|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena kampiranja
2.5.2010 7:43:40   
Skabi
Mi smo pravi telebani kar se kampiranja tiče. še cene ne znamo prebrati.

Koliko bi glede na tale cenik http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=23&tip=1#cenik plačali za dan kampiranja 2 odrasla, en 8-letnik, 5-letnik in 2-letnik? Na parceli z elektriko, recimo? A tudi parcelo plačaš po dnevih?

In mimogrede, kak šotor naj kupimo za 5-člansko družino? Malo sem že brskala in so vsi tako ogromni. A obstaja kak šotor za 5 ljudi, ki ni dolg 6 m?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena kampiranja
2.5.2010 8:49:56   
Gina
NO, super da si dala gor, ker grem v en podoben kamp. Za vas pride, če greste v zadnji del kampa (najverjetneje je to od sredine navzgor), če imate samo elektriko, pa nič hladilnika ali česa podobnega, 40,2eur na dan + taksa (ne vem koliko je taksa za otroke, za odrasle je očitno 1eur na dan po osebi). Če greš malo bližje k morju, kjer imajo navadno tudi vodo na parcelah, plačaš še dodatna 2 eura na dan.

Parcelo seveda plačaš po dnevih. Vse v bistvu plačaš po dnevih.

Na šotore se ne spoznam, ker smo v prikolici, je pa že bila razprava na to temo, malo pobrskaj z iskalnikom.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena kampiranja
2.5.2010 10:21:47   
voznikvozniku
Ja v kampu plačaš parcelo, ki ponavadi že vključuje prostor za šotor ali prikolico in avto. Sedaj ene parcele so že opremljene z elektriko in je že vključena v ceno, ene imajo celo vodo in so zato še nekoliko dražje. Seveda so parcele ob morju najdražje :). ceni parcele je potem potrebno prišteti še osebe in turistično takso za vsako osebo, ki je starejša od 12 let. Za otroke od 12 do 18 let se plača 50% turistične takse.

Drugače pa najdeš primerjavo cen kampov v Istri tudi na linku http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=218. Je narejena prav za družine z otroki, tako da je malo lažje najti ugoden kamp.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena kampiranja
2.5.2010 18:51:25   
alamar
Lahko primerjaš kolikor hočeš, a v Istri boš v glavni sezoni težko našel ugoden kamp.user posted image

Ne vem, meni osebno se zdi brez veze dajat toliki denar, da se potem gužvam v natrpanih kampih in usranem morju.
Istra je bolj za izven sezone, tam začetek septembra, ko se cene večinoma prepolovijo.

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena kampiranja
2.5.2010 20:33:34   
suzolinka
Jap, se strinjam z Alamar, nižje ko greš ceneje je pa še morje je čistouser posted image


(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena kampiranja
2.5.2010 22:27:47   
Jančika_
Skabi, mi smo nabavili tale šotor: http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/saria.htm

Ta vikend ga bomo probno postavili, če bo vreme, tako da če imate čas, pridite pogledat. Če se boste najavili, ga bomo vsaj ziher postavili, ker drugače so skoz neki bedni izgovoriuser posted image .

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena kampiranja
3.5.2010 21:53:52   
Skabi
Hvala za pomoč.

Jančika, ta vikend zagotovo ne bomo prišli gledat šotora, bomo krstili nečakinjo. Tako da kar začnite izgovore iskat user posted image . Kdaj drugič pa bi ga pogledali, prosim.


Drugač pa sem tudi jaz gledala ta šotor, samo ne vem, kako se kaj spi tako na kupu. Lani smo imeli sposojeni šotor, ki je bil čisto drugače zasnovan. Spalnici sta bili levo in desno, pa še en prostor na sredini. Midva sva imela vsak enega pri sebi, tamalemu sva pa postavila prenosno posteljico v sredinski prostor.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?