|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelenjavne kašice
14.5.2010 16:07:33   
vanja_1
Pozdravljene

Mi lahko katera pove kako ste pogrevale kupljene zelenjavne kašice, če ste bile z otročičkom zunaj?

lp,

Vanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.5.2010 16:22:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanja_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelenjavne kašice
14.5.2010 19:01:42   
Hope2
Nisem pogrevala. Saj mu nič ne bo, če enkrat ne pogreješ. Saj mrzle glih tudi niso, so nekako sobne temperature, kar ni problema

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.5.2010 19:03:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelenjavne kašice
14.5.2010 22:15:20   
alexjera
Naša zelenjavnih ni marala, sadnih nisem pogrevala.

Če sem želela topel obrok, sem v gostilni nafehtala vodo za čaj in naredila žitno kašo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelenjavne kašice
15.5.2010 12:15:13   
mini86
js pa jih nikol ne pogrevam..tudi ko sem doma

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelenjavne kašice
15.5.2010 12:37:17   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: vanja_1

Pozdravljene

Mi lahko katera pove kako ste pogrevale kupljene zelenjavne kašice, če ste bile z otročičkom zunaj?

lp,

Vanja



Naš ma te kašice ful rad in jih prakticiramo kadar kam gremo. Jst grem v bife in prosim, če mi lahko pogreje v mikrovalovki. Tko je najlažje. Če pa nima mikrovalovke, pa prosim za krop in dam za en cajt v krop. Tko je najlažje. Al pa če maš blizu kakšno menzo (varjanta spar, al pa mercator), majo ponovadi eno mikrovalovko za uporabo strank in lahko tam pogreješ. Jst mu zelenjavne vedno pogrevam - tud jst ne maram jest mrzle pašte al pa riža...

(odgovor članu vanja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelenjavne kašice
15.5.2010 13:18:59   
daisyb
jaz tud nisem nikoli zelenjavnih kasic nosila s sabo in pogrevala, ker teh kasic ni maral (le vcasih sem jih mal zmesala z domaco hrano..ma se to ni maral vedno)....s sabo sem nosila frutke in sadje...pa domace minestrce.....prej sem jo fajn pogrela in je bla vedno dovolj topla za obrok...shranjevala pa sem v aventovih lonckih.

(odgovor članu vanja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelenjavne kašice
17.5.2010 12:03:20   
vanja_1
Hvala vsem za odgovore. Moja je kupljene zelenjavne kašice, tako da jih bom uporabljala takrat ko naju ne bo doma. Dale ste mi odlično predloge...tako da ne bova imeli težav.

lp

Vanja

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelenjavne kašice
17.5.2010 22:04:12   
tulipancica
V Chiccotu prodajajo termovsko za kašice. Notri sta dve posodici (ena posodica - 200 oz 250ml) in hrana drži 5 ur. Lahko pa naliješ v eno vročo vodo, v drugo hrano in bo toplo še dlje. Super je.

(odgovor članu vanja_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?