|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakalna doba
1.7.2005 17:12:15   
fido
Pozdravljene!
A katera mogoče ve koliko je čakalna doba za IVF pri dr.Rešu. Avgusta sem naročena na prvo srečanje pri njemu. :)-:)-:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čakalna doba
1.7.2005 20:32:16   
neni
Če maš izvide že narejene bomo skupaj čakale na :modri:.
Samoplačniško seveda (kot je že spodaj govora)
lp Neni:rozica:

(odgovor članu fido)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čakalna doba
2.7.2005 9:55:20   
fido
Živijo!
Neni, a ti si tudi avgusta naročena za razgovor? Kašne izvide pa imaš ti s seboj?
LP

(odgovor članu fido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čakalna doba
2.7.2005 10:51:03   
neni
Oj!
Jaz v sredini avgusta začnem s hormonsko terapijo, to bo moj 3. IVF.
Jaz imam laparo, histero in HSG opravljen, moj pa spermiogram, kjer je tudi problem. Zato nama ne preostane druga možnost za :duda: kot IVF.
lp Neni:rozica:

(odgovor članu fido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čakalna doba
2.7.2005 11:02:34   
fido
Živ Neni!
Jaz mam tudi laparo in histero opravljen, pa mož zelo slab spermiogram. Mi gremo zdaj v prvi postopek IVF. Med.sestra pri Rešu mi je rekla da ne rabim nič od moje ginekologinje s seboj. A ti si kaj rabla za prvič? Želim ti vso srečo, saj veš, mogoče v tretje rata :pujs:LP

(odgovor članu fido)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čakalna doba
3.7.2005 21:41:23   
neni
Oj!:)
Sem sicer že mal pozabila, sam mislim, da sem jaz prinesla svojo napotnico od G, pa moj tudi od svojega G.
Drugo pa ne, je Reš praktičen človek in vse razloži, če ti bo pa kaj ušlo boš pa tukaj vprašala.
Moraš pa vedet, da on vedno govori najslabšo možnost, zato ne smeš pustit, da te to prizadene. Sploh potem ko boš polna hormonov, sam ne se dat. Skozi eno uho notri, skozi drugo ven.
Za podporo smo pa itak punce tukaj.:miska:

lp Neni:rozica:

(odgovor članu fido)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?