|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 19:11:46   
sanjacka
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jutro, evo moja pikica je pa danes stara že 5m, le kam beži čas, še malo pa bo velika, no to se mi že zdaj zdi, jo gledam med dojenjem in je že pravi otroček, ne vem kdaj je tako zraslauser posted image

Tassika, mi smo tudi danes stari 5 mesecev!!!!user posted image Rastemo in imamo se zelo lepo! Tvoji Zoji pošilja Nino poljubčka!user posted image
Jutri pa imamo 2 ceplenje, smo malo prestavili zaradi viroze.
Smo pa še kr na sadju, bolj na jabolki kot banani. Ne uvajam še nič drugega, ker lep napreduje. Ziza je "the best". Saj res, še malo pa bo jedel vse, zato ga lepo dojim, koliko pač želi!user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 20:26:59   
rožica13
Čer!

Mi smo imeli danes zopet pregled kolkov in sedaj so o.k., tako da ni treba več hodit.

GH, mi veselo papcamo dopoldan sadne kašice, večino sem ji samo eno jabolko skuhala in dala notr žlico pirine kašice, včeraj pa sem dodala zraven še eno zamrznjeno domačo divjo breskev in ji je blo ful všeč, je pojedla vse. Ali lahko jedo sadje, ki je že pol leta v skrinji, saj sem potem tudi to še skuhala? Pa zanima me za borovnice, jih tudi še imam, kdaj jih lahko začnejo jesti, ni glih fino, ker so notr take manjšne pečke pa lupince, tko da bi mogla čez cedilo pretlačit. Kaj pa suho domače sadje, če ga npr. čez noč namočim in potem malo dodam zraven jabolka?
V času kosila, pa ji sedaj uvajam zelenjavco, sedaj smo 2x jedle oz. bol vn špukale user posted image korenčka. Ne vem kako ji ni všeč, men je pa ful dobro, tko sladko je, zraven dam pa žlico bio repičnega olja. Pa se bo že navadla, sej jabolk tudi najprej ni marala, se je tko spakovala, zdaj pa je kot tavelika. Bom jutri zmešala malo korenčka s krompirjem, da bo bolj nevtralen okus pa bomo videli.

Sicer smo pa danes kupili lonček za tekočino, ker iz flaške noče piti, po žlički se mi pa ne da kar naprej dajati, ker traja 100 let, da kaj spije, pol pa po možnosti še zbruha. Ta lonček je za +6 ima tak bolj okrogel ustnik tako da upam, da bo rada pila iz njega.

Perlica76, sladkor?! Mislim od kje je pa ta patronažna padla. Sicer pa ja tko kot je pikica napisala, ravnaj se po občutku, ker čisto vsak trobi po svoje! Včasih ni bilo nobenih alergij in ne vem česa še, pa so dojenčkom dajali še marsikaj drugega za jesti in mislim da nihče ni čakal do 6ega meseca. Ta moderna hrana je prinesla vse slabo, zato je treba dajati predvsem domače in bio pridelano in potem mislim da ne bo težav.


< Sporočilo je popravil rožica13 -- 31.3.2010 20:30:29 >

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 20:39:35   
Lupinca
rožica13, Tommee Tippee ima te lončke za pitje tudi od 4m dalje. ima tak tanek ustnik in Laura že ful lepo pije iz njega. se ji ful zdi, ko sama drži in pije. sicer je še vse okol pošpricano, ker ji še kar dost nagaja ta fina motorika, ampak se uči in napredujeuser posted image user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 20:56:34   
Perlica76
Ja hvala punce za odgovore!Sem že mislila,da sem jaz čudna,ker me tale sladkor moti,pa vidim,da nisem jaz ta user posted image !Zdaj mi je že vse bolj jasno,kupila sem si tudi Paparico in jutri začnemo s korenčkom,sicer ne vem še če sokec na 1-2 č.ž.,ali s kašico...bom vidla jutri!Bomo morda en dan eno,drugi dan drugo.Popoldan pa popapamo mlečno kašico.
Zdaj se bom pa počasi odpravla spat,ker pri nas s petelinčki vstajamo!
Lahko noč!

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 21:02:27   
pikica 28
IZVIRNO SPOROČILO: rožica13

Čer!

Mi smo imeli danes zopet pregled kolkov in sedaj so o.k., tako da ni treba več hodit.

GH, mi veselo papcamo dopoldan sadne kašice, večino sem ji samo eno jabolko skuhala in dala notr žlico pirine kašice, včeraj pa sem dodala zraven še eno zamrznjeno domačo divjo breskev in ji je blo ful všeč, je pojedla vse. Ali lahko jedo sadje, ki je že pol leta v skrinji, saj sem potem tudi to še skuhala? Pa zanima me za borovnice, jih tudi še imam, kdaj jih lahko začnejo jesti, ni glih fino, ker so notr take manjšne pečke pa lupince, tko da bi mogla čez cedilo pretlačit. Kaj pa suho domače sadje, če ga npr. čez noč namočim in potem malo dodam zraven jabolka?
V času kosila, pa ji sedaj uvajam zelenjavco, sedaj smo 2x jedle oz. bol vn špukale user posted image korenčka. Ne vem kako ji ni všeč, men je pa ful dobro, tko sladko je, zraven dam pa žlico bio repičnega olja. Pa se bo že navadla, sej jabolk tudi najprej ni marala, se je tko spakovala, zdaj pa je kot tavelika. Bom jutri zmešala malo korenčka s krompirjem, da bo bolj nevtralen okus pa bomo videli.

Sicer smo pa danes kupili lonček za tekočino, ker iz flaške noče piti, po žlički se mi pa ne da kar naprej dajati, ker traja 100 let, da kaj spije, pol pa po možnosti še zbruha. Ta lonček je za +6 ima tak bolj okrogel ustnik tako da upam, da bo rada pila iz njega.

Perlica76, sladkor?! Mislim od kje je pa ta patronažna padla. Sicer pa ja tko kot je pikica napisala, ravnaj se po občutku, ker čisto vsak trobi po svoje! Včasih ni bilo nobenih alergij in ne vem česa še, pa so dojenčkom dajali še marsikaj drugega za jesti in mislim da nihče ni čakal do 6ega meseca. Ta moderna hrana je prinesla vse slabo, zato je treba dajati predvsem domače in bio pridelano in potem mislim da ne bo težav.


z borovicam bi jaz še malo počakala.
Iz sugega sadja pa lahko narediš res super kašico. Sadje prelij z vodo in pusti da se malo kuha. Naj se zmehča. Odcedi in stisni če cedilo, da odtraniš trdo kožo. To lahko zmešaš s otroškim rižekom ali pa z mlekecom (svojim ali AM) in ula kašica je pripravljena...


_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
31.3.2010 21:07:25   
pikica 28
IZVIRNO SPOROČILO: Perlica76

Ja hvala punce za odgovore!Sem že mislila,da sem jaz čudna,ker me tale sladkor moti,pa vidim,da nisem jaz ta user posted image !Zdaj mi je že vse bolj jasno,kupila sem si tudi Paparico in jutri začnemo s korenčkom,sicer ne vem še če sokec na 1-2 č.ž.,ali s kašico...bom vidla jutri!Bomo morda en dan eno,drugi dan drugo.Popoldan pa popapamo mlečno kašico.
Zdaj se bom pa počasi odpravla spat,ker pri nas s petelinčki vstajamo!
Lahko noč!

jaz bi skuhala korenček in ga lepo zmiksala, dodala malo vode in bi to ponudila otroku. Če mu ne bi blo všeč, bi zraven dodala alo otroškega riža ali mleka. Takrat pa ti garantiram, da rade volje vse popapcajo....probaj...

Samo čim manj kompliciraj...
Sadje, ki je za začetek najbolj primerno: jabolko, hruška, banana in papaja
Zelenjava, ki je za začetek najbolj primerna: korenje, krompir, koleraba, buča


_____________________________

20.10.2010 .. 3170g/51cm
1. mesec: .... 3870g/54cm
2. mesec: .... 4900g/59cm
3. mesec: .... 5930g/61cm
4. mesec:.... 6950g/63cm
5. mesec:......7330g/67cm

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 6:43:20   
Perlica76
Dobro jutro!
Sem ponoči razmišljala ja,da bom naredila kar kašico iz korenčka,pa sokec drugič.
Zanima pa me še tole:
Otroški rižek,a tole mislite mlečno riževo kašico al riž user posted image ?

(odgovor članu pikica 28)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 9:27:44   
podezelje
dobro jutro!

moja deklica še vedno ni kakala.ali še katera daje otročku krompir?so ble kakšne reakcije? kako ste krompir pripravile?jaz ji zdaj že 2.dan dajem le kašico (HIPP,probiotično)za večerjo.ne upam ji dati nič drugega,ker ne gre kakat! po korenčku je pa šla.
hvala,hvala,hvala


_____________________________

vse dobro

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 10:19:41   
pi82ka
podeželje, probaj ji dat sladek kailični čaj...da bo šla kakat.

Drugač pa ja ne vem iz kje se je vzela una patronažna...no sej naša je rekla tud, da mora do pol leta pit sam AM ...ja pa kva še, pa nej ona je ol leta sam krompir. Aj pa tud pit naj ne bi smel...sam AM.
Uglavnem mi papamo korenčka, jabučka, banano,...riževo kašico,...vse brez sladkorja seveda. Pit ji dam pa vodo prekuhano...mlačno al pa mogoče kdaj mal čajčka od HIPPA.
Sem pa včeraj nabavla full različnih papic v DM-u vse seveda od 4. mescev naprej. Pa bomo počas probavale...danes ima še korenčka od včeraj, ker še ne poje celega obroka...ji potem dam še 100ml mleka ...no odvisno kolk papice prej poje :)
Dudo sem kupla nukovo...sam butara babja sem vzela 2 in ji je prevelika...in bučka mala je že pogruntala, da ta duda ni ista kt prejšna :), moram 1 kupit pa da vidmo.

pa,pa

a ja cepljenej imamo tudi mi pri 4,5 mesecih

(odgovor članu podezelje)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 11:30:08   
lenybaby
Evo naju! Že doma z drugo pikico! Je biu prou priden, mal je zatulu pol je pa kr pozabu da je kej blo. No neki se je sicer prtožval, je mel tolk za povedat - najbrž še dobr da ne razumem kaj je pomenl vse kr je povedu ki bi blo najbrž hudo slišat! user posted image Zdej pa spi k klada - se pozna kr od 7-ih zjutri ni hotu nč pančat več, zdej pa še cepivo pa ga je orng zmatral. Mamo pa celih 8600g in 67 cm! user posted image Jah ni kej, velik fant je! Pravjo da je vse v redu, glede na svojo težo pa ni čist nč predebel... Po moje ma tud on "težke kosti"! user posted image To je biu vedno en tak dobr izgovor! Hihi! Zdej morm pa tud js klicat našo patronažno glede GH da mal pove kako pa kaj. Js sm pediatrinji omenla da mi ponoč ni spal in se je zbujal 3x-4x na noč za jest in da sm mu začela dajat mlečno kašico (za sadno in zelenjavno sm bla raj tih user posted image ) pa ni nč rekla da je prezgodi al pa kej user posted image

Drgač pa podeželje - mogoče bo res krompirček? Nš je po sadju in mlečni kašici včeri kakal kar trikrat in celo dons zjutri že enkrat kr je ful napredek... Ponavad enkrat na dan al pa na dva dni. Pa ni driskica. Eni dajo žličko pomarančnga soka kot odvajalo al pa mal radenske. Sam ne vem kolk je to kej dobr no - to je sestra od naše stare mame dajala pa prav da je pomagal. user posted image



(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 12:13:04   
podezelje
hvala!
si bom zapomnila,  a hvala bogu,je prej kakala.jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image .mi je šlo skoraj na jok,ko sem jo gledala kako se muči.kakaec je pa bil mehak,sicer bolj gost,ko prej,a mehak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa spi ko angelček.se je revica utrudilauser posted image

glede GH:ko dajete zelenjavo,sadje,kako veste,da je količinsko dovolj??? ker meni neha jest,ko pa ji ponudim mleko,pa ga še gor spije.sklepam,da se od gh ne naje dovolj.


_____________________________

vse dobro

(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 12:41:10   
pi82ka
podežlje l se pa naveliča papcat kot naša...je full del k morš usta odpirat pa zapirat pa še jest vmes ha,ha,ha
super za kakec :)

(odgovor članu podezelje)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 14:20:04   
Perlica76
Pozdravljene!

No,danes smo prvič papali korenčka.Sem ga lepo naribala pa skuhala,pa zmiksala,pa je popapala cca eno jedilno žlico,pri tem ful uživala in guštala(malo je sicer šlo not,pa malo ven,...);potem pa čez še 100ml mlekca.Za večerjo pa mlečno žitno kašico.Jutri pa gremo kar na hippov korenček.

Mi smo imeli tudi cepljenje drugo pri 4,5 meseca,tretje pa imamo pri 6 mesecih,vključno z labolatorijem(kri,voda).

pa-pa

(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 18:04:25   
rožica13
Oj!

Mi smo bili pa danes na plavanju za dojenčke in je bilo super user posted image . Malo se je pritoževala edino ko smo jo dali iz šlaufa a je blo takoj dobro ker smo ostale še v vodi. Prilepim slikce ob priliki. Dobili smo tudi slike za osebno, tako da bomo lahko šli za 1. maja na morje.user posted image

Borovnice - sem kupila včeraj par sadnih in zelenjavnih kašic (če se bomo šli kdaj potepat) in je bila ena z borovnicami in  jabolkom se mi zdi, tako da očitno lahko že borovnice. Je pa po 4. ali 5. mesecu.

Pikica, super, da lahko jé suho sadje , bo vsaj nekaj domačega dobila poleg jabolk.

(odgovor članu sanjacka)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 20:07:43   
valerija77
Živjo

No po daljšem času se vam še jaz malo oglasim. Ste se kr velik načvekale. Sej vas berem vsak dan, ampak pisat se pa nikakor ne spravim. Mi smo imeli danes posvetovalnico in smo dobli drugo pikico. Je bil tko priden in ni čisto nič zajokal ko ga je pičila. Pa tudi cel dan je bil ful priden, se kr smejčka in čeblja. Zdaj se že sam prekucne iz hrbta na trebušček in nazaj, pa pogruntal je, da se iz sedečega položaja že lahko dvigne na nogice in tudi kr nekaj časa obstoji, pol pa čofne njegova rita nazaj dol, gravitacija še vedno deluje..user posted image Končno sem se spravila malo osvežit naš seznamček in upam da nisem katere zgrešila, drugače mi kar javite, ker sem morala kr dost nazaj pobrskat. No mi smo  banano morali dati malo na stran, ker ga je ful zaprla, tko da smo potem probali jabolčno kašico in jabolčni sokec, potem sem mu dala še korenčkov sokec, pa se tko kremži da se mu moram kr nasmejat. Jutri začnema z korenčkom in potem bomo začeli še malo dodajat pa bomo videli kako bo. Je pa moj pikec za spanje zvečer zelo priden saj ko je ura 19 mora biti v postelji, ker je tko utrujen, da enostavno ne zdrži več in je ful siten če ga ne dam spat. Jst grem še pa zdajle malo peglat... se mi katera pridruži?user posted image user posted image Jutri pa bova z prijateljico pekli potratno potico.


(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 21:04:28   
tassika
Matr, jaz sem pa tako jezna, vsi dm-ovi boni so mi potekli, ker sem avša danes šla pogledat in so veljali, ne boste verjele do 31.3. user posted image

Ah ja, pa drugič.

Drugače sva bili pa zjutraj zunaj, je bilo tako lepo, zdaj pa spet dežuje, vpisala sem naju na plavalni tečaj, greva skupaj z Majci_m, zvečer lepo papava riževo kašico in posledično se nam tudi spanje daljša, včeraj se je zbudila šele ob 2,36 sem kar pogledala če prav vidim. Mala čeblja, pljuva, vrešči, ni da ni, zobek počasi raste, drugega še ni na vidiku.

Toliko od nas, grem kar spančkat, da nadoknadim nazaj, na internetu nič ne dogaja, po tv-ju pa tudi neuser posted image


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 21:08:14   
moglan
Tasssika poglej letnico. Men piše 2011.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 21:55:44   
tassika
Meni piše 2010, sem jih že lani dobila, vseeno hvala.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu moglan)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 22:33:01   
valerija77




user posted image
url=http://www.glitterfy.com/]user posted image [/url]

NICK     ROJEN      PDP     PODATKI







Nina68    17.10.     13.11.2009   TJAŠ (2600g-48cm) 
user posted image

1. mesec:           3840g/52cm/OG 35cm                             
2. mesec:           5460g/56cm/OG 39cm                   
3. mesec:           7050g/60cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
 

Prvi koraki:



Pecorella   20.10.    09.11.2009   JON (2520g-47cm) 
user posted image

1. mesec:      3820g/52cm/OG 36cm                       
2. mesec:      4780g/55cm                        
3. mesec:      5550g/58cm/OG 39,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Pikica28
  20.10.   02.11.2009   OŽBE (3170g-51cm) 

user posted image

1. mesec:  3870g/54cm                            
2. mesec:  4900g/59cm                             
3. mesec:   5930g/61cm
4. mesec:   6950g/63cm
5. mesec:   7330g/67cm
6. mesec:                           
Naslednji pregled:  

Prvi koraki:



Nončika   24.10.   30.10.2009   TIMON (4180g-54cm) 
user posted image

1. mesec:      5330g/55cm                        
2. mesec:      6180g/59cm                       
3. mesec:      6900g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
 
Prvi koraki:


Rozica13 
29.10.  31.10.2009   LINA (3210g-51cm) 

user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:   6430g/65 cm
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Kajjada    30.10.   05.11.2009   JAN (4650g-53cm)
user posted image

1. mesec:       5580g/56,5cm                       

2. me
sec:       7020 g/ 62 cm                          
3. mesec:       7570g/64cm
4. mesec:       8410g/68cm
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 
 

Tassika   31.10.   23.11.2009   ZOJA (2525g-49cm) 
user posted image

1. mesec:      3750g/51,5cm/OG 36cm                      
2. mesec:      4500g/58cm                         
3. mesec:      5090g/57,5cm/OG 38cm
4. mesec:      5570g/59 cm
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    
kardiolog-čez eno leto
Prvi koraki:



Sanjacka    31.10.   02.11.2009   NINO (3740g-51cm) 
user posted image

1. mesec:   5050g/55cm                          
2. mesec:   6500g/61cm                           
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



blondy_81    02.11.    07.12.2009   MANCA (2800g-49cm) 
user posted image

1. mesec:        3675g/53,5cm/OG:35cm                      
2. mesec:       
4600g/60cm                   
3. mesec:        5190g/60cm/OG 38,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     10.5. pregled

Prvi koraki: 



Lupinica   02.11.    06.11.2009   LAURA (3520g-51cm) 
user posted image

1. mesec:        4540g/54,5cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 

Bojana82    02.11.    05.11.2009   MANCA (3430g-52cm) 

1. mesec:            4600g/54cm                  
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     09.02.2010 pediater

Prvi koraki:



Ellam   06.11.    01.11.2009   LUCAS (3990g-52cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Murkica   6.11.    11.2009    LANA (3950g-55cm)
user posted image

1. mesec:                              

2. mesec:   5950g/61,5cm                            
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:



Cari   09.11.    07.11.2009   TEJA (3600g-52cm) 

1. mesec:         4540g/57cm/OG 39cm                     
2. mesec:                               
3.
mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Caryn   09 .11.   19.11.2009   GAL (3285g-50cm) 

1. mesec:        4950g/56cm/OG 38,5cm                      
2. mesec:        6900g/61,5cm/OG 41cm                      
3. mesec:        7810g/65,5cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     24.3.

Prvi koraki:



Perlica76   10.11.    04.11.2009    (3060g/52cm/OG 34cm) 

1. mesec:         4090g/54cm/OG 36,5cm                     
2. mesec:         5055g/57cm                      
3.
mesec:         5605g/62cm/OG 39,5cm
4. mesec:          6570g/64cm
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Juniorka   11.11.    05.11.2009   LEILA (4065g-58cm) 
user posted image



1. mesec:                              
2. mesec:     6300g/63cm/OG 41cm                       
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                         
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Korala   11.11.    28.11.2009   BRIN (3330g-52cm)

1. mesec:                              

2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Tinshna    11.11.   05.11.2009   JAKA (g-cm) 

1. mesec:                              

2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Metuljcica77    12.11.    11.11.2009   EMA(3280g-53cm OG 33,5cm)

1. mesec:    3500g/54,5cm/OG 36cm                         
2. mesec:    4490g/57cm/OG 38cm                          
3. mesec:     5250g/60cm/OG 39,8cm
4. mesec:     6590g/65cm7OG 41,5cm
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:



Piška_goriška   12.11.    01.11.2009   IVANA JUTRA (3080g-51cm)

1. mesec:   4585g/55cm/OG 38cm                          
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:  6340g/62cm
5. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Petkapet   12.11.    .11.2009    (3210g/50cm/OG 35cm)

1. mesec:     4450g/53cm/OG 38cm                   
2. mesec:     5640g                          
3. mesec:     6750g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:


Lenybaby   12.11.    24.11.2009    SAMO(3950g/52cm/OG 36,5cm)


1. mesec:     5000g/57cm                 
2. mesec:     6430g/61,5cm                          
3. mesec:     7650g/64cm/OG 43,5cm
4. mesec:     8600g/67cm
5. mesec:
6. mesec:  
Naslednji pregled:  
Prvi koraki:




Nina7   13.11.    22.11.2009   TAJ (3380g-52cm) 
user posted image


1. mesec:      4190g/53,5cm/OG 39cm                        
2. mesec:                               
3. mesec:       6150g/60,5cm/OG 41cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 



Divja   14.11.    11.11.2009   PATRIK (3800g-53cm) 

user posted image
1. mesec:      5000g/56cm                        
2. mesec:                               
3. mesec:      7240g/64cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




srecna_zvezda    16.11.    .11.2009   NASTASIA (4125g-53cm) 


1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:
         




Endrina    16.11.   11.11.2009   MAX (3800g-52cm) 


1. mesec:          4250g/56cm/OG36cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Mamka3   16.11.    20.11.2009   EVA (4090g-55cm)

1. mesec:    4950g/57cm                      
2. mesec:    6430g/61cm                     
3. mesec:    7620g/64cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Eva19   17.11.    16.11.2009   LIA (3560g-50cm) 
user posted image

1. mesec:        4400g/55cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:        6120g/61cm/
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
     6.4.

Prvi koraki:




mayamaya   17.11.    10.11.2009   NEJA (3520g-53cm) 

user posted image


1. mesec:     4170g/60cm/OG 37cm                        
2. mesec:     5455g/65cm                         
3. mesec:
4. mesec:     6900g/70cm/OG 41,5cm
5. mesec:
6. mesec:                                
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki: 




Nezy85    17.11.    14.11.2009  PATRIK  (3850g-52cm)
user posted image

1. mesec:      4400g/54cm                        
2. mesec:      5470g/58cm                          
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




Ninka80   18.11.    16.11.2009   EVA (3370g-50cm) 
user posted image

1. mesec:       
4490 g /54 cm                  
2. mesec:        
5550 g / 58 cm                     
3. mesec:         6350g/60cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Karin82   18.11.    .11.2009  RUBEN  (3670g-51cm)

1. mesec:    4150g/56cm                           
2. mesec:    4990g/59cm                         

3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Valerija77   19.11.    13.11.2009   MATIC (4470g-55cm) 
user posted image

1. mesec:    5250g/57cm/OG 38 cm                       
2. mesec:                               
3. mesec:     6980g/63cm/OG 41cm
4. mesec:     7770g/68cm
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
   24.5.

Prvi koraki:

 

Pikapoka83    20.11.    .11.2009  ŽAN  (4040g-57cm)
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               

3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Sashy   23.11.    .11.2009   TAJA (3160g-52cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




Pi82ka   23.11.    .11.2009   ELA BRINA (3260g-50cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:



Luan  24.11.  17.11.2009   GAŠPER (3610g-52cm)  
user posted image

1. mesec:    5000g/59cm                           

2. mesec:     5430g/60,5cm
                   
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
1.3.2010    UZ kolkov

Prvi koraki:



Podezelje    25.11.    14.11.2009    (4290g/54cm) 


1. mesec:    4700g/57,5cm                          
2. mesec:    5700g/62cm                          
3. mesec:    6450g/65,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:  



december06    28.11.    .11.2009   EMA (3360g-51cm) 


1. mesec:    4110g/52,5cm                          
2. mesec:    4970g/56,5cm                          
3. mesec:    5770g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
   7.4.

Prvi koraki:  

Nogavička80    30.11.    .11.2009   GAJA (3370g-53cm) 


1. mesec:       4290g/55cm                      
2. mesec:       5640g/62cm                   
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:

Prvi koraki:

      

   
Eva1    06.12.  2 .12.2009   ANŽE (4240g-54cm- OG 38.5cm)
user posted image


1. mesec:               5kg/56cm/OG40cm                           
2. mesec:               5830g/61cm/ OG 42cm               
3. mesec:               6200g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:  
                     



Giotti   06 .12.  22 .11.2009    (g-cm) 


1. mesec:                            
2. mesec:                               
3. mesec: 
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                      
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


 

katyn   09 .12.  30 .11.2009   DAVID (3830g-53cm) 


1. mesec:                            
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 



*I.am.happy*    .11.    18.11.2009    (g-cm)


1. mesec:  +1200g/+3cm/OG +3cm                            
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



 
Lelyka   .11.    .11.2009    GAJA(g-cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 











(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
1.4.2010 23:05:54   
eva1
user posted image
url=http://www.glitterfy.com/]user posted image [/url]

NICK     ROJEN      PDP     PODATKI







Nina68    17.10.     13.11.2009   TJAŠ (2600g-48cm) 
user posted image

1. mesec:           3840g/52cm/OG 35cm                             
2. mesec:           5460g/56cm/OG 39cm                   
3. mesec:           7050g/60cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
 

Prvi koraki:



Pecorella   20.10.    09.11.2009   JON (2520g-47cm) 
user posted image

1. mesec:      3820g/52cm/OG 36cm                       
2. mesec:      4780g/55cm                        
3. mesec:      5550g/58cm/OG 39,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Pikica28
  20.10.   02.11.2009   OŽBE (3170g-51cm) 

user posted image

1. mesec:  3870g/54cm                            
2. mesec:  4900g/59cm                             
3. mesec:   5930g/61cm
4. mesec:   6950g/63cm
5. mesec:   7330g/67cm
6. mesec:                           
Naslednji pregled:  

Prvi koraki:



Nončika   24.10.   30.10.2009   TIMON (4180g-54cm) 
user posted image

1. mesec:      5330g/55cm                        
2. mesec:      6180g/59cm                       
3. mesec:      6900g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
 
Prvi koraki:


Rozica13 
29.10.  31.10.2009   LINA (3210g-51cm) 

user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:   6430g/65 cm
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Kajjada    30.10.   05.11.2009   JAN (4650g-53cm)
user posted image

1. mesec:       5580g/56,5cm                       

2. me
sec:       7020 g/ 62 cm                          
3. mesec:       7570g/64cm
4. mesec:       8410g/68cm
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 
 

Tassika   31.10.   23.11.2009   ZOJA (2525g-49cm) 
user posted image

1. mesec:      3750g/51,5cm/OG 36cm                      
2. mesec:      4500g/58cm                         
3. mesec:      5090g/57,5cm/OG 38cm
4. mesec:      5570g/59 cm
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    
kardiolog-čez eno leto
Prvi koraki:



Sanjacka    31.10.   02.11.2009   NINO (3740g-51cm) 
user posted image

1. mesec:   5050g/55cm                          
2. mesec:   6500g/61cm                           
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



blondy_81    02.11.    07.12.2009   MANCA (2800g-49cm) 
user posted image

1. mesec:        3675g/53,5cm/OG:35cm                      
2. mesec:       
4600g/60cm                   
3. mesec:        5190g/60cm/OG 38,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     10.5. pregled

Prvi koraki: 



Lupinica   02.11.    06.11.2009   LAURA (3520g-51cm) 
user posted image

1. mesec:        4540g/54,5cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 

Bojana82    02.11.    05.11.2009   MANCA (3430g-52cm) 

1. mesec:            4600g/54cm                  
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     09.02.2010 pediater

Prvi koraki:



Ellam   06.11.    01.11.2009   LUCAS (3990g-52cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Murkica   6.11.    11.2009    LANA (3950g-55cm)
user posted image

1. mesec:                              

2. mesec:   5950g/61,5cm                            
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:



Cari   09.11.    07.11.2009   TEJA (3600g-52cm) 

1. mesec:         4540g/57cm/OG 39cm                     
2. mesec:                               
3.
mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Caryn   09 .11.   19.11.2009   GAL (3285g-50cm) 

1. mesec:        4950g/56cm/OG 38,5cm                      
2. mesec:        6900g/61,5cm/OG 41cm                      
3. mesec:        7810g/65,5cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
     24.3.

Prvi koraki:



Perlica76   10.11.    04.11.2009    (3060g/52cm/OG 34cm) 

1. mesec:         4090g/54cm/OG 36,5cm                     
2. mesec:         5055g/57cm                      
3.
mesec:         5605g/62cm/OG 39,5cm
4. mesec:          6570g/64cm
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


Juniorka   11.11.    05.11.2009   LEILA (4065g-58cm) 
user posted image



1. mesec:                              
2. mesec:     6300g/63cm/OG 41cm                       
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                         
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Korala   11.11.    28.11.2009   BRIN (3330g-52cm)

1. mesec:                              

2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Tinshna    11.11.   05.11.2009   JAKA (g-cm) 

1. mesec:                              

2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Metuljcica77    12.11.    11.11.2009   EMA(3280g-53cm OG 33,5cm)

1. mesec:    3500g/54,5cm/OG 36cm                         
2. mesec:    4490g/57cm/OG 38cm                          
3. mesec:     5250g/60cm/OG 39,8cm
4. mesec:     6590g/65cm7OG 41,5cm
5. mesec:
6. mesec:                           
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:



Piška_goriška   12.11.    01.11.2009   IVANA JUTRA (3080g-51cm)

1. mesec:   4585g/55cm/OG 38cm                          
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:  6340g/62cm
5. mesec:
6.mesecev                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Petkapet   12.11.    .11.2009    (3210g/50cm/OG 35cm)

1. mesec:     4450g/53cm/OG 38cm                   
2. mesec:     5640g                          
3. mesec:     6750g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:


Lenybaby   12.11.    24.11.2009    SAMO(3950g/52cm/OG 36,5cm)


1. mesec:     5000g/57cm                 
2. mesec:     6430g/61,5cm                          
3. mesec:     7650g/64cm/OG 43,5cm
4. mesec:     8600g/67cm
5. mesec:
6. mesec:  
Naslednji pregled:  
Prvi koraki:




Nina7   13.11.    22.11.2009   TAJ (3380g-52cm) 
user posted image


1. mesec:      4190g/53,5cm/OG 39cm                        
2. mesec:                               
3. mesec:       6150g/60,5cm/OG 41cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 



Divja   14.11.    11.11.2009   PATRIK (3800g-53cm) 

user posted image
1. mesec:      5000g/56cm                        
2. mesec:                               
3. mesec:      7240g/64cm/OG 42cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




srecna_zvezda    16.11.    .11.2009   NASTASIA (4125g-53cm) 


1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:
         




Endrina    16.11.   11.11.2009   MAX (3800g-52cm) 


1. mesec:          4250g/56cm/OG36cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Mamka3   16.11.    20.11.2009   EVA (4090g-55cm)

1. mesec:    4950g/57cm                      
2. mesec:    6430g/61cm                     
3. mesec:    7620g/64cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                          
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Eva19   17.11.    16.11.2009   LIA (3560g-50cm) 
user posted image

1. mesec:        4400g/55cm                      
2. mesec:                               
3. mesec:        6120g/61cm/
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
     6.4.

Prvi koraki:




mayamaya   17.11.    10.11.2009   NEJA (3520g-53cm) 

user posted image


1. mesec:     4170g/60cm/OG 37cm                        
2. mesec:     5455g/65cm                         
3. mesec:
4. mesec:     6900g/70cm/OG 41,5cm
5. mesec:
6. mesec:                                
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki: 




Nezy85    17.11.    14.11.2009  PATRIK  (3850g-52cm)
user posted image

1. mesec:      4400g/54cm                        
2. mesec:      5470g/58cm                          
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




Ninka80   18.11.    16.11.2009   EVA (3370g-50cm) 
user posted image

1. mesec:       
4490 g /54 cm                  
2. mesec:        
5550 g / 58 cm                     
3. mesec:         6350g/60cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Karin82   18.11.    .11.2009  RUBEN  (3670g-51cm)

1. mesec:    4150g/56cm                           
2. mesec:    4990g/59cm                         

3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Valerija77   19.11.    13.11.2009   MATIC (4470g-55cm) 
user posted image

1. mesec:    5250g/57cm/OG 38 cm                       
2. mesec:                               
3. mesec:     6980g/63cm/OG 41cm
4. mesec:     7770g/68cm
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
   24.5.

Prvi koraki:

 

Pikapoka83    20.11.    .11.2009  ŽAN  (4040g-57cm)
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               

3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



Sashy   23.11.    .11.2009   TAJA (3160g-52cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:




Pi82ka   23.11.    .11.2009   ELA BRINA (3260g-50cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
   

Prvi koraki:



Luan  24.11.  17.11.2009   GAŠPER (3610g-52cm)  
user posted image

1. mesec:    5000g/59cm                           

2. mesec:     5430g/60,5cm
                   
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                              
Naslednji pregled:
1.3.2010    UZ kolkov

Prvi koraki:



Podezelje    25.11.    14.11.2009    (4290g/54cm) 


1. mesec:    4700g/57,5cm                          
2. mesec:    5700g/62cm                          
3. mesec:    6450g/65,5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:  



december06    28.11.    .11.2009   EMA (3360g-51cm) 


1. mesec:    4110g/52,5cm                          
2. mesec:    4970g/56,5cm                          
3. mesec:    5770g/62cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
   7.4.

Prvi koraki:  

Nogavička80    30.11.    .11.2009   GAJA (3370g-53cm) 


1. mesec:       4290g/55cm                      
2. mesec:       5640g/62cm                   
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:

Prvi koraki:

      

   
Eva1    06.12.  2 .12.2009   ANŽE (4240g-54cm- OG 38.5cm)
user posted image


1. mesec:               5kg/56cm/OG 40cm                           
2. mesec:               5830g/61cm/ OG 42cm               
3. mesec:               6920g/63.5cm/OG 43.5cm
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                            
Naslednji pregled:
  

Prvi koraki:  
                     



Giotti   06 .12.  22 .11.2009    (g-cm) 


1. mesec:                            
2. mesec:                               
3. mesec: 
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                      
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:


 

katyn   09 .12.  30 .11.2009   DAVID (3830g-53cm) 


1. mesec:                            
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 



*I.am.happy*    .11.    18.11.2009    (g-cm)


1. mesec:  +1200g/+3cm/OG +3cm                            
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                               
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:



 
Lelyka   .11.    .11.2009    GAJA(g-cm) 
user posted image

1. mesec:                              
2. mesec:                               
3. mesec:
4. mesec:
5. mesec:
6. mesec:                             
Naslednji pregled:
    

Prvi koraki:
 


< Sporočilo je popravil eva1 -- 1.4.2010 23:11:46 >

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
2.4.2010 9:33:27   
pi82ka
pridnauser posted image Valerija77

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
2.4.2010 14:47:48   
caryn
valerija 77 - a lahko prosim še men daš podatke na seznam 4,5 m: 69 cm, 9100 g. TNX user posted image

našemu malemu raste drugi zobek spodaj...slina teče v potokih, pa skoz roko v usta oz. kar je pri roki...bošček. drugače se je pa včeraj prvič sam obrnil s hrbta na trebuh user posted image

no mali se je ravnokar prebudil, tako da šibam ....


_____________________________

09.11.2009: 50 cm, 3285 g
1 m: 56 cm, 4950 g
2 m: 61,5 cm, 6900 g
3 m: 65,5 cm, 7810 g
4,5 m: 69 cm, 9100 g
6 m: 72 cm, 9500 g
9 m: 77 cm, 10800 g

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
3.4.2010 8:11:50   
Perlica76
Ojla punce!
Mi pa imamo menda alergijo na korenček user posted image
Naša pupika je dobila drobne pikice rdeče po čelu in sencih,smo pa zdaj 2 dni papale korenček,tako da......Bomo danes nardili pavzo in bli samo na mlekcu pa mlečni kašici.
A je imela ali pa slišala katera za podoben primer?

(odgovor članu caryn)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
3.4.2010 9:39:04   
podezelje
dobro jutro!

no,tudi mi smo tako daleč,da kupimo stolček. ker pa je na tržišču poplava ponudbe in ker sem novopečena mamica,me zanima,kaj predlagate,kakšne imate vi,na kaj ste bile pozorne,...?
hvala in lepe praznike


_____________________________

vse dobro

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Novembrski kostanjčki 2009
3.4.2010 15:17:29   
petkapet
Hej, zdaj je pa res že pomlad tule!

za seznam: 4.mesec: 7500g
5.mesec : 8100g ( so ga stehtali 10 dni prej, zato sem napisala približno).

Mi smo bili cepljeni, bogi še danes ima rdečo bunko user posted image , kjer je bil cepljen, kot da bi imel klopa.

Jaz mu delam mineštrice. Od sadja, pa tenstam banano in kuhano jabolko, frutke pa kupim. Zelo rad ima tistega od breskve in riža, vendar mu ce4lega še nisem dala. A ve veste kolko lahko količinsko poje??

Ne-kakanje:Ko je bil parkrat naš prvi korenjak zaprt, smo mu v toplo prekuhano vodico, dali malo sladkorja, pa ga je odprlo in ni bil problem.

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?