|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče si umizati zob
17.7.2005 22:45:48   
*HONEY*
Večer!!

Še zdaj sem cela:hudicek::grrr: ker si naš:angel:ki se zadnje čase spreminja v:hudicek: ( :ups:žal je res)noče umivat zob.Ne vem več kako naj Nike pripravim do tega da bi si umivali zobe:zmeden::zmeden::zmeden:

Ne zlepa, ne zgrda....na 1000 in 1 način....ne gre in ne gre.Imele sma že vse muce in žirafe od ščetke in vse okuse zob.paste....
Žalostno je da ima že luknjice.
Pa ravno to mi ne uspe ko sem najbolj elergična na ne umivanje in zobe nasploh...

Nasvete prosim...pa ne mi rečt da so samo mlečni zobje in da sej bo:zaspan:...samo nasvete prosim:)

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   noče si umizati zob
17.7.2005 23:04:44   
usa
hoj!
jaz sem mojega sina navajala ko še ni imel zobkov(dobil je prvega pri 1 letu)kupila sem mu tiste tri zobne ščetke ki je ena za umivanje dlesni one dve pa se mi zdi da za zobke.in te zadeve smo mi opravljali skozi igro vsaki dan po malem.sedaj pri petih letih je pa tako navajen da če si zvečer ne umije zobkov ne mora spati.
p.s.in navadili smo ga tudi ko si umije zvečer zobke ne mora dobiti nič sladkega za piti (razen vode) in nič več za jesti.
p.s.upam da bo isto z našo :roza:
LP in veliko sreče pri umivanju vajinih zopkov.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   noče si umizati zob
18.7.2005 7:39:43   
mika
Od moje sestrične hčera si tudi ni hotela umivati zob in sem ji v toysu kupila umivalnik(15eur), ki se da na bano in je bil seveda samo njen. Sedaj nima več težav, ker se ji fajn zdi, ko se gleda v ogledalo. Mislim, da se dobijo tudi zobne ščetke, ko zapiska po 1min(nisem 100%), ko je dovolj umivanja in tamala čaka na pisk.

Upam, da sem kaj pomagala.

LP, Mika

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   noče si umizati zob
18.7.2005 8:42:08   
viv_
Pri nas si sicer rada umiva zobe, razen kadar se kaže kakšen nov zobek, takrat pa ne pusti. Možno, da dobiva nov zob...

Pusti ji, naj si jih umiva sama, potem pa ti vmes na brzino primi krtačko in malo pokrtači...

lp

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   noče si umizati zob
18.7.2005 21:17:20   
piščanc
pri nas je nekaj časa palila krtačka na baterije, zdaj pa navadna, sam mislim, da je edina rešitev vztrajnost in neomajnost - umiti in konec! če se pa dere zraven, je pa še bolje, ima vsaj usta odprta. :)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?