|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
17.5.2010 9:48:09   
Adelina
Zanima me, do kdaj ste prevažale svoje otroke v kolesarskih sedežih. Vem, da so sedeži deklarirani do 22kg, vendar ali je to tudi dejansko izvedljivo. Hčerka ima okrog 15kg in je velika 100cm.
Sem gledala tudi tisti drog za pripet kolo, pa se mi zdi, da mora bit kar težko vleč otroka za seboj, je lažje zadaj v sedežu pomojem. Hvala za kakšen nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
17.5.2010 10:54:02   
mateyka
spredaj se vozi otroke samo do 15 kg afaik. ker sem gledala sedeže in sprednji so bili do 15 kg, uni za zadaj pa do 22kg.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
17.5.2010 15:57:43   
ČebelicaMaja
Jaz našo komot vozim v Hamaxu- 106cm, 17 kg- naslednje leto bomo pa verjetno na "drog" presedlali...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
17.5.2010 19:35:26   
Adelina
O, super. Hvala Čebelica Maja.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
17.5.2010 22:08:37   
ajdaN
4-letnik s skoraj 22 kg in 118cm se še brez problema zbaše v Hamax-ov sedežuser posted image . Je pa res, da sedež ni "v luftu" ampak je fiksiran na prtljažnik.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
18.5.2010 10:05:42   
Adelina
Hvala. Pa bi šlo tudi v luftu-imava namreč oba kolesa brez prtljažnika?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
18.5.2010 10:55:18   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Hvala. Pa bi šlo tudi v luftu-imava namreč oba kolesa brez prtljažnika?



Poskusi, preden se odpeljes... ce se ne bo prevec zibal gor in dol.. potem je OK. drugace pa sam prtljaznik stane nekaj eur.. se vedno bolje in ceneje kot nov sedez.. moje mnjenje..

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3,5 letnica v kolesarskem sedežu?
18.5.2010 22:42:34   
ČebelicaMaja
jaz imam sicer prtljažnik, ampak je sedež toliko višje montiran, da v bistvu visi v luftu- včasih se res že precej "gunca", ampak zgleda, da ji je všeč, ker mi dostikrat zaspi notri (še dobro, da imamo Siesto, ki se ga da poležat)user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?