|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.2.2010 23:04:19   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Suzi in marta -  tudi krasne, Shorty tvoja je lepa ampak preveč barvna za moj okus.




Hvala Zara, nisem želela bele ali svetle obleke, ko sem jih probla sem bila kot mini mrličuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
20.3.2010 12:34:27   
ZARA
Shorti, saj pravim. Meni je obleka lepa, razen barve. Aja, ti sploh ni sedla druga barva? To misliš. Saj, če se v njej nisi dobro počutila je res BV. Važno, da je tebi všeč. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
27.3.2010 17:04:27   
Anonimen
Moja obleka je bila narejena po meri (visoka nosečnost), za njo sem skupaj s čevlji odštela 1500 eur.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
27.3.2010 20:12:15   
malania
Ta Atelje Princ ima za moj okus pa zelo lepe stvari...user posted image
A kdo ve kakšne so kaj cene (izposoja in za kupiti)?

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
30.3.2010 19:45:41   
Martinčka
jaz sem imela sicer  kot rečejo hoch couture obleko ampak vseeno da se boste malo zgražale:)user posted image
4000 eur v letu 2009... sicer je bila precej simple, ampak ker je bila svila, ročno delo, čipka in swarovski je naneslo.. pa zraven še seveda znamka prispeva svoje.
morem pa povedat da mi jo je podaril oče in da brez njega te obleke ne bi nikoli imela!user posted image
je pa ne znam nalepit... to je njihova stran, če kaj pomaga:
http://www.aimee.it/  (lahko pa me katera nauči kako se nalepi ker klasično kopiraj-prilepi mi ne gre!?)

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
1.4.2010 14:15:09   
Soncnica Sandra ***
Jaz sem si jo izposodila v Poročne kotičku v Ljubljani. Izposoja je bila mislim da 370€ (lani avgusta). In če bi se še 1x poročila, bi se odločila prav za to obleko, ker sem se v njej počutila super vseh 24 uruser posted image

Evo, tole je pa še slikica obleke:

user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
1.4.2010 14:17:23   
Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

jaz sem imela sicer  kot rečejo hoch couture obleko ampak vseeno da se boste malo zgražale:)user posted image
4000 eur v letu 2009... sicer je bila precej simple, ampak ker je bila svila, ročno delo, čipka in swarovski je naneslo.. pa zraven še seveda znamka prispeva svoje.
morem pa povedat da mi jo je podaril oče in da brez njega te obleke ne bi nikoli imela!user posted image
je pa ne znam nalepit... to je njihova stran, če kaj pomaga:
http://www.aimee.it/  (lahko pa me katera nauči kako se nalepi ker klasično kopiraj-prilepi mi ne gre!?)



ohoho.....čisto preveč za moj žep


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
8.4.2010 13:20:51   
nušenka
Midva z možem sva si oba dala delat unikatne obleke pri Titanu v Bakovcih. Meni je narisala obleko modna oblikovalka Anita Mikolic in je bila res nekaj posebnega. Pa sem i niso zdele pretirano drage. Mislim, da imajo zdaj ob sobotah dopoldne tudi brezplačno svetovanje za poročne obleke in obleke svatov.user posted image

www.porocnaobleka.tumblr.com

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 10:00:13   
ellie
Vidim, da sem si jaz izbrala najdražjo oblekouser posted image

Sem dala za njo mal manj kot 1400 eur. Je pa te znamke http://www.rembo-styling.com/

Evo, en del obleke..

user posted image

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 10:02:33   
ellie
uff...zdaj sem videla, da nisem med najdražjimiuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 10:31:11   
Tigrica86
ellie, čudovit korzet... pa mislim da imaš tudi spodnji del narejen tako, kot je meni všeč (izgled "mečkanega" blaga). Tudi šopek je čudovit user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 11:15:12   
vesna_b
ok, razlika je tudi, ali si obleko kupiš, ali sposodiš. moja je za izposojo 420€, če bi jo kupila, bi dala pa 4* toliko, torej smo na istem. sam ker se nimam namena še enkrat poročit user posted image , no, upam vsaj, he he, je nisem kupila...

je pa res, da je najbolj pomembno to, da se dobro počutiš v obleki, ne glede na to, koliko stane...

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 11:44:06   
Oceania
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Ta Atelje Princ ima za moj okus pa zelo lepe stvari...user posted image
A kdo ve kakšne so kaj cene (izposoja in za kupiti)?


Lani je lastnica Irena dala nekaj poročnih oblek zastonj, tako sem jo jaz dobila. Mislim da je to bilo enkrat konec aprila. Res lepa gesta, jaz sploh nisem verjela dokler nisem tja prišla.user posted image user posted image user posted image

Ker sem bila po porodu sem uspela toliko shujšat, da mi je priporočena šivilija zašila obleko "u nulo". Obleka je bila točno takšna kot sem si jo želela in sem se v njej tako super počutila. Cenovno pa je bilo tako, obleka zastonj, za šivilijo in čistilnico sem pa dala okoli 120 eur.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 11:57:19   
ellie
Tigrica86 hvala:) obleka je bla res lepa...ko sem jo zagledala, sem takoj vedela, da je to to.. In glede na vse, se mi niti ni zdela tako draga..je iz svile. Šopek je pa moja mami nardilauser posted image



Drugače pa...obleko prodajam, če je katera zainteresiranauser posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
12.4.2010 13:50:43   
nušenka
OOO, saj vem, da znajo nekatere obleke, ko si jih daš šivati po meri ogromno stati, sploh pa če še plačaš blagovno znamko zraven.
Tudi jaz sem bila na tehtnici, ali plačam 450€ za isposojo ali pa si jo dam zašiti za 700 € in je taka kot jaz hočem. In verjemite mi imela sem posebno željo. Hotela sem biti kot gejša. Kreatorki  Aniti Mikolič se moram zahvaliti, da sem blestela v nežno roza obleki potiskani z motivom japonskih rož. Krasno.

www.styleapple.com/portfolio/anitamikolic

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
13.4.2010 18:58:59   
tanja25
(odgovor član

No ja, 1400 evrov za poročno obleko mi diši bolj po tem kdo ima denar ima pač tako drago obleko ki bo
po najlepšem dne v življenju visela v omari in bo neuporabna. Škoda denarja. Jaz sem najdla zelo lepe
poročne obleke na naslednjem naslovu http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Porocna-obleka/110391621545?v=photos&ref=ts in
imajo ceno od 190 evrov naprej. Poglejte in boste videle da vam ne bo žal.

LP

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
13.4.2010 22:09:20   
momo1
user posted image tanja, ceneje te pride, če si isto obleko naročiš preko e-buya sama. Če jo naročiš preko e-buya ti jo tudi naredijo po meri in v katerikoli barvi.


(odgovor članu tanja25)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
17.4.2010 22:50:03   
darja.mark
zdej bom jaz mal off topic, ampak moram, se orpavičujemuser posted image


marta 82' ti si pa meni tako znana...takoj ko sem te videla sem se na sošolko iz srednje šole spomnila, pa pogledam nick...tut njej je bilo ime Martauser posted image   Da nisi to ri :)
Samo letnica rojstva mi ne gre v račun user posted image

S kje pa si, lahko pa da si vseeno taprava. Una sošolka je bla s kamnika, tam nekje un konc

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
19.4.2010 17:37:38   
ZARA
user posted image

Ta je popolnoma enostavna. Full lepa.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
19.4.2010 21:45:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nušenka

OOO, saj vem, da znajo nekatere obleke, ko si jih daš šivati po meri ogromno stati, sploh pa če še plačaš blagovno znamko zraven.
Tudi jaz sem bila na tehtnici, ali plačam 450€ za isposojo ali pa si jo dam zašiti za 700 € in je taka kot jaz hočem. In verjemite mi imela sem posebno željo. Hotela sem biti kot gejša. Kreatorki  Aniti Mikolič se moram zahvaliti, da sem blestela v nežno roza obleki potiskani z motivom japonskih rož. Krasno.

www.styleapple.com/portfolio/anitamikolic



no evo...obleka s tega linka pa je delno tudi naša :))))

v osnovi je bila to obleka, ki jo je nosila na zmagovalni večer Tjaša Kokalj. Ker je bila vsem premajhnauser posted image  oz. tudi malo predraga, jo je Anita malo predelala....dodala pink organco in voila user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nušenka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
19.4.2010 21:49:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tanja25

(odgovor član

No ja, 1400 evrov za poročno obleko mi diši bolj po tem kdo ima denar ima pač tako drago obleko ki bo
po najlepšem dne v življenju visela v omari in bo neuporabna. Škoda denarja. Jaz sem najdla zelo lepe
poročne obleke na naslednjem naslovu http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Porocna-obleka/110391621545?v=photos&ref=ts in
imajo ceno od 190 evrov naprej. Poglejte in boste videle da vam ne bo žal.

LP



roko na srce....cene so mučo preforsiraneuser posted image

pa še moja zelena je gori :))))

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanja25)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
20.4.2010 13:17:21   
darja.mark
soncnica sandra *** tale tvoja ga pa zmaga....kolk mi je lepaaauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
21.4.2010 9:53:05   
Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

soncnica sandra *** tale tvoja ga pa zmaga....kolk mi je lepaaauser posted image



hvala user posted image

imam zelo rada rdečo barvo, zato je moglo biti tudi nekaj rdeče barve v moji poročni obleki

jaz sem se prav zaljubila vanjo user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
23.4.2010 21:31:41   
momo1
user posted image punce, saj nočem nikomur odžirat posla, toda obleke so na dani spletni strani zelo drage. Punca se je znašla iz preko e-buya naroča obleke in jih prodaja za vsaj 100 % dražje. Obleke, ki jih ona prodaja po 500 EUR, jih same lahko dobite po 250 EUR ali celo manj. Sama sem si obleko naročila preko e-buya in sem zanjo dala 230 EUR, punca pa zanjo hoče skoraj 500 EUR. http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Porocna-obleka/110391621545?v=photos&ref=ts in

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Koliko stane malo boljša poročna obleka?
26.4.2010 11:47:24   
Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: malania

Ta Atelje Princ ima za moj okus pa zelo lepe stvari...user posted image
A kdo ve kakšne so kaj cene (izposoja in za kupiti)?


Moja sestra se poroči maja, obleko si je izbrala v Princu, za izposojo bo dala 450€, se mi pa zdi, da so cene vseh oblek približno eneke....sam pa sama plačala dve leti nazaj enako ceno za izposojo poročne obleke.


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?