|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ?spontani splav?
14.7.2005 17:24:43   
soja
Mene pa zanima ali lahko pride do spontanega splava brez večjih bolečin in krvavitve? En dan sem rahlo krvavela (bolj vodeno) potem pa sem še opazila tkivo rumene in rdeče barve - bilo ga je približno za eno češnjevo koščico.
:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ?spontani splav?
14.7.2005 17:47:54   
Rozika20
Mislim, da ne. Mene je zelo bolelo. Začelo se je brez bolečin, z izcedkom, končalo pa z bolečinami, obilico krvi in spontanim splavom (v 24 urah).

Veliko sreče :rozica:

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ?spontani splav?
14.7.2005 18:02:22   
Gina
Celo če veliko krvaviš, pa četudi je gosto tkivo zraven, ni nujno da pride do ss. No, pri meni je bilo tako, pa sem vselej donosila.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ?spontani splav?
14.7.2005 18:49:19   
vika1
Mene je tudi zelo bolelo.Začelo se je z izcedkom,pol pa krče,pol pa SS:((

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ?spontani splav?
14.7.2005 19:52:09   
Jančika_
Mene ne prvič ne drugič ni nič bolelo. Prvič sem krvavela en teden po malem, osmi dan me je samo rahlo zaščemelo in potem se je konkretno ulilo. Drugič pa sem zakrvavela zvečer, bolelo me ni nič, zjutraj pa sem splavila, tudi brez bolečin. Ampak krvavitev je bila res obilna.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ?spontani splav?
14.7.2005 20:24:03   
VITA74
Sama sem imela neznosne bolečine in obilno krvavitev tudi z strjeno krvjo...
Če ves da si noseča in krvaviš, bi na tvojem mestu šla k zdravniku - tudi k dežurnem, lahko da gre samo za grozeči splav in da se še lahko krvavitev ustavi...
Srečno :rozica:

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ?spontani splav?
14.7.2005 22:31:27   
Jenny*
Strinjam se z Blabomo, lahko gre samo za grozeči splav, zato nujno k zdravniku. Potem pa sporoči, kako je s tabo.
Upam, da bo vse v redu.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ?spontani splav?
15.7.2005 6:37:52   
buča
Sodelavka je imela le malo rjavega izcedka,šla na wc in slišala,da ji je nekaj not padlo..vsaj tako je meni razlagala...tudi naprej ni krvavela,delala normalno do 22,bolel jo je le križ,bila pa je 3-4 tedne noseča.Drug dan me je poklicala in mi povedala,da je imela v službi splav.prav tako je boilo pri meni.Rjav izcedek,vendar sem potem jedla tablete Dabroston in donosila.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ?spontani splav?
15.7.2005 6:57:40   
puri
Jaz nisem imela bolečin, samo sem pa zelo krvavela.

lp

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ?spontani splav?
15.7.2005 9:47:10   
soja
Hvala vsem, ki ste zaupale svojo izkušnjo. Naslednji teden imam pregled. Počakala bom do takrat. Trenutno se pa počutim vredu - tu pa tam kakšna slabost. Upam, da je res vse vredu.
Res mi je zal za vse tiste, ki ste ss. Mislim, da mora biti res hudo, ko izveš, da ni več ploda. Ampak tako pač je; narava že poskrbi tako kot je prav.
se se oglasim.

Se enkrat hvala.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ?spontani splav?
15.7.2005 10:30:20   
mihi78
tudi jaz nisem imela bolečin, pravzaprav je bilo skoraj kot normalna menstruacija. čisto malo sem krvavela v kosih. če je rana nosečnost se baje ostanek resorbira. vseeno raje pojdi k zdravniku.
upam, da bo vse OK!
Lp :rozica:

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ?spontani splav?
15.7.2005 11:51:11   
Pia73
Mene ni nič bolelo, kapljica krvi na hlačkah in ploda ni več bilo,.... To je bilo prvič.

Drugič pa sploh ni bilo ne krvi ne bolečin,... pa ploda ni bilo videti v maternici. So sumili na izvenmaternično nosečnost, naredili so mi laparoskopijo in nato abrazijo. Preiskave so pokazale, da je plod bil v maternici le razvijal se ni.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ?spontani splav?
15.7.2005 13:45:02   
ElaM
Mene je bolelo kot pri normalni M, bilo pa je kar nekaj tkiva.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?