|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   12 dan po vstavitvi zarodkov
3.6.2010 14:44:24   
mal
približno 10 dan po vstavitvi zarodkov nisem imela več bolečih prsi in sem naredila test kateri je negativen, ali je še kakšna možnost da bo 15 dan test slučajno pzitiven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 12 dan po vstavitvi zarodkov
3.6.2010 14:48:46   
hektorina
Mal, vedno obstaja možnost... Je pa po moje čist prehitro blo za delat test. Jaz sem ga komaj 13. dan po ET, pa je bil en tinimini plusek, ki sem ga samo jaz videlauser posted image . Čez en dan pa je blo na krvnem testu vse o.k. Tako da držim pestke!!!

(odgovor članu mal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 12 dan po vstavitvi zarodkov
4.6.2010 7:48:25   
Anonimen
Možnost seveda je.. Ampak jaz se preveč ne bi zanašala na to.

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 12 dan po vstavitvi zarodkov
4.6.2010 10:17:25   
Taddy78
Sama sem delala test 2 dni pred krvnim testom in je bil negativen. Krvni je bil ful nizek, tako da so mi rekli, da verjetno ne gre za nosečnost. Čez 4 dni, sem spet šla na krvnega, kjer  se je vrednost na 2 dni lepo podvajala in so nosečnost potrdili. Je pa res, da sem šla po zamrznjenčka, kateri naj bi rabili malo dlje, da se razvijejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje
agnes

Do kdaj ste oziroma nameravate dojiti?

Do štirih mesecev starosti. (20%)

Do šestih mesecev starosti. (18%)

Do enega leta. (47%)

Do dveh let. (11%)

Do treh let. (2%)

Več kot tri leta. (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!