|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Popolna molarna nosečnost 26.2.2010 8:38:06
|
|
|
|
analucija
|
ojej kaj pa to pomeni
|
|
|
|
|
RE: Popolna molarna nosečnost 26.2.2010 8:55:06
|
|
|
|
veselka
|
a to je tisto, ko se mola oblikuje, namesto zarodka, kot nekakšna tumorna tvorba? je imela ena znanka, njena prva nosečnost, je bilo na koncu vse ok, so jo spremljali. znanega o tem je res ful malo, ker se tolk poredko razvije kaj takega. ne vem pa podrobnosti. po tistem je zdej že 2. noseča in ima zdravo punčko.
_____________________________
31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm. 11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Vrnitev na delovno mesto poporodniškem dopustuviki92S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?• Težave z usklajevanjem službe in družine (
48%)

• Strah pred izgubo službe (
11%)

• Prilagoditev na novosti in spremembe na delovnem mestu (
10%)

• Preobremenjenost in pomanjkanje energije (
15%)

• Z vrnitvijo na delovno mesto nimam težav (
15%)
Število vseh glasov: 91Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!