|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
27.6.2005 12:28:30   
puncica
Zdej je naša pupa stara 13 mescov, ampak imam vprašanje kdaj neha mleko tečt iz prsi?:ups: Zdej ne mislim da ti ful teče da maš vse modrce mokre ampak da ko stisneš še pride ven Jaz ne dojim več že od 7 mesca pa če si stisniem še vedno pride kej ven. Kako dolgo bo to še trajal? Kdaj se vam je to nehal?:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
27.6.2005 12:37:38   
aka
Tudi jaz ga še vedno imam, pa ne dojim več še kakšen mesec več kot ti. Nimam pojma. Baje dobiš neke tablete, ampak to je spet "kemija".

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
27.6.2005 13:07:40   
Anonimen
Meni se je to dogajalo še več kot eno leto po končanem dojenju, pa se sploh nisem obremenjevala s tem. Baje pomaga, če si daješ gor hladne obkladke ali pa zeljne liste. Tako sem slišala. Da pol neha teči ven.


Pa lep pozdrav,
Simona

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
27.6.2005 22:08:14   
polona2
Tudi meni se zgodi kakšna "kapljica":zmeden::zmeden:, hmmm, upam, da se kmalu neha...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
28.6.2005 8:52:00   
Anonimen
:)-:)-meni se je še po dveh latih včasih kakšna kaplica pokazla posebno takrat ko sem slišala dojenčka zajokat...ja čudna je ta narava:)-

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
28.6.2005 9:19:23   
puncica
ja no glavno da ni nič narobe, jst sem misla da je pol že kej narobe če ti ne usahne:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
28.6.2005 12:51:54   
Erdbeere
evo še jest ne dojim ze od 15 meseca...zdaj je stara 36 mesecev, se pravi 21 mesecov ne dojim, pa se kr fletn ven teče

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
1.7.2005 22:42:45   
bskrle
Moja znanka ima še vedno mleko čeprav so otroci stari že čez 10 let.Čudež, a ne?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Po 6 mescih nedojenja še vedno mleko v prsih?
8.7.2005 22:54:47   
Lauri mauri
Kaj pa če je možek za to kriv ;) - šala

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?