|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 130 [131]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:22:47   
športnica
tko ja. dej pejmo že vse na maj, junij. skos morm skakat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:28:35   
baguSka
No pa pejmo. Ceprav se ni maj.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
6.5.2010 6:49:41   
tassi1

1

< Sporočilo je popravil tassi1 -- 6.5.2010 6:52:19 >


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
21.5.2010 21:05:47   
pupe
zdravo punce
vsem ki ste zanosile čestitam, jaz grem v boj jeseni imam že napotnico
po neuspelem postopku se nisem oglasila, sem bila preveč razočarana, tko da sedaj sem nazaj in sem pripravjena na nove boje

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
2.7.2010 1:15:14   
dinchy 86
caw punce,naj vam jst povem svojo zgodbo..z mano je tako da 3 leta delam nauser posted image ..
mam pa PCO,,prvo kaj sem poskusla je biu klomifen in nic brez resultata,potem pa IUI  in negativno..potem se odlucmo za IVF  v maju imela postopek   in user posted image ..nisem mogla verjet da sem koncno noseca..use je blo uredu ,v 6 tednu sem slisala srcek ..i was so happyyyy..par dni po tem se pa pojav krvavitev ..moja G mi pove da je use ok .7t4d spet sem slisala srcek .hsg level ok..nasled pregled za en tedn...8t2d  to je blo 2 dni nazaj..jst sem bla tok srecna da bom slisala srcek ampak se to ni zgodilo..myuser posted image is not more with me.to je biu pa sok sem misla da ne bom prezivela ta dan .ampak 2 dni po tem sem uredu..nebom obupala ,bom sla v nove boje ker najvec na svetu si zelim user posted image ...





(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
2.7.2010 10:35:48   
bibk
Dinchy86 žal mi je za tvojo slabo izkušnjouser posted image , ampak res nimamo druge kot se sprijaznit s tem da je to življenje kruto, ampak vseeno upajmo, da prej ali slej pridemo vse do željenega cilja user posted image .
Drugače pa dobrodošla "med nami" na tem forumu, čeprav smo se že preselile na drugi in sicer Maj/Junij 2010 IVF/ICSI, tako da vabljena na uni konec user posted image

(odgovor članu dinchy 86)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 129 130 [131]
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 130 [131]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?