|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu odpust?
20.12.2009 21:33:44   
memole80
Pozdravljene.

Zanima me če je res, da če imaš že enega otroka doma, da te v porodnišnici Izola spustijo en dan prej kot običajno....baje pa da je treba takoj omeniti pediatru in ginekologu.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
20.12.2009 22:02:42   
glen
Res je.
Pri hčerki sem bila v bolnišnici 5 dni se pravi 4 nočitve,zdaj pri sinu pa 4 dni se pravi 3 nočitve.
Da je treba takoj omenit nevem.
Itak če je vse o.k. greš in če ni ne greš.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
20.12.2009 22:18:12   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Res je.
Pri hčerki sem bila v bolnišnici 5 dni se pravi 4 nočitve,zdaj pri sinu pa 4 dni se pravi 3 nočitve.
Da je treba takoj omenit nevem.
Itak če je vse o.k. greš in če ni ne greš.



Ma upam, da ne bodo 3 nočitve. Jaz sem bila za prvo hčerko 3 noči tam....upam, da bosta samo 2. :)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
20.12.2009 22:23:56   
ona
Jaz ne vem zakaj tako hitite domov iz porodnišnice....jaz sem tudi 2x rodila v Izoli,ma nisem imela sile it domovuser posted image
Raje en dan več,pa da greš uredu domov,kot,da se pol vrneš s kakšnim vnetjem,kot se je moji kolegici zgodilo...saj nič ne rečem,je vseeno lepo bit doma,ampak ne prehitevatuser posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
20.12.2009 22:29:40   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz ne vem zakaj tako hitite domov iz porodnišnice....jaz sem tudi 2x rodila v Izoli,ma nisem imela sile it domovuser posted image
Raje en dan več,pa da greš uredu domov,kot,da se pol vrneš s kakšnim vnetjem,kot se je moji kolegici zgodilo...saj nič ne rečem,je vseeno lepo bit doma,ampak ne prehitevatuser posted image


Ma ni šans..... jaz bi šla TAKOJ domov..... Po prvem porodu sem itak bila tako navdušena in sem se super počutila, da bi lahko šla direktno domov.

Zakaj hitim? Ker so obiski prepovedani in niti mož ne sme priti na obisk, kaj šele otroci. Kaj se ti zdi to normalno? Mene že sedaj boli srce, ko vem, da ne bom videla hčerke 3 dni, ....raje pa ne pomislim, da bi imel dojenček zlatenico, ker potem se vse zavleče.....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 7:07:45   
Anonimen
memole....me spominjas na sebe!user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem hotla jit domov po 24 urah zaj pri Nini. v LJ je mogoce. lahko se odlocis tudi za ambulantni porod, kjer gres 3 ure po porodu domov. za lj vem, drugje ne vem,
ker pa se je moja Nina rosila z 2.380g, bi morala bit tam 1 teden. da se kao navadiva ena na drugo, pa da dojenje stece.......nama je ze drugi dan vse steklo in sem jo sama rihtala. previjala, futrala. tako, da sem sforsirala, da sve tretji dan sle.
sem pa morala podpisat izjavo, da greva na mojo odgovornost.
ce je vse ok, lahko kamot zahtevas da gres hitro domov.

meni je blo ze tiste 3 dni grozno. sem tulila ko dez prvi dan.user posted image

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 7:11:47   
ledenaa
V vseh P greš lahko prej domov,te ne morejo na silo zadržat
greš pa na lastno odgvornost itak

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 7:45:30   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

memole....me spominjas na sebe!user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem hotla jit domov po 24 urah zaj pri Nini. v LJ je mogoce. lahko se odlocis tudi za ambulantni porod, kjer gres 3 ure po porodu domov. za lj vem, drugje ne vem,
ker pa se je moja Nina rosila z 2.380g, bi morala bit tam 1 teden. da se kao navadiva ena na drugo, pa da dojenje stece.......nama je ze drugi dan vse steklo in sem jo sama rihtala. previjala, futrala. tako, da sem sforsirala, da sve tretji dan sle.
sem pa morala podpisat izjavo, da greva na mojo odgovornost.
ce je vse ok, lahko kamot zahtevas da gres hitro domov.

meni je blo ze tiste 3 dni grozno. sem tulila ko dez prvi dan.user posted image



Ambulantni porod? Ma ja no....tako neodgovorna že nisem. Vem, da je bolje, da je otrok pod strokovnim nadzorom, samo spet ne preveč. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 7:47:05   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

V vseh P greš lahko prej domov,te ne morejo na silo zadržat
greš pa na lastno odgvornost itak



Če ne pa lahko zbežim..... user posted image  user posted image user posted image  Bom rekla mojemu naj me čaka z lestvijo. :) Zame biti v P je res smrt.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 8:58:26   
silvy
Načeloma, če si drugorodka in je vse ok te pustijo v Izoli že po treh dnevih domov. Meni je bilo tam super. Kuhat ni bilo potrebno, pospravljat niti...Tamala bo že zdržala 3-4 dni brez tebe in ti brez nje. A še nikoli nisi šla nikamor brez nje za kakšen dan? Saj bo možek poskrbel za njo. Bo toliko lepše, ko se bosta ponovno srečali.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 9:54:52   
glen
Ko sem rodila feb. letos so bili tudi obiski prepovedani,je bilo hudo,ma smo preživeli,pomisli na zdravje.
Ti veš, da tvoji, če ne bodo zdravi nebi pršli k vama na obisk,kaj pa veš za ostale ki se potikajo po obiskih in lahko bi pršu glih kdo k tvoji cimri v sobi ki bi bil bolan in bi ogrožal tebe in otročka,tako da je čisto prav da so prepovedani,sploh v tem času.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 10:02:25   
glen
Je pa res,da če želiš,lahko zapustiš porodnišnico že drugi dan če želiš,seveda na lastno odgovornost,moreš tudi podpisat.
Kolegica je šla drugi dan,podpisala,pol pa se je doma neki zakompliciralo,da ji je še danes žal, zakaj je tako hitela domov.
Tudi ko se je vrnila nazaj v bolnico so jo obravnavali malo tako,kot češ prav ti bodi,ko pa nisi mogla počakat še dva dni,ker bi bilo res bistveno lažje pomagat otročku takoj na licu mesta, kot šele po nekaj urah.
Hvala bogu se je srečno izteklo,ampak vseeno.
Srečno,te pa razuimem kako ti je še posebej zdaj ko si noseča in razmišljaš o tem,malo še hormoni dodajo svoje,se pa da preživet,in kot je že ena napisala je pol snidenje toliko slajše

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 11:38:07   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: silvy

Načeloma, če si drugorodka in je vse ok te pustijo v Izoli že po treh dnevih domov. Meni je bilo tam super. Kuhat ni bilo potrebno, pospravljat niti...Tamala bo že zdržala 3-4 dni brez tebe in ti brez nje. A še nikoli nisi šla nikamor brez nje za kakšen dan? Saj bo možek poskrbel za njo. Bo toliko lepše, ko se bosta ponovno srečali.


Ne, še nikoli ni bila nikjer in sva zelo navezani ena na drugo. user posted image

Jaz sem raje doma in kuham ter pospravljam. user posted image

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 11:40:07   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Je pa res,da če želiš,lahko zapustiš porodnišnico že drugi dan če želiš,seveda na lastno odgovornost,moreš tudi podpisat.
Kolegica je šla drugi dan,podpisala,pol pa se je doma neki zakompliciralo,da ji je še danes žal, zakaj je tako hitela domov.
Tudi ko se je vrnila nazaj v bolnico so jo obravnavali malo tako,kot češ prav ti bodi,ko pa nisi mogla počakat še dva dni,ker bi bilo res bistveno lažje pomagat otročku takoj na licu mesta, kot šele po nekaj urah.
Hvala bogu se je srečno izteklo,ampak vseeno.
Srečno,te pa razuimem kako ti je še posebej zdaj ko si noseča in razmišljaš o tem,malo še hormoni dodajo svoje,se pa da preživet,in kot je že ena napisala je pol snidenje toliko slajše



Ja, saj razumem in tudi jaz ne bi hitela, samo zanimalo me je če imamo res drugorodke "privilegij" in gremo lahko prej domov. :)

Prvorojenka je še majhna in ponoči hoče le mene, zato sem v skrbeh, vem pa da bosta z možem preživela. :)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 12:56:03   
glen
memole,srečno :)
Moja punčka je bila že večja 4,5 let in je bilo malo lažje.
lp

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
21.12.2009 13:52:21   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: glen

memole,srečno :)
Moja punčka je bila že večja 4,5 let in je bilo malo lažje.
lp



Ma hvaaaala. :)

Lepe praznike vsem.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
24.12.2009 13:04:53   
Jelcy
Mene so poslali en dan prej domov, ker je bila guzva v P in so ble 4 v porodni user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Porodnišnica Izola-koliko dni po porodu o...
5.1.2010 15:57:35   
zmajči25
Mene so tudi en dan prej spustili, ker je ful gužva v P. Je pa bilo tako z mano kot s tamalo vse OK, drugače te ne pošljejo prej domov. Glede obiskov pa sta me mož in tamala hodila obiskovat vsak dan, ampak nista prišla noter, smo se dobili na hodniku. Sicer samo za par minutk, vendar tudi jaz ne bi zdržala brez moje prve princeske, vsaj da jo poljubčkam in vidim. Sicer pa so tisti trije dnevi res hitro minili.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?