|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ADAPTIRANO MLEKO
10.7.2005 21:00:29   
aljaž-blaž
PROSILA BI ZA VRSTE MLEKA IN PRIBLIŽNE CENE KER JE MOJ SIN DRUGAČE DOJEN IN IMAM PREMALO ZATO BI MU DODAJALI DODATEK STAR JE 3 TEDNE LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ADAPTIRANO MLEKO
10.7.2005 21:32:13   
Seven*
Cene so zelo razlicne. Drogerija Muller ima svojo znamko mleka za 1000 sit, nekatera pa stanejo tudi 3000 sit. Cene so torej med 1000-3000 sit.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ADAPTIRANO MLEKO
10.7.2005 21:32:19   
rainbow
Li haj!

a smem vprašat, če ti je to zdravnica/ik svetoval-a?? Se premalo redi??

Ker če se lepo redi, ne bi rekla, da imaš premalo mleka; mogoče bi še vseeno vztrajala samo pri dojenju???

ne mislit, da te kritiziram, saj sem sama iskusila prav to, da sem dodajala (brezveze) pri prvem :duda: in ti rečem, ni lepa izkušnja; v drugo zdaj izljučno dojim in je krasno; saj morda se ti bo uredilo, po moje kar kmalu, samo malo je treba potrpet.

Mogoče počakaj do prve posvetovalnice in tehtanja, pa se potem odloči glede na mnenje pediatra.

Če te zanima kaj o dojenju, so krasni članki Karmen Mlinar na med.over.net, forum dojenje pod postom Najpogostejša vprašanja. Morda ti kaj pomagajo.

Lep pozdrav in upam, da ti uspe brez dodatka:rozica:

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ADAPTIRANO MLEKO
10.7.2005 22:57:31   
spacey
Mi uporabljamo Hipp Pre (proti krčem) in našemu super odgovarja, cena je pa v Mullerju cca. 1.700 sit za 2x300g.

Lp
:kuza:

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ADAPTIRANO MLEKO
11.7.2005 11:21:39   
morskadeklica
Novalac ac1 proti krčem (lekarna- cena 1862sit 400g)

lp:muca:

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ADAPTIRANO MLEKO
11.7.2005 12:37:44   
Blink1
V Mullerju Hipp1 in Hipp2 (2x400g) stane 1.700 SIT.

Jaz sem dodajala najprej Aptamil, pa jo je zvijalo. Po hippu pa nič:)

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ADAPTIRANO MLEKO
20.7.2005 14:03:00   
povhek
Živjo,

ker vidim da sprašuješ, ti lahko povem kaj sem jaz dobivala v porodnišniciv Ljubljani, ker sem bila po carskem rezu in sem imela itak premalo mleka.Na intenzivni negi dobivaš, kot dodatek Novolac 1 začetno mleko, ko pa so nas zaradi prostorske stiske prestavili pa smo dobivali Aptamil 1.Jaz sem ostala na Aptamilu pa je vse ok.Dodatek mu lahko daš, če je seveda še lačen, če pa ni pa itak ne bo pojedel!!!

No kaj mu boš dajala pa je seveda tvoja odločitev.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?