
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:11:51
|
|
|
|
metuljcek321
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis IZVIRNO SPOROČILO: flower populis premale slikice.. Hm, me nič ne vpraša za velikost??? shrani.si?
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:12:38
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:13:17
|
|
|
|
Majuska
|
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321 IZVIRNO SPOROČILO: Majuska metuljčica in populis, kjut fotke ... a smem prosit, če jih lahko še na mail dobim? pliiiiz se že tankajo, samo so huge ... upam, da vam ne zapacam cel mejboks ... bom poslala v par rundah populis, nice pics, pa še vratove smo potrenirali v prvi rundi jih ni bilo
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:14:34
|
|
|
|
metuljcek321
|
Tud jaz sem zadnjič v ZOOju Majuški rekla, kolk mi ve všeč njen turizen izbor - jaz obožujem turkizno barvo (he, he, poglejte, kaj imam oblečeno v živalcu ) ... must be my nr. 1 barva ZOO-meeting - super predlog, imamo že več kot dva JAja .... huraaaa .... se zmenimo .....
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:14:51
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:15:36
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:17:03
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:17:25
|
|
|
|
metuljcek321
|
Na POP TVju Jennifer Lopez v Dovolj - Enough, v realnosti pa promovira nov film A Backup plan: KLIKNI Od 6. 5. v Koloseju - Rezervni načrt - trailer zgleda zabavno: KLIKNI
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:17:29
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:18:17
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:18:43
|
|
|
|
metuljcek321
|
IZVIRNO SPOROČILO: populis file.si! aha, si zdaj kar tam jaz sem preklopila na Persil ... upsi ... nazaj na shrani.si iz slimata - zadovoljna darilo za birmo - si kaj povprašala, kaj si dekle želi?
_____________________________
Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts. (author unknown)
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:21:11
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:21:40
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:21:45
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:22:31
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:23:36
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:25:04
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:25:25
|
|
|
|
neboglasnica
|
ZOO-party girls: a ste ve prepričane, da ste bile na isti dan? Ena v jakni, druga tričetrt rokavi, spet tretja v kratkih rokavih, nato še zadnja spet v dolgih.. Drugače so pa slikce ena A!!! Kakopak če bit drugače, če so pa sami "hudi" modeli.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:26:04
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:27:10
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:27:13
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čveke 2008 - 5.del 22.4.2010 21:29:04
|
|
|
|
neboglasnica
|
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška danes je četrtek..bi lahko čvekale Jap, no pa dajmo. Do sedaj sem urejala stare položnice, potem prečekirala RR, kjer ste me zrajcale s sladoledom - njami, se že topi v mojih ustih, imam pa še pol ure do nanizanke.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:29:40
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:30:28
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 22.4.2010 21:30:41
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiUV-majice za otroke pod drobnogledomUV-majice naj bi otroke ščitile pred soncem, a test Zveze potrošnikov Slovenije je pokazal, da nekatere ne zagotavljajo ...
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
Božičlola85 RRPraznujete božič pri vas doma?Da (
94%)

Ne (
6%)
Število vseh glasov: 18Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!