nejca k zobarju,če bo seveda upal odpreti usta
. S tem da jaz ne likam vsak večer in ne pospravljam vsak dan, pa prišparam na moči in energiji vsaj malo.
Je rekla, da zato, ker ni bilo mene in S. (velike pike - vedno hodita skupaj, tistikrat je pa ona takoj šibala nazaj v šolo). Drugače je zelo korajžna, zato moram prihodnjič obvezno spet jaz z njo.


