|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: umivanje las
5.5.2010 7:44:56   
sabri
Je res, da je ful stvari brezveze poslušat ampak da vam povem, kako so mene nadirale od mame do vseh okoli mene, ko se prvič rodila in si lase umila takoj doma, da kaj se grem...Potem sem pa dobila mastitis naslednji dan in so bili vsi pametni, da to je pa zaradi tega, ker sem si lase umilauser posted image . Tako da, pametna okolica ti lahk ful pomagauser posted image user posted image , zato čisto razumem njeno vprašanje. Tako da si jih umij, ko ti pašeuser posted image .

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: umivanje las
14.5.2010 10:34:44   
Lara73
takoj, ko sem prišla domov

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: umivanje las
14.5.2010 10:42:54   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa83

slišala sem, da si ni dobro kmalu po porodu umiti lase... kdaj ste si jih ve prvič umile?


V porodnisnici,tam nekje tretji dan.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: umivanje las
19.5.2010 19:00:22   
samado
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

Je res, da je ful stvari brezveze poslušat ampak da vam povem, kako so mene nadirale od mame do vseh okoli mene, ko se prvič rodila in si lase umila takoj doma, da kaj se grem...Potem sem pa dobila mastitis naslednji dan in so bili vsi pametni, da to je pa zaradi tega, ker sem si lase umilauser posted image . Tako da, pametna okolica ti lahk ful pomagauser posted image user posted image , zato čisto razumem njeno vprašanje. Tako da si jih umij, ko ti pašeuser posted image .


Ja, verjetno je res mastitis posledica tega user posted image Jaz sem si jih umila v porodnišnici dvakrat v štirih dneh, pa sm preživela, sem pa tudi poslušala ja, kaj se ga grem user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: umivanje las
20.5.2010 20:45:59   
sabri
No, da poročam, sem 8 dni po porodu in se jih še nisem umila, ker smo malo na meji s prehladom. Drgače bi se pa jih, zdaj pa raje malo počakam, da bom čisto zdrava, potem pa na juriš v laseuser posted image .

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: umivanje las
20.5.2010 22:29:36   
egleria
jaz sem si jih umila takoj ko sem prišla iz P.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: umivanje las
20.5.2010 23:28:46   
ledenaa
ja prehlad in umivanje las,res ni dobra kombinacija user posted image

Joj,joj

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: umivanje las
21.5.2010 8:33:00   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

No, da poročam, sem 8 dni po porodu in se jih še nisem umila, ker smo malo na meji s prehladom. Drgače bi se pa jih, zdaj pa raje malo počakam, da bom čisto zdrava, potem pa na juriš v laseuser posted image .


Te nič ne srbi? A si sploh upaš ven it s takimi lasmi? Ali tudi ven ne greš, ker je prehlad na pohoduuser posted image .

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: umivanje las
21.5.2010 9:31:25   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: sabri

No, da poročam, sem 8 dni po porodu in se jih še nisem umila, ker smo malo na meji s prehladom. Drgače bi se pa jih, zdaj pa raje malo počakam, da bom čisto zdrava, potem pa na juriš v laseuser posted image .


Te nič ne srbi? A si sploh upaš ven it s takimi lasmi? Ali tudi ven ne greš, ker je prehlad na pohoduuser posted image .


Ne vem zakaj jo tako napadate. Pač je prehlajena, utrujena po porodu, zaposlena z malo štručko in ne upa tvegati, da bi dokončno obležala. Tudi jaz sem si lase umila tako ko sem prišla domov, vendar je ne napadam.
Stara šola pravi, da se telo od poroda obnavlja 6 tednov. Zdej smo mlade in pametne pa se temu smejemo. Kar počakajmo na kasnejša leta, ko se bo to vse vračalo.
Čes in ne upa ven?
Pa zakaj bi šla vsa nahlajena na ta mrzel veter in dež?! A ji privoščite, da bi obležala in bi težko skrbela za dojenčka?
Mater ste kritične do drugače mislečih.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: umivanje las
21.5.2010 21:51:55   
JanaB
V P tretji dan po CR

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: umivanje las
22.5.2010 6:39:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateja8

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: sabri

No, da poročam, sem 8 dni po porodu in se jih še nisem umila, ker smo malo na meji s prehladom. Drgače bi se pa jih, zdaj pa raje malo počakam, da bom čisto zdrava, potem pa na juriš v laseuser posted image .


Te nič ne srbi? A si sploh upaš ven it s takimi lasmi? Ali tudi ven ne greš, ker je prehlad na pohoduuser posted image .


Ne vem zakaj jo tako napadate. Pač je prehlajena, utrujena po porodu, zaposlena z malo štručko in ne upa tvegati, da bi dokončno obležala. Tudi jaz sem si lase umila tako ko sem prišla domov, vendar je ne napadam.
Stara šola pravi, da se telo od poroda obnavlja 6 tednov. Zdej smo mlade in pametne pa se temu smejemo. Kar počakajmo na kasnejša leta, ko se bo to vse vračalo.
Čes in ne upa ven?
Pa zakaj bi šla vsa nahlajena na ta mrzel veter in dež?! A ji privoščite, da bi obležala in bi težko skrbela za dojenčka?
Mater ste kritične do drugače mislečih.


Če kdo napada, si to ti, če kdo uporablja grde besede namenjene drugim si to ti. Pometi pred svojim pragom. Jaz sem lepo vprašala, če nič ne srbi in če ne gre ven, kaj je tu tako grdega in kje je tu napaduser posted image . Kako smo si različni, ko si vsak drugače prebere!

Niti približno ne moreš tega gledat, kaj je bilo v starih časih in kaj zdaj, kaj se komu zakaj vrača. Zakaj bi se poznalo na kasnejših letih, če si opereš oz ne opereš glave po porodu. A našim mamam se zdaj nič ne vrača, zato ker si niso prale glave? Vrača se nam od vsega drugega prej, ne pa od oprane/neoprane glave in enega ubogega prehlada, žaluser posted image . In stare mame so marsikaj še drugega povedale, kaj dojenček ali mamica ne sme, pa se tudi ti določenim stvarem smejiš, ker so absurdne, včasih so marsičemu verjeli- stare vraže.

Ne vem kje živite, ampak zadnje dni pri nas ni mrzlega vetra, ne vedno dežja, sonček se vsak dan najde, pa tudi okoli 20 stopinj je. Boge zimske mamiceuser posted image . Sveži zrak ni nobenemu škodil. Eno je pohod na prehlad, ki ga ona opisuje, vsaj jaz sem tako razumela, da ni panike. Drugo pa ornk prehlad z vročino, ko obležiš.
Glava se opere, posuši, počaka da se lasišče in glava ohladi, v tem času nobenega prepiha in potem ni nobene panike.


(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: umivanje las
23.5.2010 15:41:22   
sabri
Ej ni panike, ne se razburjat. Ven smo šli šele dvakrat, ker je tudi patronažna odsvetovala, zaradi mojega prehlada in vnete učke pri dojenčku. Smo pa vsi prehlajeni doma in raje počakam dan, dva z umivanjem glave, kot pa da si poslabšam zadevo. Vročino sem imela samo en dan ampak dovolj,da se malo bolj čuvaš. To je to. LP

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: umivanje las
11.6.2010 12:19:16   
Nina231
Prvič takoj ko sem prišla domov, drugič pa že v porodnišnici. Je pa res, da si tam po porodu precej bolj občutljiv za razne prehlade ipd. Ampak če se lepo posušiš in tako naprej pač ni kaj za skrbet.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?