|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako oblacite 13mesecnike
26.4.2010 23:05:18   
leo**tia
jaz sem danes moji oblekla ene debele zabice,minico,bodi z dolgimi in cez bolero...in seveda ji je bilo vroce..ne upam pa je v kratke rokave dat,ker je ze en teden smrkava..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 7:03:13   
mamica2009
Moj je oblečen v body-z dolgimi rokavi in trenrkico, spodaj zoknčke(ni še star 13 mesecev ampak 9, pa vseeno se mi zdi da čeprav je toplo zunaj, da za kratke rokave in hlače za otročka pa še ni, ker zdaj najprej bolani postanejo)

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 7:24:26   
Katy78
Moj ima te dni oblečene nogavičke, hlače, bodi z dolgimi rokavi, čez pa zgornji del trenirke, ki mu jo po potrebi odpnem, sem mu jo pa tudi že vmes za nekaj časa slekla, ko sem videla, da mu je prevroče.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 8:38:32   
hubi
A jim žabe še oblačite?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 9:16:40   
sonček33
ne, žabe pa res ne več...zunaj je 15 stopinj ali več!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 11:39:02   
travica
jaz pa še ji oblačim žabe
ker se plazi in ji potem hlače gor zlezejo in ima gole nogice
pa tudi ko sedi v vozičku, neprestano nekaj miga in jih hlače zlezejo, tak da ima žabe in tanke hlače čez

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 13:02:32   
sunny24
Jst ji dam kavbojke al pa trenerko, nogavičke, bodi s kratkimi rokavi in tanko majčko z dolgimi rokavi (včeraj ko je bilo 27C je bila v kratki majčki in 3/4 hlačah). Vzamem pa s sabo še kak zgornji del trenerke al pa jaknco, če bi ratalo bolj hladno...

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 19:26:17   
Najaa
Nogavičke, hlače, body z dolgimi rok. in čez nekaj tankega. Žabe pa ne več.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 20:10:41   
leo**tia
jaz se vedno oblacim zabice..ker vsepopsod sedi na terasi/beton,v pesku...........vedno ima vroc tilnik,roke pa mrzleuser posted image in zunaj smo od 8ure,takoj ko se zbudi si vyame jakno in kapo in caka pred vratiuser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 20:36:04   
Najaa
Sej ravno na tilniku se preverja, če je otroku mrzlo al toplo, en po rokah. Če ima tilnik topel, je ne zebe.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako oblacite 13mesecnike
27.4.2010 20:58:16   
glen
Naš ima 14 mes.
Ima kr. nogavičke,tanjše kavbojke ali tanjše trenirke,zgoraj pa bodi na kanotjerco in tanko majico,čez po potrebi tanko prehodno jakno.
Nevem,že par dni je čez 20 stop.Danes celo 24(smo z obale)tako da danes je bil čez dan samo v bodiju z kratkimi rokavi odzgori.
Žab pa že od januarja ne vporabljamo več.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?