|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   železo, fs??
7.7.2005 17:52:14   
tina104
Kolikšna količina hemoglobina v krvi je pravzaprav normalna in pri kateri količini že govorimo o pomanjkanju ali celo slabokrvnosti?

Pa še eno vprašanje: G mi vsakič meri trebuh, pa neki FS vpiše v materinsko knjižico. Kaj ta FS sploh pomeni in kakšne so normalne vrednosti po tednih nosečnosti??

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   železo, fs??
7.7.2005 18:16:29   
bevetko
Mislim, da je meja za nosecnice 110, če padeš pod to mejo, ti predpišejo železove tablete. FS pa mislim, da je dolžina zarodka.
:nosecka:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   železo, fs??
7.7.2005 19:36:48   
Pia73
Meni tudi meri trebuh, sedaj sem imela v 36 t - 40 cm. Baje je to veliko, tako je rekla moja G.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   železo, fs??
7.7.2005 19:36:55   
Jessy
FS je razdalja med vrhom maternice in sramno kostjo. To ti izmeri s šiviljskim trakom.
Razdalje SF so narisane v materinski knjižici v grafu, mislim, da na strani 15.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   železo, fs??
7.7.2005 21:11:39   
tina104
V moji materinski ni takega grafa - vsega skupaj je en graf, ki pa prikazuje obseg glavice, obseg trebuha pa še neki premer.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   železo, fs??
7.7.2005 21:44:54   
Jessy
Potem imaš pa še ta staro materinsko knjižico. Enkrat sem že eni pisala te vrednosti, vendar bolj v pozni nosečnosti. Če mi zaupaš v katerem tednu si, ti pogledam in napišem vrednost.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   železo, fs??
8.7.2005 9:48:52   
tina104
34. teden Prosim poglej, saj ne da bi bilo kaj narobe, samo zanima me.
Hvala!!!!!!!

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?