|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nerezine - Lošinj
2.2.2010 21:15:37   
tasia
Mene pa zanima, če je že kdo bil na dopustu v Nerezinah pri g. Satalič Marku ali kje v bližini. Po slikah na netu je vse zelo lepo, ampak dostikrat ni tako, ko prideš tja. Če ima kdo izkušnjo, dobro ali slabo, prosim, posredujte mi jo, ker iščem  apartma, ki bo ustrezen za dva majhna user posted image in prijetno bivanje.

Hvala 100x

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.2.2010 21:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tasia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nerezine - Lošinj
2.2.2010 21:38:01   
Anonimen
Men se zdi, da je to čist v Nerezinah in kolk vem ni nbene pametne plaže v bližini.

(odgovor članu tasia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nerezine - Lošinj
2.2.2010 21:41:57   
Anonimen
Ja, to je čist ob morju v mestu, plaža so skale, sam če piha, je tam kr sranje. Pa še ladjedelnica je čist blizu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nerezine - Lošinj
2.2.2010 21:47:20   
Anonimen
link
jaz ti priporočam tole - al nekje bližje tej hiši, ker imaš spodaj pod tole hišo idealno plažo

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 3.2.2010 9:19:02 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nerezine - Lošinj
3.2.2010 9:11:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Men se zdi, da je to čist v Nerezinah in kolk vem ni nbene pametne plaže v bližini.


IZVIRNO SPOROČILO: nya

Ja, to je čist ob morju v mestu, plaža so skale, sam če piha, je tam kr sranje. Pa še ladjedelnica je čist blizu

Ja, nya ima prav. Zanimivo, da na tistem kraju skoraj vedno piha user posted image Očitno je tak hinavski kotiček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nerezine - Lošinj
3.2.2010 9:13:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nya

link

jaz ti priporočam tole - al nekje bližje tej hiši, ker imaš spodaj pod tole hišo idealno plažo

Imajo playstation user posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 3.2.2010 9:19:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nerezine - Lošinj
3.2.2010 11:30:01   
tasia
Uf, hvala za tako izčrpne informacije, ste mi močno olajšale izbiro. Super tisti link, Nya, praviš da je super za malčke?? Če je res tako super bom verjetno poklicala... Fajn je, če ti kdo pove ko je že bil tam, ker enkrat smo se tko nasral - groza! In plaža je blizu?

Kar se pa tiče že omenjenega apartmaja, seveda, zato je pa taka cena kot je. Ne morm z user posted image , če skos piha... Sam na sliki pa tko lepo, pa plaža...

Zivepo, sm dodala povezavo, če ti je kaj znano:

http://www.gdjenamore.com/pregledobjekt.asp?id=8235

Hvala, Hvala...user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nerezine - Lošinj
3.2.2010 14:25:57   
livia
To kar ti priporoča nya je veliko boljše. Ste bliže plaži. Lokacija tega tvojega apartmaja res ni najboljša, piha, pristanišče, bližina trampolina, kjer ponoči vandali pijejo in se derejo,...

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nerezine - Lošinj
9.2.2010 10:57:38   
tasia
Pozdravček,

ali kdo pozna to lokacijo:

www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=8023

Zanima me, kakšne so plaže in če tam tudi piha...user posted image

Še vedno zbiram info...hvala vsem!!!

LPuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nerezine - Lošinj
9.2.2010 11:33:45   
Pika Nogavička*
Hoj!
Nerezine poznam kar dobro in za prvo lokacijo točno vem katera hiša je. Je res kar so ti že predhodnice povedale vetrovno, levo je čisto blizu luka, mimo hiše gre pešpot, trampolin (edina zabava nerezin!) oddaljen 50 metrov, pa tisto kar na sliki zgleda kot plaža to sploh ni! tam se je skoraj nemogoče kopat...ostro kamenje, ježi pa še tranzitna pot za čolne, ker je vhod v luko. Hiša sama je pa sicer lepa.
Za drugo lokacijo pa tudi vem kje je in je bistveno boljša saj tam pa res je plaža v bližini, ki se ji po domače reče "papir", edina slabost je, da je v neposredni bližini ladjedelnica, ki pa zna bit kar hrupna....tisto rdeče na levi strani je že ladjedelnica. Piha pa zagotovo manj kot na prvi lokaciji.

Načeloma v Nerezinah plaže niso bogvekaj oziroma jih ni veliko. Ta plaža pri drugi lokaciji in še ena majhna s kamenčki in senco pri Mirni (valobran pri vhodu v manjšo lučico) je kar to. Če ne štejem plaže pri kampu. Ali pa malo bolj oddaljena plaža v smeri naselja Krško.
Pomaga če imaš čoln, v tem primeru pa je možnosti ogromno.
Načeloma pa v Nerezinah ni nič daleč, je majhen kraj in greši peš lahko kamorkoli, tud z vozičkom.

Upam, da sem kaj pomagala.

Mogoče se srečamo, mi gremo tja namreč vsako leto.




_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nerezine - Lošinj
9.2.2010 11:55:25   
tasia
Ja, Pika nogavička, seveda SI pomagala, povej mi samo še a je ladjedelnica hudo moteča?
Pa a so tudi tu na plaži borovčki kot npr. v Bučanje al kakšna jeuser posted image -zaradi otrok iščem plažo s senčko. In praviš da je čisto pri app.?
Ker ni nobene pametne slike na netu s to plažo.
Po pravici-priporočaš ali ne? Mi gremo letos prvič in nimam pojma, kakšno jeuser posted image !

Kdaj in kam pa greste? Mogoče se pa res srečamo...

LPuser posted image

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nerezine - Lošinj
9.2.2010 12:28:14   
Pika Nogavička*
Prav na tej "vaši" plaži ni sence, je pa senca na tisti plaži pri Mirni (valobran ob mali lučici), ki pa ni daleč od te lokacije, kakšne 5 minut peš, samo okrog male lučice. Tam je prav taka fina senca z borovci ampak je pa tud res da je v sezoni lahko kar gužva, ker plaža res ni velika, ampak za otroke je pa user posted image .  Za "vašo" plažo pa si lahko omislite kakšne marele.

Ladjedelnica je kar velika in aktivna. In ja, se jo sliši, predvsem kakšne fleksarce, kladiva, pa včasih lahko zavonjaš barvo....pa spet ne toliko, da ne bi zdržal. Zraven ladjedelnice je bifejček, kamor gremo mi kar velikokrat kaj spit, pa se sliši hrup ampak to ni tak konstanten krup. Ma, se težko opredelim, ko gre za koga drugega. user posted image Je pa tam okoli kar nekaj apartmajev, ki so v sezoni zasedeni, tako da bi rekla da verjetno ni tak problem.

Mi imamo pa svojo hišico, ki je nekoliko višje, tako da moramo iz plaže kar malo hribolazit pa prav tako gre. Imamo pa tudi eno navihanko, ki je bila lani, ko je imela osem mesecev prvič na morju in smo z lahkoto vse prevozičkali.



_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu tasia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nerezine - Lošinj
9.2.2010 12:37:11   
Pika Nogavička*
http://www.travel-tourist.com/hot33-gmap_si.htm

Tukaj si mogoče malo bolje lahko ogledaš Nerezine. Sliko si moraš povečat.

Prvi zaliv , tam kjer je rdeča oznaka, je velika luka.
Ta "vaš" apartma je v drugiem zalivu, če gledaš od zgoraj dol. Zraven vidiš velike rdeče strehe, to je ladjedelnica.
Pod njo je mala luka, in tisto kar tako dolgo in ozko sega v morje je valobran (Mirna), pod njo pa je ta plaža s senco borovcev.
Od vas torej res samo okrog male lučice. Blizu.



_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nerezine - Lošinj
10.2.2010 13:48:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: nya

link
jaz ti priporočam tole - al nekje bližje tej hiši, ker imaš spodaj pod tole hišo idealno plažo


nya, sem dala povpraševanje za te apartmaje in bi celo še imeli fraj.

Mene bolj zanima, če se tam okoli kaj dogaja - za sprehod zvečer in malo zabave (otroka bosta stara 4,5 in skoraj 2 leti). Pa za it pojest, ker kaj ful kuhali ne bomo.

Pika nogavička, ti si tudi dala super informacije in mi boš tudi ti sigurno znala odgovorit user posted image


Bi še kje drugje na Lošinju priporočali?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nerezine - Lošinj
11.2.2010 10:33:07   
Pika Nogavička*
Odvisno kaj šteješ pod "se dogaja". To ni ravno zelo živahen kraj, je pa ravno zato zelo priljubljen za družinski turizem z majhnimi otroci.

Edina zabava za otroke, ki se je spomnim je trampolin in dva sladoledarja.
Za sprehod je na voljo cela riva. Tam je vse blizu user posted image .
Kar se tiče hrane, Nerezine premorejo dve piceriji, en fast food (ki sploh ni slab) in nekaj restavracij.

Tako, zdaj bom pa izstavla račun turističnemu uradu v Nerezinah. user posted image
Pridem še kaj pogledat če bo še kakšno vprašanje.user posted image


_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nerezine - Lošinj
18.2.2011 23:39:46   
mala kepica
Pozdravljeni!
Leto je na okoli in spet mislimo na morje.
Tisti ki že dolgo hodite v Nerezine ,kje približno se nahaja hišica 104.
Vem da je neobnovljena in da je Labodova.
Imamo majhne otročke in me malo skrbi da je obrnjena na cesto in pa če je v senci.

Hvala za kakšen odgovoruser posted image

(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nerezine - Lošinj
19.2.2011 21:03:07   
livia
Številka mi pove, da je v prvi vrsti. Vse hišice v Bučanjih so v senci in nobena ni ob cesti oz do vseh hišic vodijo uličice, ki pa niso prometne.

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nerezine - Lošinj
24.2.2011 13:29:52   
amm4
živjo, mi smo leta hodili v 106 in zelo dobro poznam tole 104:))
obrnjena je stran od cestice, zato je meni zelo všeč, je pa nad lokalom, samo kar mi hodimo ni bilo nikoli neke strašen frke...vse v mejah normale. lepo za igrat pred hiško vse ravno, plaža blizu, tud kiosk, u glavmem meni zelo u redu.pa veliko sence je tukaj...
edino Labodove niso bile obnovljene, ne vem, kako je zdaj...
mogoče se pa vidimo...
lpd


< Sporočilo je popravil amm4 -- 24.2.2011 13:31:34 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nerezine - Lošinj
8.6.2011 20:16:58   
Tinnie
A ve kdo kje je to oz. kaj je to?user posted image

slika-> http://file.si/public/viewset/61450

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nerezine - Lošinj
6.7.2011 7:12:18   
lokvanj
Zdravo, tole so Lubenice slikane iz najlepše plaže na otoku Cresu (slikano iz plaže navzgor - Uvala Sveti Ivan).
Obiskali smo jih lansko leto. Najlepši dopust! Vredno ogleda (sicer pa za dostop do plaže potrebuješ 45 minut).
Pozdrav

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Tinnie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?