|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katere plenice uporabljate
20.6.2010 21:58:56   
altaja
Lidlove in Lumpi - katastrofa! Kar se mene tiče tud evra niso vredne.
Mullerjeve: še kar, ampak predebele, sploh za poleti
DM: kar ok, čeprav ne idealne
Alana: tudi kar ok, čeprav kar trde
Fixies: dobre
Zame so še vedno najboljše Pamperske (s tem da št 2 je bla katastrofa, št 4 je pa user posted image ). So najbolj tanke, mehke..  sicer kar drage ampak raje kje drugje šparam kot na naši mali ritki.



_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: katere plenice uporabljate
22.6.2010 7:16:21   
mamamamca
Kaj pa pravite na to http://vitababy.si/vitababy/novice/15/Veliki%20dobi%C4%8Dki%20na%20ra%C4%8Dun%20zdravja%20otrok/ ? Nekaj je najbrž ža res?

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: katere plenice uporabljate
22.6.2010 13:02:16   
Izabelina
kaj pa pralne pleničke?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: katere plenice uporabljate
22.6.2010 13:06:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Lidlove in Lumpi - katastrofa! Kar se mene tiče tud evra niso vredne.
Mullerjeve: še kar, ampak predebele, sploh za poleti
DM: kar ok, čeprav ne idealne
Alana: tudi kar ok, čeprav kar trde
Fixies: dobre
Zame so še vedno najboljše Pamperske (s tem da št 2 je bla katastrofa, št 4 je pa user posted image ). So najbolj tanke, mehke..  sicer kar drage ampak raje kje drugje šparam kot na naši mali ritki.




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: katere plenice uporabljate
22.6.2010 21:09:19   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

Kaj pa pravite na to http://vitababy.si/vitababy/novice/15/Veliki%20dobi%C4%8Dki%20na%20ra%C4%8Dun%20zdravja%20otrok/ ? Nekaj je najbrž ža res?


kako pa se imenujejo te eko plenice, ki jih bodo tukaj zaceli prodajati? Vitababy mogoce?
Me je clanek preprical, da bi jih sprovala. Sicer sem mu ze kupila neke baby prijazne plenice, pa je 4ka tako velika, da cakam, da jih sploh lahko sprobam.

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: katere plenice uporabljate
22.6.2010 22:24:25   
qqq
Meni so najboljše Lumpi in ne zato, ker so poceni, ampak ker so mehke, tanke, dovolj elastične v pasu... Sicer sem jih slučajnop dobila in so me res prijetno presenetile. Pred tem smo uporabljali Pampers, ampak nisem bila najbolj navdušena. Uporabljali smo tudi Libero, ampak se jih ne dobi v Slo, sicer so OK, vendar nekoliko debelejše.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: katere plenice uporabljate
23.6.2010 8:23:25   
somo
Jaz sem zadnjič naročila pri Vitababy čistilni spray za na pot in dva bodija, so mi pa zraven poslali dve plenički. So prijetne na otip in se kar dobro prilegajo (razen v pasu niso raztegljive, kar pa mislim, da od teh bio nobene niso), pa še premočile nisouser posted image So napisali, da so od nemškega proizvajalca, sam ne vem pa od katerega. Upam, da jih bodo imeli kmalu v prodaji.

Če jih želiš tudi ti preizkusiti, jim pošlji mail in ti jih mogoče pošljejo tudi če nič ne naročiš!


(odgovor članu qqq)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: katere plenice uporabljate
23.6.2010 10:15:01   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

Kaj pa pravite na to http://vitababy.si/vitababy/novice/15/Veliki%20dobi%C4%8Dki%20na%20ra%C4%8Dun%20zdravja%20otrok/ ? Nekaj je najbrž ža res?


kako pa se imenujejo te eko plenice, ki jih bodo tukaj zaceli prodajati? Vitababy mogoce?
Me je clanek preprical, da bi jih sprovala. Sicer sem mu ze kupila neke baby prijazne plenice, pa je 4ka tako velika, da cakam, da jih sploh lahko sprobam.



Takšne naj bi bile tudi Alana od DM-a. Mi smo z njimi super zadovoljni. Pa še v pasu so elastične

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: katere plenice uporabljate
23.6.2010 19:58:10   
mamamamca
Mi smo že večino biorazgradljivih probali pri prejšnjem otročku. V veliki večini sploh niso 100% naravne/biorazgradljive ampak bolj kombinacija. Te, ki so čisto biorazgradljive, niso tako elastične, so pa zato naravne, kar je najboljše za nežne ritke user posted image

Sem pa sama naročila pri Vitababy kremo proti strijam Organic at Heart in nekaj bodijev in sem zraven dobila pleničke. Jih kmalu probam in vam javim. Drugače pa so sestavine v kremi res neverjetne user posted image . Zgleda resna trgovina...

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: katere plenice uporabljate
23.6.2010 20:51:38   
malaMravljica
ja, so kot kaze zelo resna trgovina. Sem jim dala mail in so takoj odgovorili in mi povedali katere plenice. Pa zelo v redu zadeve so videti na strani, jaz bom tudi zagotovo kaj vzela pri njih. 

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: katere plenice uporabljate
24.6.2010 13:43:42   
Ryssa
Mi imamo trenutno Huggies, so še bolj vpojne kot pa Pampers baby dry (muller).

In zaenkrat so kar moj favorit, po že ogromno sprobanih (če ne kar vseh). Pampers res da so mehkejše, ampak so pa poden, kar se tiče vpojnosti. Še najboljše pamperske so bile baby dry, zdržale ponoči skoraj celo noč, da o kakih active baby sploh ne govorim user posted image Čez dan jih še eno uro ni imel gor, pa je bil že moker user posted image
Dejansko se mi pamperske kupljene v raznih Tuših, Šparih itd., zdijo slabše kvalitete kot večina ostalih, cenejših plenic.

Za novorojenčka pa definitivno Pampers. Zakaj? Ker so mehke in tanke in imajo mrežico za kakec. Niso premočile pri dojenčku nikoli, ker je pač pri miru. Naš skoraj dveletnik pa sedaj potrebuje bolj ziher varianto, drugače vse leti ven, od lulanja do gela....

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: katere plenice uporabljate
24.6.2010 14:37:41   
somo
Tudi mi smo bili nad Pamperskami kar navdušeni...vse dokler nisem začela prebirati kaj vse se v teh pleničkah (pa ne sam v Pamperskah, tudi drugih za enkratno uporabo) nahaja in kak škodljive so. user posted image Vsebujejo snovi, ki so rakotvorne, dražijo kožo in povzročajo neplodnost (predvsem pri fantkih). In potem se sprašujemo zakaj toliko parov ne more imeti otrok!!! Mogoče zato, ker sedaj prihaja v rodno obdobje generacija, pri katerih so se že začele uporabljati prve pleničke za enkratno uporabo (ki pa verjetno še zdaleč niso bile tako škodljive kot današnje, ki so tak fajn tanke in mehke, vpijejo pa liter tekočine).user posted image
Vglavnem, mi smo sedaj na pralnih pleničkah, ki jih kombiniramo z biorazgradljivimi plenicami za enkratno uporabo-ni ga čez kamotuser posted image



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: katere plenice uporabljate
24.6.2010 22:52:33   
rozilu
O, to me pa zanima kako je s temi razgradljivimi pleničkami. Sicer smo mi na Alana iz DM in sem zelo zadovoljna z njimi. user posted image Je pa res, da niso popolnoma razgradljive... Sem razmišljala tudi o pralnih, pa sem pač prelena za to user posted image

No, poročajte kako se obnesejo.

(odgovor članu somo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: katere plenice uporabljate
27.6.2010 21:51:44   
Belen
mi imamo paperske 4 (smo zadowoljni) ali pa Bambo (eko) in smo super zadowoljni.....
probala sm edino še hoferje-may love...in katastrofa...unete ritke..... user posted image user posted image user posted image ostalih še nism probala, mogoče bom wzela en paket my love, ki jih wečina hwali....

wse je pa odwisno od otroka posameznika... user posted image



_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: katere plenice uporabljate
28.6.2010 20:44:47   
šrimpf
belen, kje pa kupuješ tele bamboo eko? jaz sem jih že iskala po lj, pa jih nikjer niso imeli. pa kakšna je cena in koliko jih je v paketu? 

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: katere plenice uporabljate
28.6.2010 21:15:27   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

belen, kje pa kupuješ tele bamboo eko? jaz sem jih že iskala po lj, pa jih nikjer niso imeli. pa kakšna je cena in koliko jih je v paketu? 


ufffffff...imajo jih pri nas(izola, koper)  v Sanolabor al pa Farkom... tipo (lekarna) .... ah so kr drage user posted image user posted image user posted image user posted image cena je nekje 7 eur za 35 komadow...pri nas ni wečjih paketow..... sej če pogledaš.... paperske so 2x dražje in jih NI not 2x weč.....


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: katere plenice uporabljate
28.6.2010 22:05:00   
šrimpf
to je ista cena kot za pamperske v milerju. mi zdaj uporabljamo 4-ko, v paketu je 70 plenic, cena je pa 13,99. bom še mal pošnofljala po sanolaborjih. hvala za info.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: katere plenice uporabljate
28.6.2010 22:06:29   
Belen
šrimpf.... ja poglej, ni za kaj .... user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: katere plenice uporabljate
5.7.2010 22:23:11   
aknela123
uf, pa smo spet pri plenicah.
za moji dvojčici uporabljam muellerjeve ali pa pamperske iz avstrije. sem se pa zadnjič pogovarjala z eno mamico, ki je pohvalila hoferjeve plenice. vem, da sem jih sprobala že pri prvem otroku, pred kakšnima dvema letoma, pa se mi niso dobro obnesle. no, pa sem jih kupila, da sprobam, če so se res izboljšale. rezultat: nikakor se nam ne obnesejo, prepuščajo, takoj ko se malce polula, postanejo neke težke  in zdaj še bolj na pogosto previjamo, da jih čimprej ponucamo.
tako, sem nekam pač mogla povedat.
lepo bodite!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?