|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Carski rez na Ptuju
31.1.2010 16:22:14   
kefalonia
Pozdravljene!

Zanima me ali je katera pred kratkim imela CR v Ptujski porodnišnici in pri katerem zdravniku? Naša pupica se namreč noče obrniti in smo bili v LJ na ZO pa ta ni uspel, tako, da imamo napotnico za CR. Vendar si resnično želiva dobrega zdravnika, ki nam bo delal CR. Hvala za čim prejšnje odgovore!

L.p.
kefalonia

< Sporočilo je popravil kefalonia -- 31.1.2010 16:23:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 19:03:37   
BA2008
Jaz sem imela pred dobrim letom v Ptuju carski rez.delal mi ga je dr. Ognjenovic, zraven pa je bil še dr. georgijev (al nekaj takega).Saj so vsi ok.Razen en starejši ni.samo tisti mislim,da ne dela posega.zakaj pa nebi šla v Mb na spinalnega?

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu kefalonia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 20:23:51   
kefalonia
Hvala za tvoj odgovor! V tej smeri tudi razmišljamo ali iti na Ptuj ali v MB in sva že čisto utrujena od tega koebanja, ker sva se vseh 8 mesecev pripravljala na naravni porod sedaj pa ta zadeva. Spinalnega me je morda malo strah, zaradi same anastezije, saj se jo injicira v samo hrbtenico.
Lep večer!

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 20:26:45   
vekybel
Čer!

Vidim da imava isti problem pa me zanima katerega ginekologa imaš in v katerem tednu nosečnosti si?

(odgovor članu kefalonia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 20:28:39   
tosja
Kolegica je imela včeraj drugič napovedan CR na Ptuju, pri svojem G (dr. Lukman)

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kefalonia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 20:54:07   
kefalonia
Sicer hodim k dr.Šučurju, vendar on dela samo kot dežurni porodničar tu pa tam. Predlagali so mi do sedaj dr.Mileta za CR, a na Ptuju so mi v petek rekli, da opravljajo CR samo v polni narkozi ne pa tudi spinalno. Sedaj sem ravno prebrala nekaj forumov in člankov o spinalnem CR in so me že skoraj prepričali v to. V tem primeru moramo pač v MB porodnišnico.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 22:03:33   
vekybel
kefalonia sem ti poslala ZS-zasebno sporočilo!

(odgovor članu kefalonia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 22:25:08   
kefalonia
Hey vekybel,

sory za neumno vprašanje, ampak sem tako zelo redko na forumu, da ne vem kje si poiskat tvoje ZS?
Hvala

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 22:32:24   
Anonimen
Evo jst imam tudi napovedan CR na Ptuju. In sicer 22.2.2010

Drugače pa se ne sekiram, kateri G bo zraven, ker zaupam vsem edin Georgiev se mi ne dopade glih najbolj zaradi njegovega odnosa.
Drugače so pa vsi vredu G in jim zaupam. Sem imela ta teden to srečo, da sem bila z vsemi v stiku in razen zgoraj omenjenga nimam nobenih pripomb.

Drugače pa vekybel lahko tudi mene kaj vprašaš????user posted image

(odgovor članu kefalonia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 22:34:21   
Anonimen
Aja pa napovedani operacije (CRezi in ostalo) naj bi se izvajali ob ponedeljkih in četrtkih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 22:52:50   
kefalonia
Oj,

kaj ti je Sara morda znano, če ti na Ptuju naredijo tudi spinalni CR ali samo v polni narkozi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Carski rez na Ptuju
31.1.2010 23:54:43   
vekybel
kefalonia ZS si poiščeš čisto zgoraj kjer ti piše MOJA RINGARAJA in zraven ti bo utripalo pismo, kjer kar stisneš gor z miško in ti bo pisalo imate novo obvestilo in klikneš na odpri. Ko prebereš pa odpiši in pošlješ.

(odgovor članu kefalonia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Carski rez na Ptuju
1.2.2010 11:18:25   
Oren
Moj ginekolog je dr. Šučur in sem imela tudi napovedan CR zaradi medenične vstave. In sem šla rodit v Postojno in mi ni niti malo žal. Dobiš spinalno anestezijo. Partner je lahko zraven. Takoj ti pokažejo otročka, potem pa gre partner z otrokom da ga prvič stehtajo in vse ostalo, pa dokler tebe ne zašijejo je otrok pri njem. Tako da jaz sem bila fuuul zadovoljna pa še zdravniki tam so super. Operiral me dr. Merlo in sem bila čisto mirna ker sem vedla da je strokovnjak.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Carski rez na Ptuju
1.2.2010 13:12:47   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

kefalonia sem ti poslala ZS-zasebno sporočilo!


jaz tudi user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Carski rez na Ptuju
1.2.2010 18:30:22   
vekybel
Ja Ptujčanke kej napište kako kaj poteka CR na ptuju, mene tudi zanima.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Carski rez na Ptuju
1.2.2010 20:25:48   
Anonimen
kaj ti je Sara morda znano, če ti na Ptuju naredijo tudi spinalni CR ali samo v polni narkozi?


Mislim, da ga delajo samo v polni narkozi. Nisem pa 100%

(odgovor članu kefalonia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Carski rez na Ptuju
1.2.2010 20:35:56   
BA2008
mislim,da še delajo  carski rez na ptuju samo v polni narkozi.je pa imela svakinja pred dobrim mesecem v mb spinalni carski rez in je ful "zadovoljna".

Dr. Georgijev ima pa včasih res malo "čuden" odnos,drugače je pa zelo dober G.Meni je bil moj sobni zdravnik,ko sem bila v bolnici.Mi je na začetku šel pošteno na živceuser posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Carski rez na Ptuju
2.2.2010 9:02:23   
slovenka
Meni se je zdel med obiski v sobi čist fajn - tiste pol sekunde, ko pogleda šive; sicer prej med šivanjem pa ne tako zelo, ko je bolelo kot user posted image , je rekel, eh, saj samo še enega, potem jih je pa še osem v živo naredil. user posted image Sosedo v sobi je kregal, da mu bo iglo zlomila, ker je rit dvigovala med šivanjem - pa to ni navadna šivanka, je pošteno debela igla user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Carski rez na Ptuju
2.2.2010 14:55:26   
Anonimen
Meni se je zdel med obiski v sobi čist fajn - tiste pol sekunde, ko pogleda šive; sicer prej med šivanjem pa ne tako zelo, ko je bolelo kot , je rekel, eh, saj samo še enega, potem jih je pa še osem v živo naredil. Sosedo v sobi je kregal, da mu bo iglo zlomila, ker je rit dvigovala med šivanjem - pa to ni navadna šivanka, je pošteno debela igla


Nič čudnega za tega G. Jst sem imela pri vaginalnem pregledu, take slabe izkušnje z njim. Da o tem, kako zna bit nesramen ne govorim....

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Carski rez na Ptuju
2.2.2010 18:01:23   
donna22
Jaz sem imela julija lani napovedan CR (tudi zaradi medenične lege) v ptujski porodnišnici. Delajo pa ga samo v splošni anesteziji. Meni je ginekolog - Lukman - sicer rekel, da mi lahko poskusi uredit spinalno, pa sem bila potem tak prestrašena, da niti nisem več hotela.

Sta pa me operirala Georgijev in menda Ognjenovič. V operacijski se mi je dr. Georgijev čisto lepo predstavil, zašili so me lepo ... Pa potem me je prišel še zvečer pogledat, pa tudi na viziti je bil čisto okej in prijazen, tako da jaz z njim nisem imela slabe izkušnje. Itak pa se pri vsakem zdravniku in vsaki porodnišnici najdejo pozitivne in negativne izkušnje ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Carski rez na Ptuju
2.2.2010 21:43:31   
tosja
Ognjenovićje bil že v MB hvaljen, potem pa je spakiral, ker so ga malo zapostavljali...
Marca 2008 je prišla v ambulanto za rizično user posted image gospa, ki je komaj hodila, čist sključeno. Malo za njo pa mož z lupinico (z 11 dni staro user posted image ). Ker sem čakala na pregled, sva se začeli pogovarjati, saj je bila čist prestrašena, če jo bodo vzeli....
V glavnem - na Ptuju so ji delali CR, rekla mi je, da ima klanfe (ni bila šivana), vsa je bila v gnoju, so jo takoj sprejeli, da pa ji gnoj ni pritekel skozi je imela na rani štiri preložene plenice in je rekla, da ji je že premočlo user posted image
Jaz bi se raje prej pozanimala...Me je njena zgodba zelo prestrašila, pol sem bila šele panična, ko so tudi meni rekli, da bom imela CR user posted image Ampak sem imela 1A ekipo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Carski rez na Ptuju
3.3.2010 18:40:10   
Anonimen
Evo še moje poročilo:

Jst nimam nobenih slabih izkušenj. Operiral me je moj G - Dr.Lukman. V operacijski so bili do mene zelo prijazni ter mi vse govorili kaj bodo delali, tako da sem bila z vsem seznanjena, dokler nisem zaspala-
Rana je bila tudi zelo lepo zašita - z samogradljivimi šivi, tako da mi ni bilo potrebno nič šivov ven uzemat. Morm pa pohvalit, da je danes že 8 dan, in je rana videt super 

Okrevanje - sestre ti dosti pomagajo, protibolečinske injekcije imaš skos na voljo.
Hrana - dva dni si bolj na easy: zjutraj in zvečer prepečenec in albert keksi, za kosilo pa juha. Tako da potem tretji dan, komaj čakaš eno bolj normaln obrok.
Obiski - ne komplicirajo - edino v času kosila takrat malo komplicirajo
Sestre - 10tkauser posted image
Vložkov, spalne srajce, mrežaste gatke - to je non stop na voljo - dobiš kolikor rabiš.

Evo kratek report

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Carski rez na Ptuju
6.3.2010 22:09:22   
endrina
Kolegica je rodila na Ptuju s CR 2x. Obakrat dogovorjeno pri dr. Rosiču. Prvič se ji je rana kar videla, pa na koncu enega reza se ji je malo gnojilo. Drugič jo je zašil nekako na drug način, od znotraj al kako, v glavnem pravila je, da se ji šivi sploh niso videli, ker ji je prejšnji rez odstranil in tega novega zašil drugače, da je zdaj videt vse krasno. Bila je zelo zadovoljna.
Jaz sem 2x rodila na Ptuju. Prvič je bil porod res intenziven 4 ure matranja, drugič sem rešila v eni uri. Osebje mi je bilo super. Razen  ene sestre, ki pa mi ni pokvarila mnenja glede ostalih. Tako da, če mi bo ratalo moža prepričat še za tretjega otroka, grem definitivno rodit spet na Ptuj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?