|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 10:47:01   
babysolza
Jutrčka!

Evo še mene na raport. Mene pa čez vikend sicer ni noben jezil, sam je bil daleč od sanjskega - Sabinči je bruhala in driskala, zobek ji raste in posledično smo bili zaprti v stanovanju in se crkljali. Včeraj popoldne je bila že boljša, zato sem jo danes peljala k varuški, pa pravi, da je čisto v redu, sam mal bl carklasta je. Upam, da smo sanirali zadevo. user posted image  
Edina dobra stvar - smo bili skoz doma in sem naredila generalko, tačas ko sta moja dva spala. user posted image user posted image   Edino kaj, ko imam spet stroj cunj za oprat - tisti driskici je vsakič uspelo zait tudi na bodi in hlače. user posted image

Ta teden bo bolj kratek - samo do srede sem v službi, komaj čakam. V četrtek se greva pa mogoče za hiško dogovarjat, bomo videli. Sicer bom pa mogla v šoping, ker nimam kaj obleč! Pri Sabini sem bila tak čas že na dopustu/porodniški in nisem velik kupovala, zdejle bom pa še 2 meseca v službi pa bi rabla kaj več kot 1 hlače. user posted image  Pa še te sposojene. user posted image user posted image

Lunca in polma, vsaka vama čast, da sta dojili do zdaj. Vidve bi res mogli še kako bebico met (pa ne sam zarad dojenja, da se razumemo). user posted image user posted image

AS, ne preveč naporen teden brez tvojega ti želim. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 10:48:24   
babysolza
spet jaz! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Aja, Slovenka, katero sobico pa boš nabavila?

RMRM, se sam čudim. 16 let, to je pa res že prava punca! Čestitke! user posted image user posted image  Pa tud ta srednji se bo 'unesel', boš že vidla. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 10:49:46   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

bebysolza.........danuser posted image kdaj bodo slikice padle?


user posted image user posted image  Ne bodo. Se mi zdi, da sem čez vikend še kak cm pridelala čez trebuh. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 10:51:05   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

...........če je kleo.....+8,potem sva skor isti letnik,mal čez 20user posted image .


Idealno za met še kako bebo, sej pravim. user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 12:48:59   
slovenka
Ojla mamice,

sedaj sem imela kosilo dostavo in vas vmes prebrala. Je bilo svašta - od kritične TMS, užaljene nya, pa nostalgične Polme...

TMS, ne se jezit, ampak ni izgovor - res imam samo 5 minut časa. Zjutraj sem 4 ure predavala, zdaj sem imela govorilne ure in ker so zadnje za nekaj časa, je bilo veliko študentov, sedaj pa še tri diplomske in ena proslava, zvečer pa imamo test pri francoščini. Pa se nisem še nič učila user posted image

Mi sedaj res fajn spimo, smo zgleda odpravili problem, se je mala sprijaznila, da spi v kinderpetu in se ne pritožuje, spi po 10 ur ponoči in še 3 čez dan. Včasih kliče dudo, ampak potem spi naprej... Upam, da če nam z njo sedaj uspe, da bo imel ta mali potem tak zgled in niti ne bo poskušal k nama lezit user posted image

BS - sobico sem kupila od Alplesa Planet; dobimo čez 2 tedna, komaj že čakam. Včeraj sem pomivala okna zgoraj in počasi bo, samo še pohištvo user posted image Samo nimava sedaj denarja za čisto vse, tako da bomo postopoma kupovali. Malo se nama zdaj zdi to šment, da nimava tistih dodatnih par tisočakov, samo sreča, da sva hišo zvozila brez kredita, pa bomo to tuš kabino itd že še dokupili... (no, kad je že vgrajena, da ne boste skrbele za našo higieno user posted image ).

Vikend je bil res naporen, so me oba dneva tako noge bolele zvečer, ker sem bila skoz v naletu. Sinoči pa sem mojemu rekla, da bom zdaj en dan v porodniški malo peljala k sestri in sama šla v Ikeo po drobnarije za zgoraj, pa me je tako odločno odklonil - češ, če sem pozabila, da sem noseča... pa jaz se to komot peljem, ampak me mož ne pusti. Saj ne vem, kako naj to sprejmem user posted image Pravi, da bomo skupaj šli...

V tisto debato o najstnikih se ne morem vključevati - mogoče imam malo izkušenj, ampak z 19. letniki - so me občasno jezili na predavanjih, sploh fantje user posted image

samo res - lunca, polma - kako lahko imata pri 2 letih debato o dojenju? user posted image Pa če še do zdaj nista ukinili, še zdaj ne bi, da bomo čez 5 tednov lahko skupaj debatirale user posted image

Joj, zdaj pa moram letet...

aja, jaz sem mislila našo cepit za KM, samo sedaj smo imeli to s šivi in me je strah hodit k zdravniku, pa 2x se cepi, ne? user posted image

ne, res moram iti, v kleti moram biti čez 2 minuti user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 14:39:29   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Ojla mamice,

sedaj sem imela kosilo dostavo in vas vmes prebrala. Je bilo svašta - od kritične TMS, užaljene nya, pa nostalgične Polme...

TMS, ne se jezit, ampak ni izgovor - res imam samo 5 minut časa. Zjutraj sem 4 ure predavala, zdaj sem imela govorilne ure in ker so zadnje za nekaj časa, je bilo veliko študentov, sedaj pa še tri diplomske in ena proslava, zvečer pa imamo test pri francoščini. Pa se nisem še nič učila user posted image

Mi sedaj res fajn spimo, smo zgleda odpravili problem, se je mala sprijaznila, da spi v kinderpetu in se ne pritožuje, spi po 10 ur ponoči in še 3 čez dan. Včasih kliče dudo, ampak potem spi naprej... Upam, da če nam z njo sedaj uspe, da bo imel ta mali potem tak zgled in niti ne bo poskušal k nama lezit user posted image

BS - sobico sem kupila od Alplesa Planet; dobimo čez 2 tedna, komaj že čakam. Včeraj sem pomivala okna zgoraj in počasi bo, samo še pohištvo user posted image Samo nimava sedaj denarja za čisto vse, tako da bomo postopoma kupovali. Malo se nama zdaj zdi to šment, da nimava tistih dodatnih par tisočakov, samo sreča, da sva hišo zvozila brez kredita, pa bomo to tuš kabino itd že še dokupili... (no, kad je že vgrajena, da ne boste skrbele za našo higieno user posted image ).

Vikend je bil res naporen, so me oba dneva tako noge bolele zvečer, ker sem bila skoz v naletu. Sinoči pa sem mojemu rekla, da bom zdaj en dan v porodniški malo peljala k sestri in sama šla v Ikeo po drobnarije za zgoraj, pa me je tako odločno odklonil - češ, če sem pozabila, da sem noseča... pa jaz se to komot peljem, ampak me mož ne pusti. Saj ne vem, kako naj to sprejmem user posted image Pravi, da bomo skupaj šli...

V tisto debato o najstnikih se ne morem vključevati - mogoče imam malo izkušenj, ampak z 19. letniki - so me občasno jezili na predavanjih, sploh fantje user posted image

samo res - lunca, polma - kako lahko imata pri 2 letih debato o dojenju? user posted image Pa če še do zdaj nista ukinili, še zdaj ne bi, da bomo čez 5 tednov lahko skupaj debatirale user posted image

Joj, zdaj pa moram letet...

aja, jaz sem mislila našo cepit za KM, samo sedaj smo imeli to s šivi in me je strah hodit k zdravniku, pa 2x se cepi, ne? user posted image

ne, res moram iti, v kleti moram biti čez 2 minuti user posted image



Samo tole bi komentirala:zenska,kaj nisi ti visoko noseca???Vsaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak zdaj je pa res ze skrajni cas,da malo izprezes.In prosim tiste petke zabrisi v prvi kot in ene normalne cevlje obuj.Itak,te noge bolijo.

Kam pa vi hodite v Ikeo.Kot vem,je v Slo.ni.V Avstrijo?







_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 15:05:25   
slovenka
ojla TMS - saj že grem, samo jutri še 2 uri predavam, en izpit in 2 diplomske naloge user posted image user posted image user posted image Torej, zdaj razumeš mojega moža, ko mi prepoveduje, da grem sama v Ikejo. Imam res dosti energije zadnje čase. Pa sedaj ko mala spet celo noč spi, se že ob 5h zbudim in bi lahko šla kaj čistit ali po nakupih user posted image

Petke imam pa zelo zmerne, take mini semiš čevlje user posted image Imam pa danes rdečo obleko in sem bila na proslavi zelo opazna user posted image  user posted image Sem pa kot mentorica ekipe za tekmovanje dobila priznanje... in sem bila od vseh prejemnikov priznanj edina gospa, ostalo so bile same gospodične. Kam smo prišli user posted image

V Ikeo hodimo mi v Graz. V Mb je tabla "samo 40 minut vožnje do Ikee" user posted image

In kaj počnete drugod po Slo, pa v Nemčiji? Se kaj vidi vulkanski oblak?


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 15:06:32   
slovenka
TMS, sedaj me pa nič noge bolijo, itak skoraj ves čas sedim, pa se vmes kar malo sezujem user posted image Bolele so me čez vikend, ko nisem imela visokih petk, ampak teniske, a ves čas v pogonu...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 16:08:30   
aleksandra silvija
Samo povem, da sem VSE prebrala, ampak trenutno res ne utegnem pokomentirat!



Pridem zvečer kaj naokoli.user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 16:32:30   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Samo povem, da sem VSE prebrala, ampak trenutno res ne utegnem pokomentirat!



Pridem zvečer kaj naokoli.user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 19:26:56   
lunca14

aleksandra,pa glej da prideš pred polnočjouser posted image ...................
Men bo pa zize razgnalo,pa mali mi danes ni čist nič težil,za zizanje,smo bili zunaj in pekli hrenovke ,spuščali barčice

.................joj,krožniki letijo

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 19:28:45   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Samo povem, da sem VSE prebrala, ampak trenutno res ne utegnem pokomentirat!



Pridem zvečer kaj naokoli.user posted image


user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Veš, da se moram javit.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 19:30:10   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14


aleksandra,pa glej da prideš pred polnočjouser posted image ...................
Men bo pa zize razgnalo,pa mali mi danes ni čist nič težil,za zizanje,smo bili zunaj in pekli hrenovke ,spuščali barčice

.................joj,krožniki letijo



Pridem. Ko otroc zaspijo. Zdaj jih moram še skopat.
Upam, da se ti hitro zize vrnejo v normalno stanje.


Pridem še kaj.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 19:47:22   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija


IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Samo povem, da sem VSE prebrala, ampak trenutno res ne utegnem pokomentirat!



Pridem zvečer kaj naokoli.user posted image


user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Veš, da se moram javit.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridna.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:05:09   
aleksandra silvija
user posted image user posted image user posted image user posted image sem, neuser posted image


mali je končno zaspal, ga imam še kar v naročju-se mi zdi, da je zamenjal z lunom in misli, da se on odvaja dojenja





danes si je v vrtcu ustnico presekal, kar fino, sedaj pa revček težko je, je kar jokal danes---ampak poškodbe se dogajajo tudi doma, ne samo v vrtcu-vsaj pri nas

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:07:35   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

TMS, sedaj me pa nič noge bolijo, itak skoraj ves čas sedim, pa se vmes kar malo sezujem user posted image Bolele so me čez vikend, ko nisem imela visokih petk, ampak teniske, a ves čas v pogonu...



dobra si, veš---a se zavedaš, da greš zdaj, zdaj rodit---čez 3 tedne in pol lahko pričakuješ, da boš morala na hitro v p

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:09:07   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

bebysolza.........danuser posted image kdaj bodo slikice padle?


user posted image user posted image  Ne bodo. Se mi zdi, da sem čez vikend še kak cm pridelala čez trebuh. user posted image user posted image user posted image user posted image

saj je prav tako, ne

saj si vendar user posted image in user posted image rase

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:12:27   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

ojla TMS - saj že grem, samo jutri še 2 uri predavam, en izpit in 2 diplomske naloge user posted image user posted image user posted image Torej, zdaj razumeš mojega moža, ko mi prepoveduje, da grem sama v Ikejo. Imam res dosti energije zadnje čase. Pa sedaj ko mala spet celo noč spi, se že ob 5h zbudim in bi lahko šla kaj čistit ali po nakupih user posted image haha,samo tako je.Ko moras vstati,ne bi,ce ni potrebno,pa bi.Nisi edinauser posted image

Petke imam pa zelo zmerne, take mini semiš čevlje user posted image potem pa ni tolk hudo.Ne vem zakaj,ampak,ko si pisala petke,sem si te ves cas zamisljala v hudih spicakihuser posted image user posted image Imam pa danes rdečo obleko in sem bila na proslavi zelo opazna user posted image  user posted image potem ne stokat,da te vsi gledajo v trebuh,saj sama privabljas poglede se dodatno.Ne no,super za rdeco obleko.Zakaj bi mogla hodit okol kot stara mama,al pa bit oblecena v brezoblicne vrece,ce si noseca.Sem pa kot mentorica ekipe za tekmovanje dobila priznanje... in sem bila od vseh prejemnikov priznanj edina gospa, ostalo so bile same gospodične. Kam smo prišli user posted image ja res,groznouser posted image user posted image user posted image user posted image kaj naj jaz recem,ko sem v soboto skoraj jokala,ker moj kandidat ni zmagal pri superstar.Se v nedeljo sem bila cist poklapana,pa se danes ni okuser posted image user posted image user posted image .Kot,da imam 15 let ne pa....25user posted image user posted image user posted image

V Ikeo hodimo mi v Graz. V Mb je tabla "samo 40 minut vožnje do Ikee" user posted image

In kaj počnete drugod po Slo, pa v Nemčiji? Se kaj vidi vulkanski oblak?ja se vidid,na TVuser posted image .Kaj pocnemo.Nic a ne.Samo zabusavamo in na rr visimouser posted image .
Med tednom ziv dolgcas.Moza do vecera ni,Safija bi bila najraje ves cas po rokah,pa minimalno spala.Zvecer in ponoci je pridna.Marisa zvecer do 22h ne zaspi.Se ravn prejle se je drla.Je pa otrok zacel vec jesti,jeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .-tole so ovacije.
Vikend-sobota,trgovina,potem hisa,pa superstaruser posted image ,nedelja,cel dan zunaj.Se je pricel Volkfesmkot Octoberfest podobno,za Meri super.Safija pa spet v narocju.Je bilo noro vroce,za kr.rokave.Potem pa moz pravi da je 19st.,a meni se je zdelo bolj 30.



_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:13:45   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: polma

IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Potem v torek pa zadnjič delam za nekaj časa - sem vam povedalaaaaa?
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

No, grem delat user posted image Se še kaj oglasim, če boste tukaj, ob pol 6h imam pavzo user posted image Potem v torek pa zadnjič delam za nekaj časa - sem vam povedalaaaaa?



Uau, bravo! user posted image user posted image  Čist potihem priznam, da sem ti trenutno zelo fouš. user posted image user posted image  

Sem vama fauš....jaz pa sem zamudila šanso za še enega dojenčka-  v svojih očeh sem prestara...bi morala bit naša liba-liba zadnji od treh, pa bi bla idealka. Je moj sanjal o 2 otrocih z mano, ampak se v času nisva ujela...on je odlašal, jaz prehitevala, no-enga mamo, zdaj se pa ne morva več zment. Jaz mu zamerim, da me ni poslušal prej, ker zdaj se pa jaz enostavno ne vidim več kot nosečke. Jih gledam, nosečke,  so mlade in lepe...jaz pa....ne, se mi zdi da je konec. user posted image




polma, saj vendar veš, da se povprečna starost mamic dviga, ne

sploh pa---a imaš vsaj 40 let, da take kvasiš, saj pišeš, kot da jih imaš 45 in ne krepko desetletje in še kaj zraven manj--a niste z lunco 20+user posted image


poleg tega ima veliko žensk otroka pri 40+---sploh če to ni 1. je to čisto ok


(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:14:30   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

user posted image user posted image user posted image user posted image sem, neuser posted image


mali je končno zaspal, ga imam še kar v naročju-se mi zdi, da je zamenjal z lunom in misli, da se on odvaja dojenja.....user posted image user posted image user posted image user posted image samo Lun je to res lepo sprejel,bolje kot mamiuser posted image Lunca,kako je,te fejst boliuser posted image





danes si je v vrtcu ustnico presekal, kar fino, sedaj pa revček težko je, je kar jokal danes---ampak poškodbe se dogajajo tudi doma, ne samo v vrtcu-vsaj pri nas...boscek.A si fejst vzgojiteljici nadrla?


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:16:12   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: polma

Zdaj moram pa nehat, ker me škrlatinec gleda, kot da sem najslabša mama na svetu, totalni ignorant- sem mu dala risanke, da lahko mal pokomentiram user posted image . Ga moram pohvalit, ker ful pridno poje dol ospen, da nimamo še s tem problemov. Edino, kar težko sprejme, je, da ne sme pit mleka zjutraj, ker je rekla v lekarni, da naj pol ured pred/po antibiotiku raje ne uživa mlečnih stvari.

Ej, a cepite otroke proti klopnemu meningoencefalitisu?

Ha, ha, je splezal na mizo, pa me  gleda, pe sprašuje: mama, kaj je?


vsako leto si rečem, da jih bom dala cepit, potem cviknem, nato mi je čez poletje žal, ker me je strah ......čakam na naslednjo sezono cepljenja in letos spet---ojoj, sem smotanauser posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:18:10   
TaMaSa
oj AS,me vidisuser posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:19:17   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: polma

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

jutro,

kaj se spet kregate????????????????????????????? user posted image user posted image user posted image

Nya dvogni nos pa pridi nazaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjj.

Se vnaprej opravičujem, ker se mi ne da komentirat. Imam sama polno glavo vsega. Slo bli šez vikend pri stari mami od mojega pa je bla še babi zraven. Katastrofa. Najbolj sem vesela, da sem lahko danes v službo prišla. Resnično. Vsa vikend situacija je krepko presegla rob. Zakaj bi mogla jest trpet, če me gospa ne mara in bi naredila vse, da mi zagreni vsaj kako minuto. Zmaga situacija, ko je rekla, da ne smem juhe precedit, ker jo ne znam. In potem za finale, da naj ne bom zaradi tega užaljena. Sploh ne vem kako bi ves gnev iz sebe dala. Kaj bi naredila, da bi spucala svojo glavo, ker je vsega skupaj odločno preveč ratalo.


ma. pust jo u kuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!


polma, a se lahko še jaz podpišem pod tvoj post


sploh pa saj veš mateja, da nas drugi lahko razjezijo samo toliko, kolikor jim pustimo

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:19:42   
aleksandra silvija

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

oj AS,me vidisuser posted image user posted image

ja, ja-teuser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Junijsk!i princi in princeske 2008- 2.del
19.4.2010 22:21:40   
aleksandra silvija
kje je sedaj lunca, saj še ni polnoč.......
120 kv v eni etaži---super, veš, komaj čakam, da bo prišlo od ideje do izvajanja in boš lahko kaj poslikala

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?