|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 11:19:10   
Čebel@
sprememba planauser posted image .......začnem že danes z zelenjavno rižotouser posted image user posted image user posted image .....čeprav meni bo kar malo muka,ker sem kar dost izbirčna pri hraniuser posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 11:29:54   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka


Aja, Rine ni treba kupovat, jo mam poskenirano. Če jo katera želi, nej mi pošlje svoj mail na ZS pa jo dobi user posted image .




Oj, me veseli, da se tukaj srečava! Ti pišem na zs.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 11:41:04   
2violina
tabela naj bi izgledala nekako takole:


user posted image

JANUAR 2010

          Nick:       Kg:       Željeni kg:     Izgubljeni kg:      Datum tehtanja:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 12:43:34   
4pikice
Men je všeč!user posted image , se bom kar vpisala

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina



user posted image

JANUAR 2010

          Nick:     Kg:       Željeni kg:     Izgubljeni kg:  Datum teht:
user posted image 4pikice      75kg       60-63kg           0KG              4.1. 2010
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image






Vsak ponedeljek torej vpis v razpredelnico, okuser posted image

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 4.1.2010 12:47:00 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 13:08:54   
bella02
Lepo, vedno več nas jeuser posted image user posted image user posted image . Ma ni lepo, da nas je veliko s temi težavami, ampak da bomo delile izkušnjeuser posted image . Mene je za začetek leta napadla angina, ampak vseeno sem danes štartala. Ker se slabo počutim, grem v horizontalo. Katero kaj več zanima o tej dieti, obstaja kar nekej na netu, med njimi tudi to:http://www.rina.si/joomla/index.php?Itemid=283&id=262&option=com_content&task=view

2violina, super razpredelnica, predagam le to, da se črta katergorija, koliko imamo zdaj kg. Nekaterim gre to težko iz jezika, take so izkušnje od prejšnjega hujšanja. Važno je, koliko jih gre dol. Kaj menite ostale? Sama s tem nimam težav, smo pa ljudje različni.

No, uspešen začetek vsem namuser posted image


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 13:37:25   
mojcaziga
Se vam pridružujem tudi sama. Imam okoli 30 kg preveč, ampak pri meni ni toliko krivo prenažiranje kot kronična bolezen + zdravila. Marsikatera hrana mi je prepovedana, ampak bom poskusila narediti kar največ, da bom izgubila te odvečne kilograme.

Držim pesti za vse nas.

lp

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 13:38:58   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Men je všeč!user posted image , se bom kar vpisala

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina



user posted image

JANUAR 2010

          Nick:     Kg:       Željeni kg:     Izgubljeni kg:  Datum teht:
user posted image 4pikice      75kg       60-63kg           0KG              4.1. 2010
user posted image mojcažiga                 65 kg               0 kg            
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image






Vsak ponedeljek torej vpis v razpredelnico, okuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 13:59:35   
tia12
Evo tudi jaz se vam pridružim...le da bom začela jutri, ker sem se za danes že pregrešila.

Kg:79     Željeni Kg: 70


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 14:04:11   
tia12
A ima mogoče katera jedilnik te diete?Jaz sem ga že imela, ampak sem ga izgubila. Ti ki pa jih prebiram po netu mi pa nekako ne sedejo.

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 14:21:28   
blaža
Ma lejte, ne bo vam žal za teh 12 al 13 e, kolkor stane knjižica rina z jedilniki. Jih je 90 za vsak dan drugače. meni je to doživljenjkso, ker po moje, se bo treba vsake tolko malo lotit, če se bo kej nabralao, da ne zlezem spet nazaj. In mi ni žal za to dat denar, ker spet ni tolko.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 14:26:29   
blaža
mene edino skrbi kako bom z sadjem dopoldne. No itak se bom navadla, malo je par dni kriza pol pa gre.

Ki pred 16 meseci ko sem šla na dijeto sem bla na porodniški in ni blopanike bit na sadju, zdej pa dopoldne delam in je fizično delo kr ornk in to mi je malo kriza. No bo še več pokurlo. Ko zdržim en teden pol neha krulit po želodcu.user posted image

Edino pri škorbu sem malo lačna ain vitamisnkega mi je včasih kriza. ampak mega je, ki jaz sem se tehtala po vsakem sadnem in je vedno šlo dol in sem dobila motivacijo.user posted image user posted image

Če bom kdaj lačna pridem sem čvekat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 15:55:39   
4pikice


user posted image

JANUAR 2010

          Nick:              Željeni kg:     Izgubljeni kg:      Datum tehtanja:  
user posted image    4pikice                   60-63kg           0KG                  4.1. 2010

user posted image mojcažiga                 65 kg              0 kg                    4.1.2010            








< Sporočilo je popravil 4pikice -- 4.1.2010 15:58:47 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 16:03:52   
4pikice
Brez citiranja- poglej zgoraj, ker se prostor manjša pa brez trenutne teže, velja! Srečno babe!user posted image

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 16:06:30   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka


Aja, Rine ni treba kupovat, jo mam poskenirano. Če jo katera želi, nej mi pošlje svoj mail na ZS pa jo dobi user posted image .





Tuki tud lahko dobite.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 16:29:24   
Muca Miša
pozdravljene,

a se vam smem pridružit?
no, jz sem že enkrat hujšala po tej 90dnevni in je šlo dol 25kg; so se pa kg spet nabrali zaradi bolezni starša, pa smrti v družini in sedaj še nosešnosti z mirovanjem....tako da sedaj moram izgubiti vsaj 15kil
no, sem pa začela 3.1.10 in sem danes imela dan Š - krompirjeva juha in ohrovt solata;

če želite lahko pripišem jedilnike za sproti;

aja, sem hotla po montiju ma me ne prepriča nekako pa ne vem zakaj user posted image

< Sporočilo je popravil Muca Miša -- 4.1.2010 16:30:04 >

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 20:11:06   
mlinčka
Čeeer!

No, smo pa kar luštna druščina user posted image . Dan uspešno za nami, a ne? Brez pregreh, v to ne dvomim user posted image . So pa vsaj meni osebno večeri najhujši. Tkole, ko otroc zaspijo pa se končno človek ves utrujen razlije po kavču, prižge TV in...zdej bi pa neki prigriznit pasalo... Tko, kej dobrga pa konkretnega. Ja nč, konc veselja. Ampak bo šlo, itak da bo!

Tistim, ki ste želele, je knjižica poslana, oz. je v pošiljanju (zadeva je kar velika pa traaaajaaaaa). Če jo še katera želi, kar mail na ZS pa dobi.

LP večer še naprej pa brez grešnih misli (kar se hrane tiče, da ne bo pomote user posted image )!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:05:59   
ZmajTolovaj
Joj, kako KUL, jaz sem se tudi lotila, pred par leti je bila ta zadeva uspešna še pa še, montignac mi ni bil tako všeč, ne smeš npr. krompirja, to mi pa lih ni .. Zdaj pa vidim, da nas je kar precej!
No, danes sem začela, smo tudi jedli sarmo user posted image jutri pa rižotka, meni je drugi dan najljubši! Rada bi se znebila 10kg, danes sem tudi spet začela na aerobiko pa fitnes hodit.
Večer je, jaz pa sama doma, otroka spita ... MMMMMMM user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 4.1.2010 21:06:42 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:15:01   
Detece
Evo tudi mene! Beljakovinski dan je za mano. zdaj si grem pa rižeka z zelenjavo kuhata, da si odnesem ju3 v službo za malico. Upam, da nam uspe in da se nam kg nikoli več ne vrnejo. Sama imam cca. 12 kg viška po porodniški-danes je bil moj prvi delovni dan. Imam 70,5 kg in 168cm. Upam, da pridem vsaj na 60, najboljpe pa na staro težo 58.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:22:12   
blaža
uf meni pa že kruli. si grem narest en čaj brez sladkorja.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:36:52   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Tkole, ko otroc zaspijo pa se končno človek ves utrujen razlije po kavču, prižge TV in...zdej bi pa neki prigriznit pasalo...


Joooj, ne govori!!!user posted image user posted image  Ravnokar preživljam hudo abstitenčno krizo, po nevemkolkih mesecih/letih preživljam dan brez čokolade.

Drugače pa...volja je! Naj čimdlje tako ostane, želim vsem vam in sebi.user posted image
Lp


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:38:42   
taška30

JANUAR 2010

          Nick:              Željeni kg:     Izgubljeni kg:      Datum tehtanja:  
user posted image    4pikice                   60-63kg           0KG                  4.1. 2010

user posted image mojcažiga                 65 kg              0 kg                    4.1.2010            
 
user posted image taška30                     60 kg              0 kg                    4.1.2010          







(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 21:41:28   
blaža
moji željeni kg so 58.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 22:51:46   
dito
Pozdravljene

Tudi jaz ssem danes začela z ločevalno. Po prenehanju dojenja sem šla 2 kg gor, s tem da sem imela prej 5 kg viška. Nekaj pa še od prejšnega poroda. Želja da pridem na 56 kg (motivacija poroka).

Vsak dan se la javit (2 otroka in še popoldan predavanja in učenje)

Držim pesti, da nam bo uspelo user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.1.2010 22:59:02   
gloria
...živjo...še ena ki je začela danesuser posted image ....hujšam tretjič po ločevalki...v prvo je šlo 22 kg. dol,pol nekaj malega nazaj,no zdej bi pa spet rada mal popravila figurcouser posted image ...
...cilja si ne bom zastavila kolk naj gre dol,bom se probala držat pa kolk gre greuser posted image ....vagala se nisem ker ni bilo časa iti v lekarno ker se je domača tehnica čudežno čez praznike pokvarilauser posted image ...
....želim nam predvsem voljouser posted image  in veselo hujšanje...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.1.2010 6:29:38   
2violina
jutro zaspanke. Menim, da bi bilo najbolje, da ena prevzame ažuriranje podatkov v tabeli. V kolikor se katera javi prostovoljno naj še mene doda na seznam.

trenutna teža 79 kg (4.1.2010) željeni kg 65. Torej v kolikor mi bo sreča mila
-14 kg.

Včeraj smo z manj ali več grehov prestale prvi BELJAKOVINSKI DAN
Danes imamo potemtakem ŠKROBNI DAN.  Moj glavni obrok  (kosilo in večerja)bo krompir z blitvo in skleda solate. Dopoldne pa sadje, sadje in sadje....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?