|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritožba na sprejem v vrtec: da ali ne?
25.5.2010 13:00:13   
NANA123
V vrtcu katerega smo dali prošnjo smo dobili zavrnjeno ne vem kaj naj naredim sedaj.Ali se splača pritožiti.Od marca 2009 imamo stalno prebivališče v Ljubljani ker prej smo dve leti živeli v Zagorju ker si stanovanja v Ljubljani nismo mogli privoščiti.Sedaj pa ko smo dobili stanovanje v Ljubljani od staršev pa ne dobim vrtca.Kakšna je to država.Privat varstva si z minimalno plačo ki jo imava z možem 562 eur si ne moreva privoščiti.Vrtec imam pred nosom kjer imam že enega otroka starega 3,5 let v tem vrtcu.Ne vem kaj naj naredim pustim službo samo iz česa bomo živeli.Ali ga peljem Županu Jankoviču da ga bo pazil.Starši živijo na Dolenjskem in tudi ne moremo paziti otroka.Povejte kaj naj naredim. Tako da 29 let pa sem živela v LJUBLJANI.pa ne dobim vrtca....sramota pa taka država.Še preden je Janković postal župan pa je obljubljal vsem vrtce.Kje so sedaj ti vrtci... 

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 25.5.2010 14:07:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:10:01   
ledenaa
In kam naj ti  ga da?
Naj ti ga da v hlev??
Mislim nikoli vam ni prav.pri nas so se vsi bunili ko so dobili zavrnjeno.Pa so nekako našli prostore in jim tudi ni prav,češ saj igrišča,prostori so premajhni pa ne vem še kaj
Razumem da pač ni varstva,ampak če ga tako nujno potrebuješ ga boš že dobila.Pa delaj polovični delovni čas,nekako se boš že znašla

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:17:06   
NANA123
Če grem delat polovični delovni čas potem dobim 280 eur in privat varstvo plačujem 5 eur na uro.pA TI živi iz tem dohodkom z dvema otrokoma.Z moževo plačo 562 eur.Odgovori pri vas imate gotovo višjo plačo...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:19:23   
ledenaa
ne,nimamo nič večjo plačo pa sfolgamo z eno službouser posted image
pa malo bolj pravilno piši ,ker če ima mož minimalno plačo ,plus ti še svojo itd potem to ni 560 e mesečni dohodek user posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:20:48   
rija
s tem ko zanosiš, ti po ustavi ne pripada avtomatsko varstvo v vrtcu...sploh pa ne v tistem, ki ga imaš pod nosom.
verjamem, da je komot, da imaš oba otroka v istem vrtcu, tudi sama bi si sploh v LJ to želela....ampak poskusi dati prošnjo še v kakšnega bližnjega.

aja...sicer ni to vprašanje....ampak razumem, da želiš živeti v LJ, ker imaš boljšo službo in večjo plačo...samo sori....za 560 eur pa živiš kjerkoli.....ker več ma pa ja moja prodajalka v MS plače....pa prej dobiš vrtec in vse je malo ceneje v kot v lj....kje pa piše, da moraš do konca življenja ostati v enem kraju.
razmislite malo tudi v tej smeri in vam bo življenje mogoče lažje.

< Sporočilo je popravil rija -- 25.5.2010 13:22:16 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:21:44   
NANA123
Namesto da bi stopili skupaj in našli vrtec za vse otroke pa se najdejo tudi takšni kot je LEDENA zato je tako v našli preljubi sloveniji...

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:22:40   
lenca1
Če ste na vpisni vlogi obkrožili še 2. in 3. možnost (se pravi, da ti najdejo vrtec kjerkoli v MOL) imaš še nekaj možnosti, da vrtec vseeno dobite. Verjetno pa bo potrebno za te odgovore/odločbe še nekoliko počakati, saj bo prvo potekal podpis pogodb za vse tiste starše, ki so dobili vrtec pod 1.izbiro, potem pod 2. in na koncu se bo preverjalo, če je kje ostalo še kaj prostih mest-take bodo potem dali na skupno čakalno listo in preverjali točke). Mi tudi še čakamo odgovor za našo drugo user posted image , ampak slabo kaže - vendar upanje umre zadnjeuser posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:23:17   
NANA123
Tudi v bližnem vrtcu sem zavrnjena.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:23:55   
ledenaa
Dragica kaj imam pa jaz za stopit s tabo user posted image user posted image
veš jaz kar iščem to tudi najdem user posted image user posted image tako ali drugače

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:25:34   
NANA123
V lJUBLJANI imam stanovanje ki sem ga dobila od staršev 2 leti sem bila v Zagorju kjer sem bila podnajemnica... 

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:27:55   
NANA123
Ledenaa preveč podpiraš župana Jankoviča si v kakšni njegovi stranki ali kaj podobnega.  

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:28:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

Ledenaa preveč podpiraš župana Jankoviča si v kakšni njegovi stranki ali kaj podobnega.  


in četudi ledenaa podpira jankoviča...to s tvojim vrtcem nima prav nobene vezeuser posted image user posted image user posted image

kaj veš....mogoče je celo njegova tajnicauser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:29:22   
Naja31
Pravila so letos res drugačna. Če nimaš vsaj 2 leti stalno prebivališče v Lj, potem ni bilo šans.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:30:27   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

V vrtcu katerega smo dali prošnjo smo dobili zavrnjeno ne vem kaj naj naredim sedaj.Ali se splača pritožiti.Od marca 2009 imamo stalno prebivališče v Ljubljani ker prej smo dve leti živeli v Zagorju ker si stanovanja v Ljubljani nismo mogli privoščiti.Sedaj pa ko smo dobili stanovanje v Ljubljani od staršev pa ne dobim vrtca.Kakšna je to država.Privat varstva si z minimalno plačo ki jo imava z možem 562 eur si ne moreva privoščiti.Vrtec imam pred nosom kjer imam že enega otroka starega 3,5 let v tem vrtcu.Ne vem kaj naj naredim pustim službo samo iz česa bomo živeli.Ali ga peljem Županu Jankoviču da ga bo pazil.Starši živijo na Dolenjskem in tudi ne moremo paziti otroka.Povejte kaj naj naredim. Tako da 29 let pa sem živela v LJUBLJANI.pa ne dobim vrtca....sramota pa taka država.Še preden je Janković postal župan pa je obljubljal vsem vrtce.Kje so sedaj ti vrtci... 


pa nočem biti pikolovska, ampak kako imata z možem skupaj eno minimalno plačo?

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:35:33   
NANA123
Če bi dala v privat varstvo bi imela eno min.plačo se opravičujem vsem to sem mislila s tem.,

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:36:29   
ledenaa
NANA mislim da ti ne bi škodilo malo nazaj v šolo.Ne vem kje takšne pobiraš?
Kje sem napisala da koga podpiram?

ja kaj veš,moogče sem res njegova tajnica user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:39:15   
NANA123
Verjetno boš morala ti v šolo ledenaa.kje pa živiš in koliko otrok imaš da lahko živiš z 562 eur.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:40:52   
ledenaa
A ti napišem še svojo davčno in emšo user posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:45:46   
Naja31
Nana, pritožba mora biti utemeljena. Na osnovi česa bi se pa ti pritožila? 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:45:47   
NANA123
Ne rabim ne tvoje davčne in ne emšo.Vendar imaš pravo ime Ledenaaaaaaaaa

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:49:45   
kakadoo
Oh ženske, dejte se mal skulirat no.
Nana, če nisi dobila vrtca, se boš morala drugače znajti.
Poiskati kakšno študetko, upokojenko, privat vrtec... Grem stavit da dobiš za dokaj ugodno ceno.
Nisi edina, ki ima te težave. Še veliko staršev je, ki imajo finančne stiske, pa ne dobijo vrtca.
Konec koncev ti tudi Jankovič ne bo zrihtal vrtca zastonj...

Ledenaa teba pa... Malo več razumevanja... Ni treba "stresat gnev" tuki po forumu.
Sem opazila, da si kar na precejšnjih temah "problematična oseba".

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 13:56:04   
@lina
pritožba ti ne bo pomagala in potrebno bo iskat drugo možnost. Pritožiš se lahko npr. da je komisija napačno seštela tvoje točke. Ali da je bil kje kakšen kiks v postopku.

Če je pa s točkami vse v redu in je odločba v skladu s pravilnikom o sprejemu otrok, potem je pisanje pritožbe jalovo delo. Razumem tvojo stisko in obup, ampak izbrati boš morala drug način reševanja problema. Tako pač je.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 14:01:05   
ledenaa
kakadoo tvoj problem kakšna se jaz tebi zdim oz. kar si "opazila"
napišem tako kot je-če je tebi prav ali ne
Nana ja pravo ime imam in... user posted image
A zdaj si užaljena ker ti nisem povedala kje živim in koliko otrok imam user posted image
Ubogauser posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 14:05:00   
NANA123
kakadoo se strinjam stabo.Ledenaa me čisto nič ne zanima tvoje stanje nisem nič užaljena.Kako pa si lahko privoščiš internet če živiš z eno plačo 562 eur.Midva imava zaenkrat še obe jaz porodniško mož plačo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PRITOŽBA DA ALI NE NA SPREJEM V VRTEC
25.5.2010 14:06:49   
NANA123
Pritožila se bom vseeno,PROBAT NI GREH.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?