|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ronni
12.7.2005 21:00:55   
tinkamiška
Saška, jst sem tako vesela, da si prišla malo pokukat na RR!!!

Dej oglasi se, napiši kako in kaj:rozica::rozica::rozica:

Tinka:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ronni
12.7.2005 21:07:14   
tinkamiška
Vidim, da si šla že dol:( sem te zamudila. Upam, da se kmalu spet oglasiš:rozica::rozica::rozica:

Vglavnem tiste, ki se še spomnete naše Saške, danes se mi je oglasila na sms, komaj čaka, da gre na dopust, oktobra pa gresta z njenim:love: na IVF.

Saška držim pesti:miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ronni
13.7.2005 9:27:48   
Gea1
Držim pesti, da ji rata prej in da na IVF sploh ne bo treba iti.

Pozdravček! :kuza:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ronni
13.7.2005 20:15:57   
ronni
Tinkamiška in vse drage punce!!!!
Skoz sem z mislimi z vami, prav na RR pa sem res bolj malo, ker si še zdaj nisva zrihtala interneta preko kabelske in plačujeva ogromne račune(pri telekomu)
Drugače pa čas tako beži, da sploh ne morem verjet.
Tako se bliža tudi oktober,ko bova šla po dojenčka.
Tud jaz sem imela ful upanje,da mogoče sploh ne bo treba pa bo ratal prej. Ko gledam nazaj skoraj vedno ulovima O, a žal nič ne pomaga.
Upam, da mi ne zamerite, ampak na začetku, ko sem bila vsak dan na RR, sem že bila prav obsedena s tem. Cel dan sem razmišljala samo o teh težavah. Tako, da sem zdaj toliko bolj srečna, ko pokukam, pa vidim kakšno novo :nosecka:!!!!
In tako vem,da bomo res vse prišle na vrsto.
Drugače še pazim fantka in sicer do septembra-potem gre v vrtec.Pri tej družini sem že dve leti, tako, da mi je že zdaj ful hudo, ko bo vsega konec. Ful pišem prošnje(sem vzgojiteljica), pa zaenkrat še nič.
Upam, da se bo vse skupaj poklapal, tako da bo vredu.
In da ne bom brezposelna mamica.
Joj, jaz sem taka čveka.
UŽIVAJTE, PRIDNO DELAJTE :duda: IN ŠE ENKRAT UŽIVAJTE!!!
Saška

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ronni
13.7.2005 20:42:43   
ronni
Pozabila sem vprašat, če še gre katera na IVF septembra ali oktobra?
Jaz grem v Ljubljano in to prvič, pa sem mislila za kakšne napotke in nasvete, ko bo vse skupaj že bliže.
Organizirano je tudi predavanje v Leonišču in sicer septembra enkrat in 4.10.2005. Če bom še spoznala katero, da bo šla, bi bila zelo vesela.:muca:
Saška

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?