|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
26.5.2010 11:41:48   
buba.miska
Pozdravljene

Hvala za čestitke (vem da sem ZELO poznauser posted image ) Ni časa, podnevi skoraj več ne spimo, spita takrat ko jih kdo drug pazi. Samo da mama ne spi user posted image .
Imamo probleme glede spanja zvečer, predvsem z Klemnom. Lepo ga nahranimo, damo v pojstlo, vgasnemo luč, zapremo vrata in potem dretje na ves glas. Ga pustimo kakšnih 15 min te se meni ze piple in grem gledat kaj mu je spet in falot lepo stoji in meče dude na tla. Mama pa jih pobira in njega daje v ležečki položaj in to traja tak dugo dokler mama tja ne pade user posted image . No je pa atek našo drugo rešitev ga nahranimo, damo v pojstlo LUČ pustimo prižgano in zapremo vrata in nato TIŠINAuser posted image .

No drugače pa praznovanje rd smo preživeli dobili veliko daril, tiste ki ste na fb ste vidle nekaj slikic ostale pa jih bote ko bom našla čas user posted image

Kupli smo jima sandale od cicibana drage ko vrag! Klemnu 17 paše genav, Žanina noga pa se v njej izgubi bo jih pač celom življenje nosla user posted image user posted image user posted image

Mi imamo prikolico, sem zadovoljna z njo, sploh več ne uporabljamo vozeka, včasih jih dam v marelo, ampak sta v večini v prikolici. Je ful lahka pa pripneš jih pa še tisto mrežo jim prek daš tak ka nemreta nikam ven. Za zlaganje pa ne vem točno kak je mislim da so 4 hakli in to je to ali?


_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Dvojčki 2009
26.5.2010 22:24:25   
pikatara
Noki lepo da si se javila. Glede prikolice bova prej po tel. Uživajte

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Dvojčki 2009
27.5.2010 21:40:05   
lara light
Nokiii, ej, lepo, da si se nam javila.user posted image  Včeraj smo bli cel dan v mama all inclusive nastanitvi..krasno, pa sem zvečer le tolko zmogla, da sem na fb šparove korake poklikalauser posted image
Mi titova omladina, kje pa, nikoli ne pozabim.
Super za mala2 in vrtec, moraš bit ponosna, ni drugeuser posted image user posted image , fajn. Da ste pa zboleli...saj bi blo čudno, če ne bi...samo da ste spet ok. Čuvaj tudi sebe, saj veš, v letalu najprej sebi masko, potem otroku...
Torej mamica lepo vzgojila dva otročka, pripravljena na novo okolje,...user posted image user posted image  naj še spanje tam steče, pa bo že kičasto. Bravo Noki!!

Buba, lepi ste bli, gledala slikice na fb...user posted image

Pika, kako tvoja škrata? Atrij že zrihtan?

Gemelli, razen da tekašuser posted image za njima, kaj še poveš?


Mi smo tudi fajn. Moja princeska lepo napreduje in sem strašno ponosna. Komaj čakam, da jo bom lahko lovila. Dečko je živ ko poper, zvedav, vse ga zanima...dobrovoljčka sta, če ne kak zobek nagaja, pojesta veliko, jesta vse...še na kranjske klobase čakamuser posted image ...a ja, mali se vsake tolko trma in hoče uveljavljat svojo, a mamica se ne da....upam, da nas stanov. skupnost  ne vrže na disciplinskouser posted image ...zaspimo ne več v minuti, ampak v cca 15-20, spimo ok, odkar imamo dvojke si nočemo več prat zobkov, tudi voda ne gre več v promet kot nekoč, drugega pa nočeta pituser posted image , v vozičku mi mečeta dol klobučke, potem se vračamo nazaj, ne morte verjet, kako je lahko dolgih 800muser posted image  tko, malo oris našega dne...grem pospravit in potem...lepe sanje!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 8:56:07   
blanč
Lara sem vesela, da ti tamala dela veselje in ponosuser posted image
Pri nas je pa danes bolj žalostno. Bernarek je zbolel in ima 39 vročine za nameček mi je pa še telebnil s kavča, ko sem mogla it Laro iz postljce vzetuser posted image user posted image . Se prej dve uri ni niti premaknil in je napol spal, pa ga nisem imela srca v stajco položt in rezultat je buška... Zdaj spi samo jaz pa ne vem kaj mi je za nardituser posted image user posted image
A je možno, da bi lahko bila kakšna zastrupitev, ker je v nedeljo pokasiral kri sosedovega psa. Sploh ne vem, kdaj ga je mal polizal... Kar naenkrat sem vidla, da ima krvavo ličko pa sem mislila, da je počla kakšna žilca v nosku, ko je prehlajen in ga samo obrisala, čez nekaj časa pa vidim, da ima sosedov pes čist krvavo tačko in, da ga je on. Verjetno bi se to pokazalo že prej sam danes pač razmišljam, kaj vse je lahko krivo, čeprav je najbolj verjetno kriv tale veter, ki je cel teden pihal ko zmešan. Grem čaja kuhat.
Aja, pa še eno vprašanje, a ve še vedno prekuhavate vodo? Za AM že, kaj pa za kašen sok razredčit?


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 9:24:59   
Alenka-8
Aja, pa še eno vprašanje, a ve še vedno prekuhavate vodo? Za AM že, kaj pa za kašen sok razredčit?


Mi že dolgo ne več. Ko sta bila stara devet mesecv in sem si prenehala črpat mleko, takrat sem tudi prenehala vse živo sterilizirat in prekuhavat vodo. Za AM jima dam tisto iz Brita filtra, tudi pijeta tisto. Včasih pa tudi kar iz pipe, če ni drugega. Nikoli ni bilo nič.
Naj se Bernardek čimprej pozdravi!user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 12:11:09   
buši2
Blanč mi vodo za AM še vedno prekuhavamo (navada pač, zavrem in jo dam v termovko), pijeta pa navadno iz pipe ali pa iz Brite. No problemos user posted image user posted image
Upam da B ni huje poškodovan,  buške so pa itak zaščitni znak naših nadobudneževuser posted image

A greste na srečanje dvojčkov 5. junija???

Smo bili na pregledu pri 1 letu- jah, otroc presuhi oz. manekenske težeuser posted image , pa kaj čem pojesta tolk kot hočta in nič več, a jih naj silim? Bo že, še prehitr bosta zrasle in hotle furat kakšne shujševalne kure user posted image . Visoki smo pa 76,5 in 74,3 cm.

Šibam, dretje,..

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 12:40:41   
Alenka-8
A greste na srečanje dvojčkov 5. junija???


A to v MB?
MI gremo tisti dan v Mostec na srečanje nedonošenčkov. Še katera?

(odgovor članu buši2)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 13:03:00   
Belen
blanč.... upam,da ni nič hujega,če te pa skrbi, pokliči P in se naroči za kak pregled,če bo kazal "čudne" znake......

mi tudi za AM prekuhavamo...itak jo porabim zdej tko malo,kr samo še zwečer dobita AM pred spanjem..... pijeta pa wodo iz špine že kak mesec, prej pa soke in kompote...sam zdej jih odwajam...da pijeta sam vodo.....kr poleti se wse skisa na wročini..... user posted image

buši.... kaj to pomeni suhi user posted image

jah kajčmo, tej pediatri in še posebej w RA, če nisi "w njihowi kriwulji" si out user posted image user posted image user posted image user posted image
ne sekiraj se..... očitno niso lačne,če ne bi jokale ...



moja Lija (une ki niste na FB) si je wčraj zlomla zgornjo enkico.... user posted image user posted image user posted image pol levega zobka ji manjka, ko je telebnila na parketu..... grawe, me je tako stisnilo...... Z prawi,da se nič ne da,kr mlečne zobke ne poprawljajo.... ga je pa zbrusla in pogledala če je trden..... wse je w redu,ampak gremo čez 14 dni na pregled..... je reku moj dragi: bo pa bolj simpatična ko se bo smejala.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
res mi je hudo zanjo.....


lep dan user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 14:15:37   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

A greste na srečanje dvojčkov 5. junija???


A to v MB?
MI gremo tisti dan v Mostec na srečanje nedonošenčkov. Še katera?


Mi bomo tudi v Mostecuuser posted image

Bernardek pa je imel že 40 vročine, sem mu dala calpol, zdajle spi, če pa mu do večera ne pade bomo šli dežurnemu.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 14:20:04   
Barbk
Joj Bernardek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate, pišek mali. Blanči mogoče bi pa vseen peljala pokazat, al pa vsaj poklič k pediatru naj on presodi. Belen še tuki lupčka za Lijo. user posted image  Pa jo je kaj bolelo ko ji je zobek brusla? Kako je z vašim vrtcem? Larči sem vesela, da si ti vesela in da so tvoji otroci veseli. user posted image  Lepoooo... Pikatara ja kam ste pa prišli-v katero enoto? Drugač je bla pa ta teta svetovalka pri nas za Manco tud čist prijazna ko smo podpisovali pogodbo, sem pa slišala iz zanesljivih virov, da zna bit tud mal arogantna...in očitno sem nabasala na njen slab trenutek. user posted image  
Drugač sem pa jaz tud danes Brino lovila za nogo, je bila že kak cm ali dva, skratka mišji k.... z glavo pred parketom. No je pa prej afnica mala k misli, da se lahk kar z eno roko drži prtegnila z ličkom v rob mize, pristala na glavi...posledica bo verjetno kaka poštena buška. Na evo spet je pikerala direkt na glavo...jao...

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 14:58:53   
almk
no evo mi se še vedno ubadamo z mislijo kam dat otroke po končani porodniški...a slučajno katera kej ve, če je res možno bit doma do otrokovega 3 leta starosti s tem da te služba čaka in imaš plačane prispevke???nekaj so mi omenjali, pa še nisem preverila na CSD-ju...
vodo še vedno prekuhavamo...pijeta samo čaj - nesladkan, sama voda ju ne zanima...
5.6. pa imamo piknik za njun rojstni dan - tako da nas žal ne bo na srečanju nedonošenčkov - škoda, ker smo res želeli it..
Lija in Bernardek user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju...pa lupčka za vse ostale..

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 15:59:57   
Alenka-8
a slučajno katera kej ve, če je res možno bit doma do otrokovega 3 leta starosti s tem da te služba čaka in imaš plačane prispevke???nekaj so mi omenjali, pa še nisem preverila na CSD-ju..


Vsaj 4 ure moraš delat, tako so meni rekli na CSD. Država ti potem plača prispevke od minimalne plače za tiste 4 ure (ali manj) ko si doma. Jaz bom tako delala, vsaj uradno. Sem se odločila, da bom še eno leto z njima, potem pa via vrtec. Mam porodniško do konca avgusta, tako da računam, da bosta šla v vrtec naslednjega septembra. Če ga bomo dobili seveda...

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 16:33:13   
Barbk
Almk jaz nimam pojma o tej zadevi. Tole z vrtci je res drek...in jaz jamram k smo dobili za maladva vrtec le v željeni enoti ne...res, da bo enega razvažanja...sam bolje to kot nič...sram me jeuser posted image  Kateri pa ste v čakalni vrsti?Mogoče se pa kaj sprosti...Držim pesti za to varianto.

Voda-prekuhavam le za AM, pijeta-če se temu lahk tako reče user posted image  vodo iz pipe.
Dobila izvide iz pediatrije-imunski status je ok, z izjemo manjšega odstopanja pri žblj...(ne vem kako se mu reče, pa ni nič pomembnegauser posted image ), čakajo naš še ene dodatne preiskve krviv ponedeljek. Dobili izvide tudi iz gastro-alergije ni-hb, piti mora Novalac AR in delati kaše in drugo hrano z enim zelo kaloričnim mlekom (drag k žafran), v juniju ga čaka phmetrija in ostale preiskave, ki smo jo prestavli zaradi čudnih izpuščajev. Včeri imeli razvojno-sta dobra za svojo kor. starost. Naročeni konec avgusta ko nam bo tudi napisala predlog za podaljšanje porodniške za oba. Končno imeli spet FT in ju je pohvalila, so le manša odstopanja.Je rekla, da bo šlo verjetno hitro, ker sta ena velika firbca-po mami user posted image . Kontrolo spet čez 1 mesec. Potem me je včeri klicala še dr. iz pediatrije-gastro za našo Manco, ker nekaj ni vredu in mormo spet dat kri v ponedeljek. Jaz upam, da bo vse dobro, no. Žabika moja...
No tole je report od naših zdravstvenih obiskov...Zdaj pa šibam...
Bernardek upam, da si že boljš...user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 16:44:45   
pikatara
Larči mi smo nad super. Lepo, da misliš na nas. Tudi vi ste skoz v mislih z nami. Karolina končno konkretno hodi (končno ali pa ne?), mali pa prav šprinta na okrog, tako da je veselo. Oči bo končno službo menjal, je že dal odpoved tako da je na dopustu (bo poleti morja manj) ampak je super. Bilo smo par dni v Umagu na tenišekm turnirju, v torek gremo pa še za par dni v Celovec na turnir. Otroka sta angelčka. Atrij zrihtan, včeraj sva postavila 2,5 m premera velik bazen, se voda greje, plastična igrala so pa predraga in ne vem če bi bilo kaj učinka. Patrik je najbolj vesel sesalca ali metle. Mu sesalec vklopim in mi sobo sesa. Igrače mu niso zanimive, razen če mu kaj an tleh pokažeš in rečeš pospravi, pol nese pospravit. Ja klobučki so pa posebna zadeva, ampak se mamice ne damo. Želim si, da bi se kaj srečali. Dajmo se kaj zmenit. Pogrešam tudi Noki, Hedi, Taški in Snežinko. Kje so dobra stara vremena in Tivoli? No pa ostale kdaj se vidimo? A v vrtec pa nič ne greste?

Bogi Bernardek, vročina, pa še buška. Po moje ni kaka zastrupitev, temveč le vremensko zdravje. Od kužaat bi lahko le steklino dobil, pam še to so vsi kužati cepljeni in drugi znaki. Držite se. Vode nismo nikoli prekuhavali, le filtrirali. pa še to le doma, v bifeju dobita vodo iz pipe.

Buši naša mala je skoz manekenka (vsaj eden v familiji), poje ogromno sam je skoz pod minimumom. Že ve koliko rabi. Pri 1 letu je imela 72,5 in približno 7500. Edino kar ne mara je meso. Ne vem po kom jeuser posted image . Je nič ne silim, je kar ji paše. Mi bomo 5. v Celovcu, oziroma otroka verjetno pri babici in dedku. Smo le 60 km stran, tako da bova izkoristila all in clusive varianto in tenis igrala.

Belenuser posted image . Pusti zobke saj bodo odpadli. Naša mala ima že od začetka eno enkico malo odkrušeno.

barbk imamo sapramiško v šentvidu, meni kar paše. Bolje že kot Koseze. Glede padcev smo pa verjetno najhujši, le Mihec je sigurno bolj divji: Hedi kako ste? Služba, pa babice in varstvo? Če se ne motim, greš 3. delat.

Almk lahko kako to pa da niste dobili vrtca? Preveri še konec razpisa, če so kje prazna mesta.

Jao mei, Hb za atrij. Sta cele dneve zunaj in razgrajata. le Patrik je malo predivji za Karolino, jo kar s poganjalca an travo prevrne. tale revčka bosta pa res vsega navajena.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 20:31:17   
nokes
hoj,

mi je večeri mlinčkova rekla, da naj še kaj napišem, te pa sem si rekla, prav, pa bom zdajle en roman ubodla:

prikolca je pri nas še vedno v "paci" samo zmigat se je treba in iti eno pogledat, pa pecikle zrihtat, pa EW prodat, pa .... saj ne vem, če bom imela čas za vse to, ker če do zdaj nisem tega uredila, potem ko bom v službi tud ne bo viška cajta.user posted image

laralight: nena mi govori. user posted image  jaz ne naredim več sprehoda, da se ne bi vračala in iskala: klobuke, čevlje, igrače,... ponavadi nam padejo že v pritličju, tako da iz stanovanja laufam čisto do dol, če pa gremo ven, pa padejo še v stanovanju, tako da laufam gor! murphy!! user posted image  bravo za zarjo, tudi jaz sem vesela!!! trma? ah, kaj naj komentiram: trmarimo, ko je večerja, ko se oblačimo, ko se previjamo in malo vmes. in to duplo! user posted image

blanči, upam, da je bernardku že padla vročina in da si buško namazala z margarino. to pomaga. glede epizode s kužkom pa ti težko svetujem, upam, da si poklicala P in so ti kaj pametnega svetovali. držim pesti, da se čimprej pozdravi.user posted image user posted image user posted image vodo za AM prekuham še vedno, za pit je direkt iz pipe. sicer noben ne pade na hrbet od navdušenja, samo spijeta pa mic po mic čez dan kar nekaj. ju pa res gnjavim, v vrtcu kar pustijo, tako da Ivana ni danes skoraj nič pila.

bušika, koliko pa sta težki tvoji punci? jaz ju ne bi ravno pitala, mogoče razmisliš, če bi kaj bolj kaloričnega pojedli? ah, kaj pa vem, tele krivulje so meni čist mimo. sta zdravi? zadovoljni? napredujeta? JA? te pa ok! kakšno tortico jima še kupi, drugače pa je vse okej.

belen, za zobek je pa res smola, čeprav ni prva in ne zadnja. bo pa res unikatna z nasmeškom do ušes in pol zobka user posted image  kaj hočeš, tak to pride, sam ne se sekirat. meni je moj foter ob kakšnih poškodbah vedno rekel, da se bo do poroke vse zacelilo. pa se je? niti pod razno! pa tut poročena nisem user posted image ,

barbk, pa ne še pri vas poškodbe v obliki buškic! user posted image  drugače pa držimo pesti še ph-metrijo in da se žigec porihta, prav tako manca, brini bo pa buškica baje do poroke že splahnela.user posted image

almk, mislim, da je glede tvojega vprašanja takole, do otrokovega 3 leta starosti lahko koristiš skrajšan delovni čas, ker sta 2 pa mislim, da se to podvoji, torej do 6 leta. država ti krije razliko do prispevkov za polni delovni čas. to je to. če imaš možnost, da dejansko delaš 4 ure dnevno in si lahko finančno to privoščiš, potem je to dobra rešitev. če pa bi potem doma popoldan ali pa ponoči delala delo, ki ga nisi opravila v službi, pa se glih ne izide računica. vprašaj na CSDju.

alenka8, kaj ti greš na 4 ure, v resnici boš pa doma, ali kako drugače?

pikatara, ko berem tvoj post o atriju, sem fauš, fauš, fauš!! lepo, da ste ga uredili in da imate bazen, tamala bosta uživala na 100%!!! od unih plastik predlagam tobogan, ki ga lahko spelješ tudi v bazenček, so imeli moji prijatelji in otroci se dričajo do onemoglosti. res, da ti vidiš to radost!!!! pa zdaj je ful enih akcij, tak da se po moje splača malo pogledat. tvoj je dal odpoved??? pogumno v teh cajtih!!! bravo. upam, da bodo priložnosti, ki se odpirajo ena boljša od druge! da se kaj vidimo? ha-ha, bejb, bom morala dopust vzet! popoldan mogoče, ko gremo iz vrtca. saj še ne vem dobro, kako bo to zgledalo.

okej, sem se razpisala in "obdelala" mnde vsako na tej zadnji strani. več ne zmorem. pridne bit.user posted image

ah, sem smotana: buba.miška tudi od mene z zamudo čestitke za vaš prvi RD! hvala za hakle in vse ostale napotke, sam pliz, mi lahko poveš kero firmo mate in kje ste prkolco nabavili??? hvala. user posted image

< Sporočilo je popravil nokes -- 28.5.2010 20:45:30 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 21:05:46   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: almk

no evo mi se še vedno ubadamo z mislijo kam dat otroke po končani porodniški...a slučajno katera kej ve, če je res možno bit doma do otrokovega 3 leta starosti s tem da te služba čaka in imaš plačane prispevke???nekaj so mi omenjali, pa še nisem preverila na CSD-ju...
vodo še vedno prekuhavamo...pijeta samo čaj - nesladkan, sama voda ju ne zanima...
5.6. pa imamo piknik za njun rojstni dan - tako da nas žal ne bo na srečanju nedonošenčkov - škoda, ker smo res želeli it..
Lija in Bernardek user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju...pa lupčka za vse ostale..


No po sto letih se javim. Eto, Almk že ve, zviseli smo tudi mi. Jebe.mu Ljubljana in njeni vrtci.
Smo imeli sicer 80 pik ampak je kot kaže Galjevica hudo željen vrtec. Mi je zdaj žal, da sem izbrala to za A.
Zdaj seveda panično lovim varstvo in preklinjam ko ne vem kaj. HB HBHBHBHB da imam starše in taščo, ki bojo čuvali do nadaljnega.
Pika ja drug teden grem delat. Ah....je minil ko veter...user posted image
Sicer pa kar se tiče bušk in podobnega-imamo vse to in še kaj za povrhu.
Pijemo navadno Planika mleko in navadno vodo čez filter, čajčke...
kape ipd -beri Nokijin zapis
Trma -beri Nokijin zapis
srečanje -beri Nokijin zapis
Srečanje dvojčkov- se mi ne da v MB, v Mostec pa ne pašemo ker nismo bili nedonošeni.
Bernadku pa enga lupčka na vročega čelčka, da bo hitro zdrav!

Belen, ma tako je, ni fajn ampak bo že. Jaz vsakič letin najprej zobe gledat. Od prijateljice triletnik je padel tako "posrečeno" da je brez obeh zgornjih enk. Revček, ampk smo se vsi že navadili. Si mislim, da dokler je samo to... Včasih kater od naših tako pade da mi je kar slabo.
Eto toliko. Pridne bodite in cmok!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 21:08:05   
nokes
hitro, hitro, da mi Hedi ne uide, laufam kot da gre za življene, hu, hu, hu : HEEEEDDDIIIIIIII, počaaaaak!!!!!! user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 21:12:55   
nokes
aha, hedvika, si tu?

kako to, da si dala vlogo za vrtec? a nisi imela dogovorjeno za varstvo? no, je je-be-na situacija, itak. user posted image  kako se počutiš za na šiht? si v nizkem štartu? no, ker jaz sem, laufajoč za teboj, precej upehana in mi šiht ničkaj ne diši. user posted image

srečanje? ja pol pa tivoli 1. 6. ob 14.30. če se ne bomo skuhale, bo pa s.calo user posted image user posted image  velja?

ajd, grem še okoli mal špegat....user posted image

khm, kje je senčka? v portorožu al spet štiha??? user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 21:37:09   
Alenka-8
alenka8, kaj ti greš na 4 ure, v resnici boš pa doma, ali kako drugače?


Aha, tako nekako ja. Uradno bom na 4 ure, delala bom, kar bom, če bom, od doma. Ker mam do službe dobrih 100 km v eno smer ali uro in deset minut v eno smer.... In ker delam v očetovem podjetju, se lahko zmišljujemuser posted image user posted image user posted image

Sem pa resno razmišljala o tem, da bi še kakega otročka čuvala. Ne vem no, ne vem. Pred septembrom sigurno ne, ker poleti smo tako malo v LJ

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 21:49:27   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

alenka8, kaj ti greš na 4 ure, v resnici boš pa doma, ali kako drugače?


Aha, tako nekako ja. Uradno bom na 4 ure, delala bom, kar bom, če bom, od doma. Ker mam do službe dobrih 100 km v eno smer ali uro in deset minut v eno smer.... In ker delam v očetovem podjetju, se lahko zmišljujemuser posted image user posted image user posted image   VAŽIČKA, FAUŠ! user posted image

Sem pa resno razmišljala o tem, da bi še kakega otročka čuvala. Ne vem no, ne vem. Pred septembrom sigurno ne, ker poleti smo tako malo v LJ
EEEEH, VAŽIČKA, FAUŠ! user posted image  


_____________________________

nokes

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Dvojčki 2009
28.5.2010 22:00:30   
almk
pikatra - vrtca nismo dobili zato, ker jaz nisem prijavljena v MOL več kot 2 leti oz. 15 mesecev...mislim, da bi se morala prijavit najkasneje do 31.12.2008, jst sem se pa marca 2009..eto..
nimamo pa niti babic in tašč, da bi nam vskočile...tako, da bomo najverjetneje poskusili rešiti tako, da bom delala po 4 ure ali 6 ur in bo takrat doma partner, potem se bova pa zamenjala...2-3x na teden pa varuška..ma mogoče se pa do januarja še kaj spremeni...
Hedviga ti pa veš kako sem preklela vse to...
nočkoooooooooo..

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Dvojčki 2009
29.5.2010 12:58:18   
lara light
Lepotičke, tudi hedi je tuuser posted image ...
ma eno sr.nje s temi vrtciuser posted image , a ni neka direktiva, da majo dvojčki prednost??
Blanči, kako je B?user posted image
Pika, pridni ste, bravo za vse podvige in za tenis turnirjeuser posted image
Ja, res je do 6l  za nas plačanih pol prispevkov

Menda so številni, ki jim podaljšanje P 'pripadalo' dobili zavrnjeno, to so zadnje info iz csd-ja...v nasl. tednu oddam, upam na najboljše.

Nimam več cajta, uživajteee, zvizzzzzuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Dvojčki 2009
29.5.2010 21:20:13   
gemelli
No, pa se se jaz javim po dolgem casu. Cestitke vsem za 1.RD, tako otrokom kot mamicam in tatkotom!!!!!!
Mi guramo naprej, vsak dan je kaj novega, le zobki precej matrajo.Sari kar 4 komadi ven lezejo in je prav boga. Upam, da kmalu mine.........ne vem kako bo, ko bo tole doletelo Alexa, ki je precej bolj obcutljive sorte. Ma kaj bi jamrala, fajn smo, s 1.9. sta sprejeta v vrtec, HB, ne predstavljam si kaj bi, ce ga ne bi dobili.......mi je res zal za vse tiste, ki ste dobile zavrnjeno.......mogoce pa le obstaja se kaka moznost (druga lokacija).

Upam, da je Bernardek ze zdrav!

Lara.........razen tega da ju lovim odkar hodita-teceta naredim se vse ostale nujne stvari (trgovina,kuhanje,pomivanje,pranje,likanje,pohajanje,animiranje,hranjenje otrok,uspavanje otrok,zabavanje in crkljanje moza). Meni je lepse odkar hodita, pa ceprav je bolj naporno, a dosti bolj zabavno in zanimivo.
Me veseli za Zarjo, Izak pa je itak ze pravi fant od fare.

Lepo se mejte, pozdravcke in lupcke vsem!!!!!!!!!!

_____________________________

Sara & Alex 2.3.2009

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Dvojčki 2009
30.5.2010 8:26:53   
Shadow
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

khm, kje je senčka? v portorožu al spet štiha??? user posted image


Samo na hitro, ker letimo na piknik.... nič nisem štihala, bili v Portorose, po začetnem stresu je bilo krasno! Tamala dva pridna, dobrovoljčka, pes malo zbegan, ognjeni krst je v glavnem minil brez večjih pretresov. user posted image

Se še javim kasneje, do takrat pa bodite v cvetju!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Dvojčki 2009
30.5.2010 9:59:50   
pikatara
Joj čisto nič vam ne zavidam tegale z vrtcem. Mi smo imeli 80 oik, za naš vrtec pa je bilo potrebnih 77. Enota ni prava, ampak mi je vseeno. Almk jaz sem pa v MOLu prijavljena od maja 2007, sreča. V sosednjem bloku imajo privat vrtec, če želiš lahko malo povprašam.

Hedi, Noki lepo da se javita. Tivoli 1.6. ob 14.30 velja, bomo že prej tam, ker imamo ob 12 pediatra. Noki hvala za idejo o toboganu v bazen, to pa je res dobra ideja. Peskovnik, velik tobogan in gugalnico pa imamo za blokom. Včeraj sva ju prvič na igrala peljala in sta ful uživala. Eno uro sta v peskovniku čepela in se igrala. Trma je pri nas pri sinetu prisotna, sam sem malo bolj trmasta od njega, pa obupa. Včeraj smo šli do Bovca čez vršič, pa sta nama navdol oba revčka bruhala. karolina je zečela ful hodit, sam še počasi in previdno, Patrik pa tolk leti da ga komaj ulovim.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?