|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:36:54   
rožica2
tema je namenjena tistim ki preveč jemo ne da bi se tega zavedali.sama berem knjigo ne kaj ješ-kaj te žene da ješ,moram priznati da mo je dala misliti da končno nekaj spremenim.ne diete ki sem jih dala skozi že 100,ampak samo spremembo načina življenja.zanima me če je še kdo tak ki skoz kr neki je oz. se tolaži s hrano in samemu sebi obljublja da jutri bo pa res konec in bo nehal z prenajedanjem?!user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:39:49   
Anonimen
ste me klicali? user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožica2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:41:51   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ste me klicali? user posted image


user posted image user posted image user posted image


hir aj em user posted image

Zakaj? Ker mi je hrana dobra, matr , da se moraš rodit  in da ti je vse dobro. Pa nespanje name vpliva tako, da nadomeščam spanec s hrano.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:45:22   
Anonimen
meni pa ni vse dobro. jaz bi lahko živela samo od čokolade user posted image
user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:50:05   
Ploha
še jst, še jst user posted image user posted image

Zelooo rada jem, se tudi tolažim s hrano. Pač mi je dobra. Sploh junk food in pa sladkarije.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:51:06   
rožica2
sama kadarkoli grem mimo hladilnika ali predala s sladkarijami neki vzamem in se sploh ne zavedam kolkrat je to blo!in potem sem nonstop na dietah in se nič ne držim,tako da sem se odločla da danes grejo stran prigrizki in trije obroki na dan!za posladek pa jabolka!dost je blo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:54:26   
baguSka
good luck everyone!!user posted image

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:57:18   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Zakaj? Ker mi je hrana dobra, matr , da se moraš rodit  in da ti je vse dobro.


jz jem samo saradi okusa, ne tolk ker bi bila npr. lačna...prav odvisna sem od okusov, no. In razni aditivi v hrani nas delajo še bolj odvisne. Zdaj se trudim izbirati hrano brez arom, soli, aditivov, barvil, ojačevalcev okusa, E-jev,... in opažam, da moja teorija kar drži.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:57:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ste me klicali? user posted image


user posted image user posted image user posted image


hir aj em user posted image

Zakaj? Ker mi je hrana dobra, matr , da se moraš rodit  in da ti je vse dobro. Pa nespanje name vpliva tako, da nadomeščam spanec s hrano.


boš moja prijateljicauser posted image

jaz pa ne maram sladkarij....jaz jem konkretne stvari :) in OH.....joj, to je moja bolezen.....

in debelost....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 8:59:50   
rožica2
me zanima če ste tu takšne ki imate par kilc preveč ali ste tudi take kot js ki imam kar 20kil preveč?user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 9:02:21   
rija
par x 4

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 9:02:49   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ste me klicali? user posted image


user posted image user posted image user posted image


hir aj em user posted image

Zakaj? Ker mi je hrana dobra, matr , da se moraš rodit  in da ti je vse dobro. Pa nespanje name vpliva tako, da nadomeščam spanec s hrano.


boš moja prijateljicauser posted image

jaz pa ne maram sladkarij....jaz jem konkretne stvari :) in OH.....joj, to je moja bolezen.....

in debelost....user posted image



bom user posted image . Meni pa je dobro vse user posted image , misli ni mi problem jest pri vas zaseko ali bograč, v avstraliji krokodila in kengeruja, pa suši mi je dober, pa sladkarije....Najbolj me čudi, ko mi kdo reče: sem bil na dopusti in nisem imel kaj jesti user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 9:03:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Najbolj me čudi, ko mi kdo reče: sem bil na dopusti in nisem imel kaj jesti user posted image


ko bi se to meni enkrat zgodilouser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 9:39:08   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

me zanima če ste tu takšne ki imate par kilc preveč ali ste tudi take kot js ki imam kar 20kil preveč?user posted image




Evo ena izmed njih. Jedla ko sem bila lačna ali ne, ko sem bila srečna ali nesrečna. Jedla dokler nisem spregledala user posted image . Sedaj ko me prime, da bi oropala hladilnik grem ven teč in ko se vrnem spraznem samo Brito polne vode user posted image  user posted image .

< Sporočilo je popravil 2violina -- 7.4.2010 9:40:10 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 10:33:24   
kasso
Najenostavnejši recept za hujšanje je ta, da nimaš doma popolnoma nič sladkarij in tudi hladilnik moraš vedno imeti napol prazen.
Ko greš v trgovino, kupiš le najnujnejše stvari (iz spiska)...nobenih piškotkov in podobnih sladkarij.
Kruh kupiš črnega oz. takega, da se ti zatika medtem ko ješ. Sigurno ga ne boš pojedel cel hlebec.
Če bi jaz imela vsak dan piškotke na voljo, ali raznorazna peciva, bi ziher bila kot balon...ali pa kuhano hrano...isto.

Kuham le 1x na dan in toliko da je točno za obrok. MI ne ostaja v loncih, ker če bi ostalo, bi jaz vse to pojedla.

In posledično, ker nimam piškotov stalno na razpolago, jih tudi otroci ne marajo oz. niso majhnjeni na sladice itd (razen določeno vrsto bonbonov - Cedevita, PEZ, ki jih jaz ne maram).

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 10:48:03   
rožica2

2violina-predvidevam da ko si se tega ropanja hladilnika rešila je šlo zihr par kil dol a ne?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 11:36:36   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


2violina-predvidevam da ko si se tega ropanja hladilnika rešila je šlo zihr par kil dol a ne?



Pravilno predvidevaš. Moja novoletna zaobljuba je bila nekaj spremeni na sebi. Vendar sem morala najprej prepričat sebe in nato pričeti. Začetek je bil user posted image  a so sedanji rezultati in počutje fenomenalni. Mi pa hrana še vedno diši a imam pri sebi vedno 1/2l plastenko vode in to je to. rezultat manj me je za več kot 10 kg. Se pa 5-6 na teden rekreiram in manj ž***.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 12:48:39   
Anonimen
če bi šla tečt, vsakič, ko me prime, bi bila zunaj cele dneve (in noči) user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Evo ena izmed njih. Jedla ko sem bila lačna ali ne, ko sem bila srečna ali nesrečna. Jedla dokler nisem spregledala user posted image . Sedaj ko me prime, da bi oropala hladilnik grem ven teč in ko se vrnem spraznem samo Brito polne vode user posted image  user posted image .



žal tud prazen hladilnik in nič sladkarij ne deluje. ko rabim, jem tud zlate kroglice, ajvar iz kozarčka itd. itd. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Najenostavnejši recept za hujšanje je ta, da nimaš doma popolnoma nič sladkarij in tudi hladilnik moraš vedno imeti napol prazen.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 13:19:45   
kaminek
mene osebno žene, da jem, če nism dovolj fizično aktivna. sm zdej to sporbala in preverjeno delujeuser posted image . če sm bolj notr, se ne pregibaš dovolj, pa lohk si še tolk zmatran od pucanja, to ni dovolj. do kar hodm v fitnes, mi grejo počasi kg dol, ampak res počasi.
enostavno sm se prisilila, da začnem se na tak način gibat, ker so šle kg sam gor, pa sm misnla, da bojo šle po porodu doluser posted image .

začetki so bli zelooooooo težki, ker še hodt nism mogla normalno, me je vse bolelo, sploh pa medenica in križ. mi je vse pokalo notr. po dobrih treh mesecih pa lahko brez problemov že 15 min tečem v eno, prekolesarim kar nekaj km. to mi je motivacija. čeprav so se rezultati začeli kazat šele sedaj, tko,d a če bi prej obupala, ne bi vedla, da sm na pravi poti.

malo tudi pazim kaj jem, ampak če mi zapaše npr. sladko, si privoščim, ne abstiniram.

tko, da dejmo migat. sprehod, vrtnarjenje, ipd. ni dovolj, moraš se konkretno prešvicat in to nekajkrat, potem pa gre kot po maslu. ne izgubit poguma in moči.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
7.4.2010 13:21:19   
kaminek

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


2violina-predvidevam da ko si se tega ropanja hladilnika rešila je šlo zihr par kil dol a ne?



Pravilno predvidevaš. Moja novoletna zaobljuba je bila nekaj spremeni na sebi. Vendar sem morala najprej prepričat sebe in nato pričeti. Začetek je bil user posted image  a so sedanji rezultati in počutje fenomenalni. Mi pa hrana še vedno diši a imam pri sebi vedno 1/2l plastenko vode in to je to. rezultat manj me je za več kot 10 kg. Se pa 5-6 na teden rekreiram in manj ž***.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
7.4.2010 16:46:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
19.4.2010 10:25:43   
HuAnita
Ste tudi mene klicali?

Nekdanja grinta z mišicami na pravih mestih ima zdaj ene 8-10 kg preveč, da bi si bila vsaj znosna...
In se še ne počutim tako grozno, ko pa pomerim kako cunjo, pa lahko o 38 samo še sanjam, včasih tudi 40 nekako ne pašeuser posted image user posted image  Jaz pa polne omare cot in dobe 'grinta'...user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
19.4.2010 10:32:56   
ALWAYS LARA
evo me :)

sama nisem zmogla iz tega kroga. zato sem si strokovno pomoč poiskala. in od decembra shujšala 17 kg. še 10 jih morm do itm 25. fajn bi blo če bi jih pol še 10. user posted image  nisem na dieti , shujševalni kuri ampak na sistemu zdrave prehrane (jem 5x na dan, zdravo) in 5x na teden ena ura športa. in ja je težko, so dnevi k kamot držim, in so dnevi, ko sem ne vem živčna, me mulci znervirajo, al pa dec al pa že kej, pa pol bi kr jedla in jedla. ja in ta strokovna pomoč vključuje tut obravnavo pr psihologinji. in po teh skupinah mi je marskej več jasno zakaj jem. pa še nisem ven iz tega.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
19.4.2010 13:21:38   
darja.mark
No pa sem tukej še ena. Sicer mam par kg preveč, ampak kar je preveč je preveč user posted image

Mene najbolj zdelajo večeri. Ko hodim pozno spat in postanem lačna, takrat pa grešim. pride včasih ko sama sebe prepričam da ne, da ne smem, samo ko sem pa včaih res takooo lačna da ne morem več...in grem jest. Pa sem cel dan pridna in jem dovoljene stvari, pa ga zvečer pol 'pokakam'. In tudi s tem se strinjam ja, če doma nimaš ničesar dobrega sploh ni panike. Tudi jaz ko nimam doma nič prepovedanega me ne matra sploh da bi kaj...ko pa mam kej doma me pa kr vleče tja, in to spet zvečer.
Sem na Montignacu pa se zadnje čase veliko ne držim, ker me teli večeri uničijo. No hvalabogu bo kmal lepo vreme pa bom več zunaj, sam kaj ko pride spet večer...mater se vrtim v krogu ko maček....nikakor ne morem premagat lakote ko me prime...tut voda ne pomaga.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj nas žene da preveč jemo?
19.4.2010 17:01:52   
brbončica
še ena taka...user posted image
En razlog, da jem je ta, da sem nehala kaditi. Tadrugi je pa ta, da vedno, ko me dajejo živci, si jih mirim s hrano. Prej sem si pomagala s čikcom, zdaj pa hrana.
Sem že od januarja na Montiju, pa ni bilo do predkratkim nobenega uspeha, kile so šle namesto dol, strmo gor. Sem prišla iz 72kg na 80 kg.
Pa sem se mal sama s sabo pogovorila in sem zdaj  že nekaj časa res na Montijevi prehrani, ob prazni luni, ki je bila, sem se postila in 24h nič hrane in gibanje sem povečala. Sicer je moje gibanje omejeno samo na hoji, ker drugega trenutno ne smem, ampka hoje je pa veliko. Aja, pa obroke sem tudi zmanjšala.
Kadar me prime, da bi šla do hladilnika (zaradi živčkov), grem ali ven ali pa si vzamem oreščke, takšne in drugačne.
Pa vsak dan pišem dnevnik,pa ne o hrani, ampak o počutju, občutkih, mislih,...
Zaenkrat mi uspeva, ali mi je že naredilo "klik" v galavi, ne vem, ampak..... vztrajnost in volja.
Pozdravček!user posted image user posted image


(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?