|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 8:54:21   
Lenči_
jutro!

Naša Marušika je dobila po cepljenju vročino. Že včeraj zvečer ji je ter. pod pazduho kazal 37 stopinj (elektronski ter.). Je tako, da je potem realna temparatura 38 stopinj? Torej dodaš 1 stopinjo??? Dala sem ji svečko. Zdaj zjutaj ima še višjo temparaturo in mrzle nogice in rokice. Kaj naj naredim??? Pomagajta mi imamo prvič tem. sem kr živčna user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:01:03   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

jutro!

Naša Marušika je dobila po cepljenju vročino. Že včeraj zvečer ji je ter. pod pazduho kazal 37 stopinj (elektronski ter.). Je tako, da je potem realna temparatura 38 stopinj? Torej dodaš 1 stopinjo??? Dala sem ji svečko. Zdaj zjutaj ima še višjo temparaturo in mrzle nogice in rokice. Kaj naj naredim??? Pomagajta mi imamo prvič tem. sem kr živčna user posted image user posted image
To ni temperatura.Če bi ji v ritki merla,odbiješ 1 stopinjo.Je pa fajn,da si ji dala svečko.Jaz sem mojim kr pred spanjem,tudi če niso imeli(nikoli je niso imeli),dala svečko preventivno po nasvetu naše P.Na zatilju ji probaj,če je hladna.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:02:34   
matcar
Jutro vsem skupaj!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:05:14   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

jutro!

Naša Marušika je dobila po cepljenju vročino. Že včeraj zvečer ji je ter. pod pazduho kazal 37 stopinj (elektronski ter.). Je tako, da je potem realna temparatura 38 stopinj? Torej dodaš 1 stopinjo??? Dala sem ji svečko. Zdaj zjutaj ima še višjo temparaturo in mrzle nogice in rokice. Kaj naj naredim??? Pomagajta mi imamo prvič tem. sem kr živčna user posted image user posted image
To ni temperatura.Če bi ji v ritki merla,odbiješ 1 stopinjo.Je pa fajn,da si ji dala svečko.Jaz sem mojim kr pred spanjem,tudi če niso imeli(nikoli je niso imeli),dala svečko preventivno po nasvetu naše P.Na zatilju ji probaj,če je hladna.


Zatilje ima vroče in glavica ji tudi žari. Ful je utrujena. Zjutraj ji je kazalo na termometru 37.6, kljub temu, da je dobla svečko pred 3 urami. v zd pa se tud noben ne javi na tel. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:05:40   
matcar
Eno vprašanje:

Kot veste,sem prodala buggypod preko bolhe.Bil je dobro ohranjen,zapakiran v originalni škatli dobro leto.Uporabljala pa sem ga lani cca. 4 mesece.Zdaj pa sem dobila mail od kupca,da zahteva kupnino nazaj,ker kao ni bil ohranjen in je razpadel na cesti,ko so bili na sprehodu.S tem da sem ga pred prodajo vzela iz škatle in ga pokazala,dala narazen ter povedala,kako se zmontira.Bil je kot nov. Kaj naj naredim? Ker kolkor vem,je bilo po sistemu" videno,kupljeno".user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:07:34   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

jutro!

Naša Marušika je dobila po cepljenju vročino. Že včeraj zvečer ji je ter. pod pazduho kazal 37 stopinj (elektronski ter.). Je tako, da je potem realna temparatura 38 stopinj? Torej dodaš 1 stopinjo??? Dala sem ji svečko. Zdaj zjutaj ima še višjo temparaturo in mrzle nogice in rokice. Kaj naj naredim??? Pomagajta mi imamo prvič tem. sem kr živčna user posted image user posted image
To ni temperatura.Če bi ji v ritki merla,odbiješ 1 stopinjo.Je pa fajn,da si ji dala svečko.Jaz sem mojim kr pred spanjem,tudi če niso imeli(nikoli je niso imeli),dala svečko preventivno po nasvetu naše P.Na zatilju ji probaj,če je hladna.


Zatilje ima vroče in glavica ji tudi žari. Ful je utrujena. Zjutraj ji je kazalo na termometru 37.6, kljub temu, da je dobla svečko pred 3 urami. v zd pa se tud noben ne javi na tel. user posted image
Čez kako uro ji še daj eno svečko.Pa boš vidla.V ZD pa ti tak ne bojo druga rekli,kot to,da je reakcija na cepljenje in bo v 1-2 dneh vredu.Nič se ne sekiraj,je to čisto normalno.Malo jo bolj noter drži,pa probaj jo dat spat.Ponavadi se potem porihta.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:11:24   
matcar
Upam,da niste hude!

SEM ODPRLA 12.DEL!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:11:28   
Lenči_
ja, zdaj bo zaspala.. jo moj nosi (bo kar malo v službo zamudo). Jaz pa po netu iščem info skupaj. kaka panika user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:12:41   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Upam,da niste hude!

SEM ODPRLA 12.DEL!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:16:24   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

ja, zdaj bo zaspala.. jo moj nosi (bo kar malo v službo zamudo). Jaz pa po netu iščem info skupaj. kaka panika user posted image

nI TU PANIKE. Tak je to po cepljenju,je čisto normalno pri takih malih.Jaz(trkam)nisem imela teh težav z nobenim od otrok,pa imam 3.To bo še danes al pa najkasneje ju3 vredu.Bo pa mogoče malo bolj sitna kot sicer.Ti ji samo daj svečko,če bo še mela vročino,pa noetr jo bolj drži.Pa pije naj dosti.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:17:37   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

ja, zdaj bo zaspala.. jo moj nosi (bo kar malo v službo zamudo). Jaz pa po netu iščem info skupaj. kaka panika user posted image


Glej,ne paničarit.Spanec ji bo v vsakem primeru koristil.Kot ti je že matcar napisala,svečke so tudi proti bolečinam.Lahko pa jo kasneje tudi probaš malo okopat,da se ohladi,če ji bo pasalo,seveda.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:22:14   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

ja, zdaj bo zaspala.. jo moj nosi (bo kar malo v službo zamudo). Jaz pa po netu iščem info skupaj. kaka panika user posted image

nI TU PANIKE. Tak je to po cepljenju,je čisto normalno pri takih malih.Jaz(trkam)nisem imela teh težav z nobenim od otrok,pa imam 3.To bo še danes al pa najkasneje ju3 vredu.Bo pa mogoče malo bolj sitna kot sicer.Ti ji samo daj svečko,če bo še mela vročino,pa noetr jo bolj drži.Pa pije naj dosti.user posted image


hvala. Zdaj spi. Moj je šel v službo user posted image . Jaz ji bom dala pa svečko, ko se zbudi, če bo še vroča. Sem se pomirila.user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:23:58   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

ja, zdaj bo zaspala.. jo moj nosi (bo kar malo v službo zamudo). Jaz pa po netu iščem info skupaj. kaka panika user posted image


Glej,ne paničarit.Spanec ji bo v vsakem primeru koristil.Kot ti je že matcar napisala,svečke so tudi proti bolečinam.Lahko pa jo kasneje tudi probaš malo okopat,da se ohladi,če ji bo pasalo,seveda.
user posted image user posted image user posted image user posted image



tnx. Kaj pa krompir za zbijanje temparature? Kak se to dela?

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:28:45   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

, sem pa kr daleč vstran, da bi pešaka vsekala. Saj, če ne bi bilo tak vroče bi ga komot! :)


od kje bi šla peški?


MELJE .. pomoje rabim kakih 45 min. pešaka.. samo je prevroče zdaj. Drugače bi mi prav prišlo za mojo rito! user posted image


saj če hočeš pridem jaz po tebe mimogrede. Pa dava avtosedež not, pa je to to. Ti samo reči. user posted image



bova se zmenle ja. Samo, da vidim, kak bo naša miška. Če bo zdrava in ne bo imela več tem.!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:32:44   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Če bom dnar mela,ja.S tabo bom šla 200%.user posted image


kolk te to kaj stane.....pri tetki božji?
Odvisno,kak velikega hočeš met.


ne prevečuser posted image user posted image
Jaz bom si dala inicialke od otrok vtetovirat.Tak lepo narisane,črne.Na dekolte.Oz. zizo!user posted image user posted image user posted image user posted image


od mojga bratranca žena ima tri delfinčke (tak v krogu), ki predstavljajo tri njene hčerkice :)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:49:18   
katy83
dobro jutro.

Spet smo spali celo nočuser posted image user posted image user posted image .

Matcar, če je kupec videl stvar preden ti je dal denar, nima kaj mrdat. user posted image

Lenči_  upam, da bo Maruša čimprej ok. Sicer pa če je od cepljenja imajo samo 48ur take in podobne težave. Drži se. user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:50:17   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Upam,da niste hude!

SEM ODPRLA 12.DEL!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravo naši user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 9:51:23   
elevitka
Dan!

Naša noč je bila kolk tolk... proti prejšnjim dvem, nevem al so zobi krivi al hica (mislim da oboje).

Smo že iz zgodnjega jutranjega sprehoda, naju je 2 x plohica dobila... mali je norel kot nor ko je rosilo user posted image
zdaj že panča drugo rundo, nakup sva tud nardila...

matcar tisto za bolho pa mislim da je po sistemu videno, kupljeno, malo na bolhi preberi mislim da majo nekje obrazložena pravila prodaje na njihovi spletni strani.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 10:11:50   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Eno vprašanje:

Kot veste,sem prodala buggypod preko bolhe.Bil je dobro ohranjen,zapakiran v originalni škatli dobro leto.Uporabljala pa sem ga lani cca. 4 mesece.Zdaj pa sem dobila mail od kupca,da zahteva kupnino nazaj,ker kao ni bil ohranjen in je razpadel na cesti,ko so bili na sprehodu.S tem da sem ga pred prodajo vzela iz škatle in ga pokazala,dala narazen ter povedala,kako se zmontira.Bil je kot nov. Kaj naj naredim? Ker kolkor vem,je bilo po sistemu" videno,kupljeno".user posted image


Rabljena stvar nima garancije. Nič denarja vračat!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 11:08:50   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

dobro jutro.

Spet smo spali celo nočuser posted image user posted image user posted image .

Matcar, če je kupec videl stvar preden ti je dal denar, nima kaj mrdat. user posted image




Točno tak. Ker stvar deluje po sisteku " videno kupljeno" tak ko si že sama omenla.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 11:09:24   
ly117
Zdaj se bom pa spravla na 12- ko. 

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 15:21:39   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

jutro!

Naša Marušika je dobila po cepljenju vročino. Že včeraj zvečer ji je ter. pod pazduho kazal 37 stopinj (elektronski ter.). Je tako, da je potem realna temparatura 38 stopinj? Torej dodaš 1 stopinjo??? Dala sem ji svečko. Zdaj zjutaj ima še višjo temparaturo in mrzle nogice in rokice. Kaj naj naredim??? Pomagajta mi imamo prvič tem. sem kr živčna user posted image user posted image
To ni temperatura.Če bi ji v ritki merla,odbiješ 1 stopinjo.Je pa fajn,da si ji dala svečko.Jaz sem mojim kr pred spanjem,tudi če niso imeli(nikoli je niso imeli),dala svečko preventivno po nasvetu naše P.Na zatilju ji probaj,če je hladna.


se strinjam....user posted image
probaj pa vsekakor navadni termometer nabavit,ker so pri teh elektronskih full odstopanjauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 15:24:03   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Eno vprašanje:

Kot veste,sem prodala buggypod preko bolhe.Bil je dobro ohranjen,zapakiran v originalni škatli dobro leto.Uporabljala pa sem ga lani cca. 4 mesece.Zdaj pa sem dobila mail od kupca,da zahteva kupnino nazaj,ker kao ni bil ohranjen in je razpadel na cesti,ko so bili na sprehodu.S tem da sem ga pred prodajo vzela iz škatle in ga pokazala,dala narazen ter povedala,kako se zmontira.Bil je kot nov. Kaj naj naredim? Ker kolkor vem,je bilo po sistemu" videno,kupljeno".user posted image


Rabljena stvar nima garancije. Nič denarja vračat!


točno tako...če je pogledal,se strinjal...kupil na lastno željo....pa če mu v roku ene ure razpade,nimaš nič ti več s temuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Mariborčanke,11.del
13.7.2010 15:25:51   
arabela*
Jaz pa končno doma,na hladnem...kak pašeuser posted image
Cel dan z mojim naokoli skakala,pa po opravkih.....zdaj pa še imam neke papirje za porihtat in razposlat...pa pospravit moram. Mičkene sta pri babici,uživata tam v bazenuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?