
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 11:50:09
|
|
|
|
3jeMi
|
populis... mej se... dobro opravi
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 11:50:23
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 11:50:48
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 11:51:34
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 11:58:09
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis IZVIRNO SPOROČILO: Majuska ojej, slabo se mi piše ... Ne ne majuska ni panike, saj je tržnica blizu kaj si pa hotla s tem povedat?
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 11:59:22
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis Šibaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam uživaaaaaaaaj
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 11:59:38
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:04:06
|
|
|
|
3jeMi
|
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa kaj si pa hotla s tem povedat? da boš lahko jedla bučke, koruzo, papriko in čili... riž si pa poleg prinesi
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:05:37
|
|
|
|
3jeMi
|
... joj, jedva sem se pobrala izpod mize...
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:12:35
|
|
|
|
3jeMi
|
majuška, upam, da nisi huda, in da ne zameriš...
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:25:51
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa kaj si pa hotla s tem povedat? da boš lahko jedla bučke, koruzo, papriko in čili... riž si pa poleg prinesi IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi majuška, upam, da nisi huda, in da ne zameriš... 1. Lumpa, to bo na jedilniku danes, nič skrbet 2. 3jeVi, ne nosim metra sabo 3. nisem huda, kuhat sem si šla moje kosilo ja ja kr počakte, da vam sprašim riiiit
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:29:57
|
|
|
|
3jeMi
|
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska ja ja kr počakte, da vam sprašim riiiit ...ojej...
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 12:35:19
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:36:59
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi ... joj, jedva sem se pobrala izpod mize... 3jeVi, si že vstala?
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:44:16
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_ Bi rada vidla hudo Majusko.....se mi zdi, da se nikol prav zares ne razjeziš...al se motim, pa nam ne pokažeš, doma pa zna tud po zraku kaj letet? o brez skrbi, da se ... takrat pride do izraza moja bikovska narava (in to brez rdeče rute) sicer mi je škoda stvari metat po luftu, znajo pa kaka vrata treščit, pa glasilke dobijo čisto novo frekvenco
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 12:44:18
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:45:24
|
|
|
|
3jeMi
|
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi ... joj, jedva sem se pobrala izpod mize... 3jeVi, si že vstala? ... s''m... čeprav je kar fletno tam doli, samo moram na 00... si že pojedla kosilo?... joj, ka'' čem... moment telefon... aha, ne rabim kuhat, bo moj gospod "skuhal" pleskavice v lepinji... mater, je na komot... rebeca... sem videla... pa nisem bila zihr, če bi si pokvarila povprečje še s kakšni postom... evo, samo sem baba, pa ne morem bit tih...
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 12:57:08
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 12:59:06
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 12:59:50
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 12:59:51
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1 IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa kaj si pa hotla s tem povedat? da boš lahko jedla bučke, koruzo, papriko in čili... riž si pa poleg prinesi pa dej nehi.... pod mizo se valam! no, najkasneje do petka zjutraj se moraš pobrat
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 13:00:48
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 13:01:07
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi si že pojedla kosilo?... joj, ka'''' čem... moment telefon... aha, ne rabim kuhat, bo moj gospod "skuhal" pleskavice v lepinji... mater, je na komot... moški so komot ja ... moj je najprej srečen, ko samo nekaj v pečico porine (npr. pomfri) in se mu ni treba matrat
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 24.3.2010 13:06:01
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 24.3.2010 13:07:52
|
|
|
|
3jeMi
|
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi si že pojedla kosilo?... joj, ka'''''''' čem... moment telefon... aha, ne rabim kuhat, bo moj gospod "skuhal" pleskavice v lepinji... mater, je na komot... moški so komot ja ... moj je najprej srečen, ko samo nekaj v pečico porine (npr. pomfri) in se mu ni treba matrat ... jah, saj... nič, grem tudi jaz... moram še tamle v Borovo skočit pogledat, če imajo kake šuhice za tamalega... sem mu danes ene nataknila, ki so malo na knap (moj prst ravno ne gre komot za njegovo petko)... pa še zajčke sem videla, da imajo... ... potem pa domov k ljubimcu... ... uživajte... p.s. jutri boste imele mir pred mano, imam zopet neko izobraževanje...
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPrehlad, gripa ali angina?Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
Otroška oprema3Sonček3Kje si boste priskrbele otroško opremo ( posteljico, stajico,...)Kupila bom v spletni trgovini (
7%)

Kupila bom v trgovini (
35%)

Sposodila si bom od prijateljic / sorodnikov (
16%)

Prijatelji / sorodniki mi bodo podarili (
8%)

Imam že vse od 1. nosečnosti (
34%)
Število vseh glasov: 245Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!