
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 20:56:50
|
|
|
|
karamela6
|
Uh, citiranje ratalo v nulo. Almera, zmenjeno, dobiš ti sms. Gracias. Hehe, naš otrok je res mahnjen na musko. Se je glihkar zbudila (slišala po varuški), 3x zapela jinga, jinga jaja ... in zdaj spi dalje.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 20:57:18
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 20:57:43
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 20:58:25
|
|
|
|
karamela6
|
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa karamela, sem zihr, da sem trofila s tazadnjim, ker mi noro na nino paše... no sej boš povedala psssssssttttttttttttttt men tud ...
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 20:59:04
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:00:25
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:01:09
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:01:43
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:02:46
|
|
|
|
karamela6
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis IZVIRNO SPOROČILO: karamela6 Uh, citiranje ratalo v nulo. Almera, zmenjeno, dobiš ti sms. Gracias. Hehe, naš otrok je res mahnjen na musko. Se je glihkar zbudila (slišala po varuški), 3x zapela jinga, jinga jaja ... in zdaj spi dalje. lušn, naša pa poje trenutno tole: mamiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ninnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa oci ociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ki siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii solze mi tečejoooooooooooo
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:03:27
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:03:55
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:09:37
|
|
|
|
karamela6
|
No, evo, pa veste, je Umpa zadela v piko! Upam, da 3jeMI ne bo huda. Almera, ne govori o težavah z imeni. Midva sva imela pa s fantovskimi probleme. Pri Nini bi bil fantek Matic, zdaj sva si premislila. Potem sva imela že v finalu Jure in Nejc, pa sva si spet premislila. Končno sva cca. 14 dni nazaj rekla, da bo Lovro, pa konc, ker men tud zelo lepo paše na Nino. Sploh se nisva mogla odločit. Želela sva slovensko ime, ne predolgo, da paše k Nini, pa tudi k priimku, pa najtežji pogoj - da je obema všeč. Jooooj, doktorat bi lahko napisala ... Pa glede darilnih bonov maš tud prav, ja ... bomo počakali populis, Svit je meni všeč, mojemu ni (standard pri večini imen). Npr. meni je tudi všeč Rožle - pa moj sanja, da ga bodo zafrkavali, da je pobegnil iz Kekca ... kr neki nooo
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:10:10
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:11:43
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:12:07
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:16:08
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:16:22
|
|
|
|
karamela6
|
Čarovnica ja. Kdaj si rekla, da bom šla rodit? Jutri ali pojutrišnjim, mi je ušlo iz glave, pa ne bi hodila nazaj brat ... hitro, ustreli, da se pripravim
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:19:53
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:20:25
|
|
|
|
karamela6
|
Pri nas bi bila punčka zdaj verjetno Sara. Imamo pa tudi v priimku R. Fora je bla, da sva imela v finalu Hano in Nino. In, ko so naju takoj po porodu vprašali za ime, sva se spogledala in sem hitro rekla, da še ne veva (Jaz sem bolj navijala za Hano, moj pa za Nino). No, čez par minutk so jo prinesli k nama v rumenem pajacku in moj je takoj bleknil ...glej, pa reč če ji ne bi pasala Nina nooo ... taka nežna pupika je. In, danes? Hehehehe, ji seveda paše Nina, ampak nežna pa ni. Je ena mala divjakinja in spidi gonzales, daleč od nežne pupike, ki bi jo oči imel.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:20:37
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:21:15
|
|
|
|
karamela6
|
IZVIRNO SPOROČILO: Almera Karamela - rodila boš v torek, ko grem jaz spet v Mercator Zdej pa samo še razloži, kakšno vezo ima "sosed" z mojim porodom.
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:22:16
|
|
|
|
karamela6
|
Sicer pa možno. V pon imam spet amnio ... me bodo spet malo zrukali, se bodo začeli popadki, zvečer pridem not, malo čez polnoč rodim ...isto kot pri Nini. Možno, možno ...
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:24:04
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 26.3.2010 21:24:37
|
|
|
|
ninka80
|
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6 ninka80, midve se sigurno poznava ... jaz izviram iz brestance, pa če si 80 letnica si samo 2 leti starejša od mene ... no, lahko pa da se ne poznava. Luštna otročka maš. A imata blizu rd-je, glede na to, da sta oba novembrska? ojla, se priženjena v brestanco, poznaš pa verjetno moža, je eno leto mlajši od tebe. Otročka sta pa letnika 2007 in 2009
_____________________________
http://nina80.moj-album.com/
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 26.3.2010 21:26:34
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiNagradna igra: Gremo po SlovenijiPri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
VrtecEla123Ali vaš otrok obiskuje vrtec?Da (
60%)

Ne (
40%)
Število vseh glasov: 289Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!