|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HUJŠANJE V 2010
3.1.2010 20:09:41   
tinaaja
Kolumbo, jao ne govor o tehtnici. Meni je pa7ko vceraj pokazalo. Me je kar prizemljilo.na sreco je bila danes 6ka,ampak glih za glih. Trebuh imam pa kot v ene 5 mesecu user posted image   Jaooo bolezni user posted image ,kaj pa je bilo? Brina gre po dobrih 3 tednih v vrtec jutri. mislim da obe komaj cakave. Jaz imam se 2 meseca porodniske. Pol pa tlaka user posted image  

Odlocam se, da jutri startam uno 14 dnevno dieto KC. Ker se pocutim za en k..trenutno.

Sem bila pridna danes, odtvorila sezono teka v 2010 user posted image  Se zdaj me pecejo noge, ekr je bilo tok mrzlo zunaj user posted image  Ker sla tect, ko ni bilo vec sonca...

nitka ... ahhh mariskaj skodi... nimam druzga komentarja... a vseeno hvala user posted image  za nasvet!

amy, pol smo vse tam tam user posted image  a se bomo kaj v roke vzele al kako? ajde, damo startat na boljsi januar kot je bil december!

ronja - bravo za minus kg user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: HUJŠANJE V 2010
3.1.2010 20:46:20   
mateyka
se jutri zvagam in povem zvecer, če je kaj manj kil. sem čist pozabla čez praznike user posted image sem tok letala okol in ne velik jedla, da bi se moral kaj poznat

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   [Brisano sporočilo]
3.1.2010 21:39:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 10:25:46   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

amy, pol smo vse tam tam user posted image  a se bomo kaj v roke vzele al kako? ajde, damo startat na boljsi januar kot je bil december!



jaz sem se že odločila da končno rečem stop, nočem se rediti, počutiti se slabo v svoji koži

danes sva z mojimuser posted image  začela post, enkrat sem ga že s tistim javorjevim sirupom, kile dobila nazaj, ampak samo zato ker sem se vrnila v slabe prehranjevalne navade in nezdravo hrano in prenažiranjeuser posted image
tokrat upam da bo drugače, mora biti


naj ne bi jedla 10 dni samo pila sirup z limono
bomo videli kako in kajuser posted image
počutim se notri umazano tako da za začetek se želim spucati

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   [Brisano sporočilo]
4.1.2010 11:30:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 12:02:34   
mateyka
javrojev sirup majo povsod, tudi DM ima enega kanadskega, ful dobrega - eko, prva kvaliteta.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 13:00:34   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

kje se kupi javorjev sirup? kolikokrat na dan se more pit?....dej mal več povej o tej 10 dnevnem čiščenju


kupiš ga v lekarni, pakirano je po 500ml oz. 1l, 1l imaš za 10dni

spiješ 300ml sirupa (2 veliki žlici)+pol limone+malo čilija, jaz čilija ne uporabljam
6x na dan piješ

post naj bi trajal 10 dni, v tem času nič drugega ne ješ razen te mešanice, priporočljivo je piti tudi kakšen odvajalni čaj da se telo spuca in pa 1x na dan klistir, ki naj bi trajal vsaj prve tri-štiri dni, da gredo strupi ven

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 14:01:29   
tinaaja
ufff amy, good luck! user posted image  Upam, da rata in da se ne vrnejo kg :)
jaz sem se sla tole enkrat v srednji soli.. nek polomljen poskus je bil

Evo, jaz bom zdaj se lotila mojih dveh jajckov in spinace user posted image

aja, sem bila zjutraj v shoppingu user posted image user posted image  pasalooo bolj kot kater kol zajtrk haha

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 14:59:06   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja


Evo, jaz bom zdaj se lotila mojih dveh jajckov in spinace user posted image

aja, sem bila zjutraj v shoppingu user posted image user posted image  pasalooo bolj kot kater kol zajtrk haha


srečno tudi tebiuser posted image
močno upam da bom zdržala biti brez hrane, lačna sem k user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 15:35:32   
ronja1a
Punce, čao. Dejte sam pazit pri teh dietah (javorjev sirup), to niso tolk namenjene hujšanju kot čiščenju telesa. Sem dvakrat preizkusila pred dolgimi leti. Prvič sem nekaj kg izgubila, ampak sem jih potem dobila vsaj še enkrat toliko nazaj. Drugič ni bilo tako drastično, ampak sem se po dieti odločila za strogo spremenjen način prehranjevanja: t. j. doživljensko dieto. Takrat mi je še teža ful nihala in skoz sem imela boje s kg ... res, v končni fazi ne pomaga nič drugega, kot spremenjen način prehranjevanja. Vsak dan, do konca življenja.

Amy, držim pesti za post. Da boš čimlažje zdržala. Samo, ta post ni toliko problem, bolj so problem dnevi po postu. Dej se nanje bolj pripravit, ker se ti sicer lahko zgodi jojo efekt. Pa še neki - pri javorjevem sirupu priporočajo klestir ali kolonik. Sicer se ti ful strupi zadržujejo v črevesju, ker prebava ne gre naprej...

Tinaaja, srečno pri jajčkih in špinači. Se ti bom za kak dan pridružila :-) Za toliko dni skupaj mi je sicer to much mesa ...

Punce, a boste kaj zaplesale za lepše vreme. Včeraj je bilo tako fajn - dolg sprehod, potem pa še ena ura in pol plesa. Najbolj od vsega pogrešam gibanje...


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 4.1.2010 15:51:50 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 18:29:25   
amy26

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Amy, držim pesti za post. Da boš čimlažje zdržala. Samo, ta post ni toliko problem, bolj so problem dnevi po postu. Dej se nanje bolj pripravit, ker se ti sicer lahko zgodi jojo efekt. Pa še neki - pri javorjevem sirupu priporočajo klestir ali kolonik. Sicer se ti ful strupi zadržujejo v črevesju, ker prebava ne gre naprej...



hvala, vem da post ni problem ker sem ga enkrat dala že skozi, jasno mi je da bo treba kasneje res živeti zdravo in gledati kaj daš v usta, v post sem se odločila predvsem zato da se spucam od vseh teh dobrot, na drugem mestu je hujšanje

klistir-pa vem da treba izvajati vsaj 3-4 dni in dobro je 2x na dan, ker se prebava ustavi
ampak moja prebava je že sedaj nikakva in nekaj moram ukreniti, ker če imam samo ločevanje hrane ali pa zmanjševanje obrokov mi ne rata biti na dieti, hitro se vrnem na stara pota

drugače pa kritične teže jaz nimam, visoka 160 teža 59, vedar vem da sem se pri 53-54 dosti bolje počutila kot sedaj
tako da mi ne manjka dosti, ampak teh par kil nikakor dol spraviti

ronja1a, kaj pa je to kolonik

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 18:52:04   
ronja1a
nekaj o koloniku najdeš tukaj:

http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=583

http://www.altermed.org/vsebina/clanek.php?clanek_id=420&kat_id_parent=255

http://www.zivacenter.org/index.php?path=19

je pa to čiščenje črevesja z vodo, sem bila enkrat. sem se zelo dobro po njem počutila...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 21:18:32   
tinaaja
Amy, nasvet za prebavo - v cajnici si vzami pu erh caj. Ima dober ucinek na marsikaj, ampak ena izmed pomembnih zadev je prebava. Pa res raje vzami tazga, ki v ze pripravljenih vreckah, Okus ni glih najboljsi, ampak saj zmores spit 2dcl. pa se en itajsi caj je tudi dober za prebavo. To so mi svetovali v stari lj v cajnici, kjer se kar dobro spoznajo.

Sem danes pridna user posted image  se 13 dni, ce mi rata user posted image user posted image  Ronja, poglej ta zadnjo dieto, ki sem jo danes objavilana uni temi nekaj z Javno... mislim, da jemoj post trenutno zadnji.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: HUJŠANJE V 2010
4.1.2010 22:28:11   
mateyka
Mateyka kje si bla med prazniki? Kok je kej snega na Švedskem....men se že meša, ker prav rabim malo taprave zime......


hoj kolumbo user posted image jaz sem tukaj v Ljubljani, mož je gor. baje kr mraz (med -15-20), čakajo da se spusti na -28, baje napovedujejo da bo zdaj enkrat ohladitev. sneg pa maš zdaj zunaj - naša tamala je čist nora, hoče na sprehode po gozdu (mostec) in sva morale danes lutat po stezicah in risat v sneg, brcat ipd. preden sva šle domov user posted image user posted image

matr vola, optični kabel mamo prekinjen user posted image odtrgan je. sumim malo lumpo, sem jo enkrat že kregala kaj vleče un konc kabla tam.. ma dej, zdaj moramo pa posebnega majstra za kable čakat. telefon, tv, internet ne dela.. grrrrr.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.1.2010 22:30:50 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: HUJŠANJE V 2010
5.1.2010 10:29:25   
ronja1a
ronja1a, kaj pa je to kolonik


amy26, še par besed o koloniku iz moje izkušjne. sem zadnjič samo par linkov pripopala, ker nisem imela časa odgovarjat. meni je zlo dobr naredil. po njem sem se počutila, kot bi bila ene dvajset let mlajša :-) če se ne pazim imam namreč skoz težave s prebavo, napenjanjem. ker jem redno zelenjavo, je nasplošno ok, ampak, če bi se za praznike kaj prenažirala, bi me zihr vse zaštopalo. sem že enkrat napisala, da se mi tudi stres ful pozna na črevesju. pri meni je to očitno šibka točka in se mi včasih zdi, da bom diplomirala iz tega - probam delat na vseh nivojih (čustva, hrana, gibanje) ... no, pa še h koloniku - filing je bil, kot da sem neskončno lažja, polna energije, ne vem, kako naj povem, ampak, kot bi se, s tem ko sem se znebila nesnage, osvobodila teže, negativnih čustev...  in poletela... me malo mika, da bi ponovila kak post in čiščenje črevesja, samo zdaj ni pravi trenutek ... in, kot sem rekla, imam filing, da je pri meni vse skupaj povezano in se mi zavozla v črevesju :-) tam na telesni ravni čutim, ko ne delam dobro s sabo :-)

tinaaja, hvala za navodila. a ti gre? mateyka, si kaj stopila na tehtnico? kolumbo, kakšen imaš pa ti plan?


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 5.1.2010 10:32:59 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: HUJŠANJE V 2010
5.1.2010 10:38:27   
tinaaja
So far so good :) Gresim ne! Ravnokar odorbitrekala pol ure, ker vec ni bilo casa, dita ni bila vec potrpezljiva user posted image  Lakota ni huda, pocutje superrrr :) Upam, da zdrzim.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: HUJŠANJE V 2010
5.1.2010 12:08:10   
amy26
ronja, na istem sva

če ne pazim pri prehrani, vadbi, se mi prebava ustavi in grem 1x na teden
v najboljšem primeru ko sem se vsega lepo držala sem hodiila 2-3x na teden

včeraj lepo prestala post, danes je 2.dan, zaenkrat gre, ker imam veliko dela pa ni časa toliko misliti na hrano
user posted image  se odvaja od čikov, pa sva začela v glavnem s postom zaradi njega, ker post kar pomaga pri odvajanju, ne misli na čike ampak na hranouser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 17:47:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: HUJŠANJE V 2010
5.1.2010 18:06:41   
mateyka
joooj, ronja1a - nisem!! user posted image nisem mela časa,sam neki letam in kombiniram vse opravke in potempzabim, ko sem pri babi in dediju (doma je nimamo). ampak jutri upam, da se spomnim - ta teden moram enkrat ziher gor stopit! user posted image

sem še vedno bizi in keja skoz letam - še s tamalo greva jutri zjutraj k zdravniku, ker se ji vnet uček noče pozdravit (oan ma vedno vnetga,ko je prehlajena, ker si ga skoz menca, prej pa po nosu vrta). da dobimo kako kremco ali kapljice - torej še lekarna. potem šibamo k mojim staršem, gremo po kosilo v vrtec, pospravimo ene zadeve (bomo zdaj preurejal ta flet bolj tako, da bo več placa, ker sta moja starša taka hrčka, da je potem nemogoče čistit to naslago in je treba red narest). potem šibamo domov in pospravimo suho perilo, posesamo, jemo večerjo, skopamo in dol pademo. sej nimam časa jest..

še slabih 20 dni in pride naš pappa domov!!! jupiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: HUJŠANJE V 2010
6.1.2010 22:02:26   
mateyka
evo, sem se danes zvagala -1 kg user posted image
pismu, saj ful malo jem - živim zgleda od zraka.. kva sm kul user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 23:37:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: HUJŠANJE V 2010
7.1.2010 9:57:00   
tinaaja
Takole,
pocutje kuuul :) Vceraj me je zadela migrena, najprej semmislila, da je glavobol od diete al se je ravila lepa igrenca. Na moj veliko sreco je prisla mami, da sem sla za eno uro spat in vzela nalgesin. Sem se zbudila prerojeno.
Moja dietka je uspesna oz se kar pridno drzim. Ne dosledno, ker pol bi ze zdavnaj obupala, ampak pojem ziher 3/4 manj user posted image  Si privoscim kak praline in podobno. Sem ze odtelovadila danes, tako da jupiiiii

Kolumbo user posted image user posted image user posted image  super za zimske radosti, lustne fotke! Skoda za avto, jaz bi bila tud mrzla brez avta. Z vozcikom danes se do vrtca ne bi prisla, ker so prehodi med plocnikom in cestiscem lepo oblozeni user posted image


mateyka - bravo za minus user posted image user posted image user posted image   a bo dragi prisel za stalno v slo?

amy - porocaj user posted image  kako gre post?

ronja - a kaj vozickas?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: HUJŠANJE V 2010
7.1.2010 10:24:48   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

amy - porocaj user posted image  kako gre post?



še vztrajamuser posted image  danes je 4.dan, kar gre, hrana se mi lušta na polno ampak bo že, vse za dobro počutje

vesela sem tudi zate da si pridna, le tako naprej

matejka, bravo za minususer posted image user posted image

jaz imam tudi precej minusa, vendar vem da moram do konca vztrajat in potem počasi začeti jesti da ne bom takoj vse nazaj dobila

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: HUJŠANJE V 2010
7.1.2010 18:32:28   
mateyka
oukejjjj, baje je -31 danes. tako pravi tašča in moj mož. potem bo ziher držalo. samo je pa huda tale -31..

Inara je dobila 5 daril danes (od božiča in novega leta, ker poštarji sucks) in je bla žurka. dobilaje uno mobilno hiško od playmobila in je zakon še meni user posted image

pa kremo za učka smo dobili pri zdravnici,ker ma vnetga že več kot teden in zgleda ne bo šlo samo od sebe stran.

jaz pa ne vem a sploh dietam, ker živim od zraka po tanovem.

tinaaja, jaz pa grem čez brda in zamete z vozičkom. boli me đoko. enkrat mal nesem in ona hodi, potem pa se spet pelje, ko je skidano. mi je lepo toplo in mam ful lepe mišice na rokah user posted image no, to zadnje je čist res user posted image

kolumbo, kva mate hudo avtomobilsko artilerijo - naša bi bla čist paf user posted image lušni ste na snegu - vam prav paše user posted image kje pa živite, da ste tak snežni?

amy26, a ti maš un javorjev sirup post?



ok, šele zdele sem dojela, da mi punce čestitate za -1 user posted image user posted image user posted image user posted image neeee, to je premal - sem bla kr paf, ko mi po 14 dnevih to pokaže.. nč od nča.. sem skoz zdajle mislila, da mislite na napovedanih -28 user posted image user posted image user posted image ok, saj zdaj je še več, samo - lol, kaj sem mona user posted image user posted image user posted image ehhh.. user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: HUJŠANJE V 2010
7.1.2010 19:52:51   
ronja1a
joj, orbitrek, pri nas se tudi prah nabira. a kaj ko tako škripa. vozičkam ne, smo pa danes štorkljali po golovcu dobre dve ure. super tkole po snegu, čeprav bi zdaj raje videla, da bi bilo kopno. da bi šla jaz z vozičkom večkrat ven. mali je zame za nosit pretežek.

mateyka, super za -kg user posted image user posted image user posted image sej glavno, da gre. če gre počas dol, pol je tudi manj verjetno, da bi hitro gor šlo ... jaz tut grizem za vsak gram, ampak, ko enkrat gre dol in nekaj dni drži, pol tam ostane.... kako pa imata s tvojim zrihtano. mislim, bivanje - a on na švedskem še kaj dela? si kar težko predstavljam, da mojega toliko časa ne bi bilo....

kolumbo, fine slikice. kako pa tkole zrihtaš oba otroka. a je rok priden v vozičku, ko se s starejšim sankaš?

tinaaja, amy26 user posted image user posted image user posted image kr tkole naprej...




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?