|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 9:27:01   
buči
Ali mi lahko kdo svetuje, h kateremu zobozdravniku naj prijavim malega? Mi sicer spadamo v ZD Lj. Šentvid, ampak k dr. Krušičevi ali pa ostalim, ki so zafrustrirali že nas kot otroke, ga zagotovo ne bom peljala! :hudicek:

:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 9:45:45   
nejcko

Dr. Karolina Ličen je super. Ordinacijo pa ima na OŠ Valentina Vodnika.


(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 9:50:35   
mdrevensek
Dr. Ličnova je res super. Osebno pa poznam tudi dr. Rahnetovo, ki dela v ZD Šiška in je poleg dr. Ličnove tudi enkratna zobozdravnica za male pikce. Ima ogromno potrpljenja, hkrati pa tudi krasno dela.

lp, md

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 10:40:00   
nejcko

Aja, sem se zdaj spomnila: dr. Ličnova sprejema otroke samo od 3. leta naprej, v ZD Šiška pa sprejemajo tudi mlajše otročke.


(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 12:13:57   
Mikli
Dan!

Sem hotela postaviti zelo podobno vprašanje, namreč tudi jaz iščem zobozdravnico za mojo punčko, ampak smo iz Litije, pa ne vem, če lahko gremo k zobozdravnicam, ki ste jih navedli. Nič, bom kar poklicala.

In še tole: super je ta ringaraja, sem našla že ful uporabnih reči, le tako naprej:bravo:

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 15:33:26   
buči
Hvala.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
4.7.2005 17:11:46   
Anonimen
Uf, ne me spominjat na Ličnovo. Sem bla lih prejšnji teden.

:hudicek:

[sej je ok recimo .. sam zobar je le zobar ..:hudicek:]

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zobozdravnik - Lj. Šiška ali okolica
5.7.2005 18:48:55   
Bina01
Mojega vozim k dr.Novak v ZD Šiška.
Meni zdravnica ni preveč všeč, ker obe s sestro ogromno govorita, ampaku Luka pa z užitkom hodi k njej. Komaj čaka kdaj gre spet k zobarju.:):)-

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?