|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravček
14.7.2005 12:26:00   
mihi78
vem, da smo v tem delu RR bolj :(, kot :), ampak vseeno bi se lahko kaj več javljale ali pa ste srečnice že na :morje:?
vem, da sem na forumu dokaj nova, prebiram pa ga že dve leti in se mi zdi, da je bilo javljanj precej več. edino, če ste se preselile na druge klepetalnice, recimo :nosecka:, kar me seveda tudi zelo veseli :bravo:
saj ne rabimo pisat samo takrat, ko nam ga spet kaj zagode , sigurno se kateri zgodi tudi kaj lepega in dobrega pa naj nas obvesti, da se bomo vse skupaj veselile!
danes me je malo razveselil sonček, popoldan pa še nečakinja, ki pride v varstvo in se imava vedno čudovito.
za konec še eno :rozica:!
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozdravček
14.7.2005 20:25:58   
VITA74
Mihi78 je res je da je ta del foruma vedno bolj :( ampak saj smo pa na ovulaciji in zanositvi toliko bolj :)-
Hvala za lepe besede in tudi mene je danes razveselil sonček..ko bi vsaj trajalo :)
Lp :rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozdravček
14.7.2005 21:05:18   
pot
ojla,
jaz se strinajam z blabomo,mihi78. pridi oz. pojdi na ovulacijo, tam je vsak dan toliko tem, da so naslednji dan ze zbrisane, jaz osebno najbolj jadram med tema dvema. ker na obeh najdem ali pa tudi ne odgovore zase.

lp, naj sonce sije vsak dan v tvojem srcu:kava:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?