|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trese me mraz, pa mi je vroče....
14.1.2010 11:39:19   
memole80
Zanima me ali je katero po porodu najprej tresel mraz, pa kar naenkrat ji je bilo vroče, skratka če je katera imela te temperaturne valove? Glede na to, da sem lani imela subakutni tiroiditis (težave s ščitnico) in so znaki popolnoma enaki, se bojim, da se je ponovilo, na kar me je tirolog tudi opozoril.

Je pa možno, da so le hormoni po porodu???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
14.1.2010 12:01:56   
žarnica
Mene je zakuhalo takoj,ko sem iz porodnišnice prišla domov. NAenkrat me je zazeblo,sem v puloverju bila pod odejo, vročina nad 38 C. Sem vzela lekadol, potem se je pa umirilo. NImam pojma zakajuser posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
14.1.2010 13:21:53   
symona
Tudi jaz sem se tako počutila, imam namreč probleme s ščitnico, včasih me je zeblo, potem takoj mi je blo vroče, vrtelo se mi je, slabo sem se počutila, skratka hormoni so ponoreli. Sedaj sem 11 mesecev po porodu in se je komaj začelo stanje malo umirjati, vsaj kar se tiče glede ščitnice (sem mela 2 dni nazaj pregled). Na pregledu za ščitnico mi je tireolog rekel, da hormoni do 2 leti po porodu lahko divjajo. 

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
31.1.2010 19:20:56   
Nej@
Vročina in mrzlica (tresenje) je bil pri meni znak za sepso, upam, da si šla k zdravniku!

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
1.2.2010 18:03:26   
zmajči25
Nimam problemov s ščitnico, vendar me še zdaj (5 tednov po porodu) včasih kuha vročina, včasih pa trese mraz. Sem vprašala svojega zdravnika pa mi je rekel, da so to hormoni, ki po porodu divjajo (podobno kot menopavza).

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
2.2.2010 9:08:14   
slovenka
Jaz sem to imela pri 5 mesecih po porodu - mastitis - ker se mala ni več želela dojiti... Je pa v pol dneva na srečo minilo, potem sem si prebrala o tem in se ni več ponovilo.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
10.2.2010 15:20:16   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Vročina in mrzlica (tresenje) je bil pri meni znak za sepso, upam, da si šla k zdravniku!


Ja, ja, šla sem k zdravniku in je ok.

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
10.2.2010 23:01:30   
Lupinca
in, razlog hormoni? me zanima, ker mene tudi kdaj...

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
17.2.2010 7:48:41   
memole80
Nisem dobila odgovora. :) V glavnem je potem minilo in sedaj je super. user posted image

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trese me mraz, pa mi je vroče....
11.3.2010 20:04:44   
neisa
živijo.meni se je isto zgodilo že v porodni,rodila sem februarja,bilo je grozno,ko me je začelo trest se nisem mogla niti vstat.to je nekaj časa trajalo in sem šla k zdravniku sicer za ščitnico se nisem dala testirat,ostalo je bilo vse ok,občasno še mi je mrzlo pa spet vroče,pa spet mrzlo.meni so rekli,da naj preverjam pritisk.če mi narašča ali pada, ker je to tudi ok sem se sama vprašala,če je to izčrpanost in tudi je sama opažam,ko se bliža večer in sem že utrujena,da mi postane mrzlo.in tudi doktorca mi je rekla,da je lahko to,saj je to bil velik napor za telo in bo dolgo telo rabilo,da se vse spet spravi na svoje mesto.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?