|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 14:12:49   
metuljcek321
opala, ura bo počas cajt, da grem po našo lejdi

upam, da ji je ustnica že kaj splahnela in je že normalne (ali vsaj skoraj normalne) dimenzijeuser posted image

me prav zanima, kaj bo danes izjava dneva - zjutraj je štartala (ko je odprla oči) z: "Edo laja" (op.: Medo - sosedov pes - laja) ... hi, hi

bye, sonček kliče pridne dekliče in fantiče

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 14:53:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 15:11:09   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Dan!

Jaz sem se danes malo prej pridrajsala domov, ker sem tako zaspana, da bom za volanom zaspala. Naša noč je bil za par% boljša kot prejšnja - je pa Bor spal malo pri nama, malo v svoji postelji, pa spet malo pri nama. Največji problem vsega tega je, da mali ful smrči - in potem spet jaz ne morem spati. Definitivno si grem danes čepke kupit.

Ugotovitev današnje noči je, da Bor ne mara svoje postelje - zdaj pa ne vem a ima kako traumo, ker sva ga pustila se jokat - al mu pa samo kaj dogaja.

Moram malo po knjigah pogledat za kake preskoke v glavi.

Uživajte na sončku - jaz gre tudi potem z Borom še malo ven.


Almera, saj tudi naš ne mara svoje postelje, stalno sili k nama ... ampak če sva oba gor, noče spati, hecno. Čim ju pustim sama, pa ni panike user posted image

Naspite se ... user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 15:24:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 15:32:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4805
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 16:09:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 16:55:14   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

nič, pupike, grem jaz na "malco"... Svet knjige zahteva svoje user posted image , itak pa sem ugotovila, da doma nimamo otroške klasike Mehurčki in bom kar to kupila...


To boš nujno potrebovala za bralno značko že v vrtcu, tako da je to res dobra naložba.





IZVIRNO SPOROČILO: flower

rebeca sporoča, da sta doma! 



jupi jeeee




IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Ej - pa to NI RES!! Uf sm jezna... Delam pire, Lan se mi skoz pod nogami mota in nagaja. Rečem - Pejdi stran - nič, Lan -pusti - nič, še zanalašč odpira hladilnik in zmrzovalnik. Lan NE, NE, NE! Se mi reži in začne odpirat točno tisti predal (s priborom) ko točno ve, da ne sme. LAN NEEEE!!! PC, Pc,PC!!! Prepozno, evo, zgrabu za nožke (tamale za krompir lupit) in si je totalno razrezal prst... Vse to je blo v sekundi... Pa kaj naj ga imam skoz v stolčku?? Jaz si resnično NE PREDSTAVLJAM kako bo, ko bom imela sama 2 doma (ko bo Lan npr. bolan) in bo treba tamalega dojit al pa previjat. Kaj bo LAn skoz v stajici al pa privezan??


A ti Lanu samo ne ne ne rečeš ali tudi kaj ukrepaš???





In še ena dobra novica: baje so našli Anino rokavico. Ena deklica iz drugega vrtca jo je pomotoma vzela (kar sem BTW, jaz trdila ves čas). Enkrat drug teden priroma do nas. user posted image user posted image


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 17:11:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4808
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 18:53:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 19:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 19:21:21   
3jeMi
populis... user posted image , da je Lara bolje...

zimska... kako misliš totalno razrezal? ne mi rečt, da ste morali k zdravniku... kaj naj rečem, bogec mali nagajivi user posted image ...
jaz take stvari umikam, imam pa res višji pult in je tudi predal s priborem toliko višji, tako da samo s konca doseže stvari in tam sem mu namenoma nastavila njegove žličke... drugače pa, če mi ravno ni, da se mi mota okoli nog, ga kar primem in odnesem stran, čeprav ponavadi takoj uleti nazaj user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

nič, pupike, grem jaz na "malco"... Svet knjige zahteva svoje user posted image , itak pa sem ugotovila, da doma nimamo otroške klasike Mehurčki in bom kar to kupila...


To boš nujno potrebovala za bralno značko že v vrtcu, tako da je to res dobra naložba.





IZVIRNO SPOROČILO: flower

rebeca sporoča, da sta doma!



jupi jeeee

In še ena dobra novica: baje so našli Anino rokavico. Ena deklica iz drugega vrtca jo je pomotoma vzela (kar sem BTW, jaz trdila ves čas). Enkrat drug teden priroma do nas. user posted image user posted image




mehurčki... že v vrtcu?... kdo pa dobi bralno značko, jaz al' mali? user posted image ... samo so pa res fajn, smo jih prej malo brali in mami se je vrnila v otroška leta... user posted image ... uf, tale zadnji teden se mi dogajajo povratki v preteklost user posted image

rebeca... super user posted image user posted image user posted image

no, fajn, pa bo še rokavica kmalu prišla domov, potepinka ti... user posted image

joj, ste videle kaj je bilo na Trojanah... joj, enkrat sva tam že doživela nekaj podobnega... pa ravno v 7. mesecu nosečnosti sem bila, pa še nečakinjo s seboj... zapeljemo v tunel (zunaj še zelena luč), 400 metrov pred koncem zagledamo dim, vozila pred nami vse 4 žmigavce, moj je že gledal kje so izhodi, jaz sem tuhtala, da moram pograbit tamalo in letet... uf, k sreči folk pelje dalje in pridemo iz tunela, takoj zunaj pa na odstavnem pasu kamion, ki se je vžgal in dim se je valil direktno v tunel... ej, skala mi je padla s srca... od takrat dalje imam kar malo strahu pred tuneli, res komaj čakam, da se konča in da ni nobenega kamiona v njem...


nič, danes pa še ne grem spat, ali pač... bom še videla... grem pa definitivno malo moža maltretirat user posted image

pridne bodite... upam, da vas jutri najdem v novi temi... saj veste nov dan, nova tema... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 19:22:07   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

moja spi..ati je na treningu, rokomet po tv..to je to...


zelenc?

ah, daj se ti raje kar na kavč pokni...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 19:33:52   
neboglasnica
Matr, tega dela pa noče bit konec... Smo nazaj z obiska, smo se napokali, še dobro, da sem v trenirki user posted image .

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:21:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4814
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:23:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4815
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:25:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 20:26:42   
sasi13
kaj pa je bilo z rebekinim dvojčkim? a je bila s kom v bolnici?

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:28:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4818
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:30:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 20:31:51   
glugluglu
rebecauser posted image , da sta doma user posted image user posted image user posted image

tuneli: mene vedno stiska, daljši je slabše je, jaz vedno ko se skozi peljemo gledam kje so izhodi

pri nas smo bolj slabo, Tian ni bil razpoložen v vrtcuuser posted image , imel je potem popoldan tudi 37 vročine, močno upam, da se pobere, saj doma je bil pa ok po razpoloženju


mene nekaj spodaj boli, pa ne vem ali je mehur ali jajčniki , me boli tudi zadaj najbrž ledvice, malo sem se očitno prehladilauser posted image


aja se še spomnite mojega telefona, ki je poletel v čaj? Pa samo polovico telefona sem skopala,
no sem ga nesla na čiščenje in so ugotovili, da je čisto kaput: popravilo pride ok. 300 EUR?!?!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem dala za telefon pa 50 EUR, (kupljen je bil za naročnino), tako, da ga grem iskat brez popravila in upam, da mi bo vsaj še kakšen dan delal.

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 20:33:22   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Jao, spet imamo štalo s spanjem!!!!! Zdaj ga dragi uspava, jaz sem svoje pol ure že oddelala. KOmaj čakam, da zaspi, da še jaz kliznem spat, ker umiram od zaspanosti in utrujenosti. Pa prav dobro je zgledalo, sem rekla, greva spat, je vstal in šel v svojo sobo, dal dragemu lučka za lahko noč - no ko je bilo pa treba v posteljo, je bilo pa konec lepega.

Eh, bom raje kar nehala težit in grem spat.

mogoče pa še ni dovolj  zaspan?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:36:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Julijske čvekice 2008 - 3. del
20.1.2010 20:42:58   
glugluglu
upam, da so temu vzeli izpit

http://24ur.com/novice/crna-kronika/video-78-letnik-obrnil-kar-sredi-predora.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 20:45:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4824
   [Brisano sporočilo]
20.1.2010 21:09:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?