|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:42:44   
Neža81
Čeeeeeeeeeeer!

Pa kje ste vse? Spite a, ko je tak slabo vreme. Pr nam so ble fuuuuuuul poplave... je ravno zaj po dnevniku kazalo poplave pr nam, pa polno nesreč na avtocesti je blo. Moj :love: je že 24 let zagrižen gasilc in že zaj tretji dan cel dan pomagajo ljudem, ko jim je bajte zalile.

Mene pa je neka v križ na desni strani štihnlo in se komaj premikam. auuuuuuuuuuuuu kak boli.

Čveke, kje ste?:grrr::grrr::grrr:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:48:31   
aljča
Ojla Neža....sem pravkar prebrala, da te je v križu štihnilo:zmeden2:to bo vreme krivo se boš morala pazit pa dat mal hrbet in križ na masažo, da ti bo bolje.Neč ti ne privoščim te bolečine.
Tud pr nas so ble hude poplave in prav takrat ko smo šli domov iz službe.Sem že mislila da mi bo trikrat avto crknil ker je ker kašljat začel:)-;)ampak sva se srečno pripeljala domov.Kok je pasal danes popoldan mal ajat ko je blo tak v zunaj.No sedaj pa čakam če bo katera še kej povedla in napisala.Neža vso pohvalo tvojemu:love:gasilcu ko je tolk požrtvovalen jaz imam tud doma gasilca ampak je bolj priden za gasit žejo ne pa kaj dru....:)-:)-:)-:)-:)-
Čao Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:51:30   
Anonimen
Mene pa zanima, če ve veste, kje je Mujcek? Jo pogrešam že nekaj časa. Zapomnila pa sem si jo, ker nosi dvojčke. A katera kaj ve?:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:52:14   
Neža81
hhhe... moj pa je res priden .... tudi takrat ko ni gasilc... danes že pomagajo od sedmih zjutraj...pol je prišel na kosilo ob treh .... zaj oa ke še kuj tam in ga še neo hitro... res je priden... zato ga pa mam :)-:)-:)-:)-

pred 3 dnevi me je tak štihnlo v križ, pod lopatico... uf kak me boli


joj kak si ono z atuširanje dobro napisala... mater sem se smejala

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:53:31   
aljča
:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-da ne bomo dons tolk kislo gledale ko je tak grdi vreme v zunaj.;)

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:56:39   
Neža81
... jaz sem tui prej zalegnla. UUUUUUUUUU kak je pasalo, pa s kojtrom sem se preg glave pokrila. Po eni uri spanja pa me je moja 38 kilogramska in sedem mesecev stara benrnska planšarka Benka napadla..... adiijo ko je skočla na mene in me začela lizat. Bleeeeeeeeeeeeeek...... Te sn se pa mogla vstat in se it z njo igrat.:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 19:59:02   
Udb
Cer cveke!

Kako ? Moj racunalnik ne mara vec stresic!!! ;) Ne vem kaj se mu je zmesalo!!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 20:02:46   
Anonimen
ČČČČČČČČČČČČ Moj pa še piše strešice. Priden računalnik.
Evo, jaz imam vse sveže zlikano in sedaj lahko čvekam. Sem se pa cel popoldne psihično pripravljala za tisti kup.

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 20:05:33   
Neža81
Ankica povej mi naslov, ti ptpelem tri vlkeeeeeeeeeeee kupe za zlika , zaj ko si lih v formi :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 20:07:03   
Anonimen
:)-:)- Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ne me mučit. :)-:)-:)-

Vidim, da je Vojna zakoncev Rose na Kanalu A. Meni je to super film.

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 20:20:16   
aljča
Tud jaz se priporočam za moje perilo da mi ga zlikaš zdej ko si že psihičen prpravljena.Jaz mam take nočne more preden se uštimam na psihi, da grem za likalno mizo, da kar res ni.Mizo mam tud po en teden nastavljeno, da mi počasi gre na nerve, da se spravim potem peglat:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:.
To je moja slabost ne maram peglanja.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A ne bomo nič kofetkale, a???
1.7.2005 22:34:35   
Anitka
Helouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu je kdo še tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????????

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?