|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
27.6.2010 22:07:48   
sonček33
ponoč se je pa sposoben v nedogled dret in histerirat, če ne dobi joške pa skoz mi roke tlači not pod majco

ma pusti otroku veselje  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Januarčki in januarčice 2009
27.6.2010 22:09:02   
khurde
roke tut men skos not tlač user posted image  še posebi, ko je že mal zaspana, pa ni važno, kje sva... in zraven skor poje "nina nanaaaaaa, nina nanaaaaa" user posted image  zjutri morva kar hit vstat, drugače se spomni, da bi še mal potegnila, ponoč pa zdele ene 2, 3 tedne brez problemov spi... trkam user posted image  pa je kar ratal brez kakšne histerije, joka itd. sej bo... enkrat... zvečer se pa zdej spet mal bl doji user posted image  pol jo pa odcepim in se še pol ure okol vali, čveka in afna preden zaspi user posted image  sem rekla mojmu zanč, da bo naslednji na flaši, pa ga bo mel on čez user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Januarčki in januarčice 2009
27.6.2010 22:12:43   
Ulla80
ma pusti otroku veselje


ja sejuser posted image
sem res kr parkrat probala ga vsaj ponoč skenslat, pa ni šans. pa sej neb blo panike, sam fora je, da takrat ko jaz delam ponoči, se obvezno zbudi že pred 11ih in pol tuli do dveh, ko zverina, da jst pridemuser posted image user posted image se lohk lubi na glavo postavlja in nevemkaj vse počne, k ga ne more uspavat, ni šans, on vpije, se dere, petkrat prehodi celo stanovanje, vse sobe, mama mama mama, pol k vidi da me res ni nikjer, se mal umiri...pol ga pa lubi nosi okoli, pa mal drema, mal se dere mal drema......do dveh zjutri tko, pol ob petih mora pa itak vstat, pa se na šiht spokatuser posted image
pa zdej k je bil na bolniški sem skoz mu govorila, da morva to nekak pošlihtat, da ne bo tako štalo gnal, ko me ni. sam enostavno ni ratalouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Januarčki in januarčice 2009
27.6.2010 22:13:39   
Ulla80
sem rekla mojmu zanč, da bo naslednji na flaši, pa ga bo mel on čez


sam resuser posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 10:09:00   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
mene je treba božat, sam kaj ko od tega dlake ne odpadejouser posted image user posted image


user posted image

Danes naj bi bila na bolniski, se je pa izkazalo, da bo kar nega padla. Mali je sredi noci zakuhal na 38,8 brez opozorila, dobil je csalpol, zjutraj je imel pa 37,4... Nic jasno. Ce bo ponoci in zjutraj ok, bo sel v vrtec, sam ni nama jasno, kaj je ilo tisto ponoci. Pa apetit in energijo je imel vceraj na visku, petice pa se ne mislijo prit ven... user posted image

marta kaksen frajer!

khurde se mi je zdelo da je na splosno tak. to je zelo verjetno pobral od enega ali obeh svojih starsev, neka old school vzgoja. Najbrz bi rad, da bi mu ti kuhala in bi tasca lahko vec pospravljala, sin bi pa kajjazvemkaj po bajti delal, otrok je samo v napoto pri tem. Pol pa se studiras ma kera zguba casa, ko je tolk za narest po bajti user posted image . Grozno res, sam je pa nekako logicno, da je tasca navajena tega odnosa in ga ne ve spremenit, najbrz ji je delal probleme ze pri skrbi za lastne otroke. Zenska se mi kar smili s takim zivet. To kar pravis, je res najbolje, pogovori se z njo, boste ze nasli luknjo za obiske.

mimi tvoja pupa ma pa moviestar trepalnice :D

A bi pri odstavljanju pomagala flaska mleka al pa duda? Al se ne dajo? Sej najbrz ce dojis, itak nimas flask doma... A po prenehanju nocnega dojenja ponoci ful vode al pa soka spijejo? Ce bo vse po sreci, se bom cez kaki dve leti s tem ubadala user posted image .

Nas se vcasih ponoci predrami in je ful zejen, sam to je od vrocine, tako da razmisljam, da bi mu bidon vode v posteljici pustila... Danes se je kar naenkrat zbudil in hotel piti, zato sem sploh ugotovila, da ima vrocino.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 10:44:53   
Zvezdica

Danes naj bi bila na bolniski, se je pa izkazalo, da bo kar nega padla. Mali je sredi noci zakuhal na 38,8 brez opozorila, dobil je csalpol, zjutraj je imel pa 37,4... Nic jasno. Ce bo ponoci in zjutraj ok, bo sel v vrtec, sam ni nama jasno, kaj je ilo tisto ponoci. Pa apetit in energijo je imel vceraj na visku, petice pa se ne mislijo prit ven... user posted image


ojej najki, kaja pa če so zobki. pri nas ko gre zobek ven gre vročina do 38,5. Brez heca.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jana.

Sam tolk da se javim, nobenga časa nimamuser posted image
pridem mimo kasneje, pa kaj povem:)

Aja, naš patrik dobiva petkouser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 11:33:30   
Najki
Teden nazaj sem na kontroli prosila, naj se pokuka k petkam, ce delajo stalo, pa je rekla da niti blizu in da je itak prezgodi za petice... My behind... Ze druga dohtarca je rekla, da prvih zobk se dolgo ne bo, ko je pokukala, pa so prebile cez en teden user posted image . Tako da ne vem. Mal vec se slini in vceraj je ful grizel po dolgem casu, ne vem kaj naj si mislim. Bom probala se sama pogledat danes, ce mi ne bo prstov odgriznil. Kako pa vas prenasa prebijanje petic?

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 11:38:53   
sonček33
Najki, upam, da so zobki, da čimprej ven pokukajo pa da bo mir.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 11:43:28   
Zvezdica
ko da ne vem. Mal vec se slini in vceraj je ful grizel po dolgem casu, ne vem kaj naj si mislim. Bom probala se sama pogledat danes, ce mi ne bo prstov odgriznil. Kako pa vas prenasa prebijanje petic?


uh bolje kot trojke in štirke. Vsaj spi bolje. Sam naš mali ma take velike zobke, pa se res matra. Slini pa tolk, da ga preoblečem sam popoldne vsaj 5x.
probaj pogldat, upam, da so zobki in ne kaj drugega.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 11:51:15   
Zvezdica
Sonček kuku. A uživata z lovrom?




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 13:17:44   
sonček33
Sonček kuku. A uživata z lovrom?


Točno tako!

Slini se pa tudi L. Ful

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 14:28:22   
Ploha
evo sem opravla cukr test, in kaže da je vse v redu, nimam povišanga sladkorja, je pa kuj rekla, če mam slučajn kako dieto? user posted image ooo ja stara moja, imam --> vedno lačen user posted image user posted image

pa tega cukra je pol z vodo namešala pol litra, me je skor kap...no pa je kar šlo...sam pol po 3 urah k sm šla v trgovino po malco --> sirov burek, sem skoraj skup zlezla, sem že pikice vidla, tresla sm se pa tud k en starček...

pol pa kt zanalašč pred mano sami upokojenci, k bi radi 7,34g mortadele, 3,45 g sir edamec, 12,31 g posebne ljubljanske salame pa šeee 4,47 g suhe salame... jst pa že bele pikice vidla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 14:49:01   
sonček33
pol pa kt zanalašč pred mano sami upokojenci, k bi radi 7,34g mortadele, 3,45 g sir edamec, 12,31 g posebne ljubljanske salame pa šeee 4,47 g suhe salame... jst pa že bele pikice vidla...


faca

samo da je okuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 15:14:40   
Zvezdica
aca

samo da je okuser posted image


podpišem pod tole:)

Plohca...sam da si ok.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 17:19:30   
ronja
Punce, tok ste naklofale, da se nikakor ne pretolčem, potem pa komentirat ne morem... No, bom vsaj nekaj:

Marta, moje sožalje za kužka! To je kot da ti umre član družine, se mi zdi - ker je član družine -in čeprav veš, da ne bo živel tako dolgo kot ti, je vseeno grozno, ko umre... naša kužika je živela 17 let in pol, umrla je lani, 27.4.

barba, luštne oblekce. Ti maš pa 100% tudi Ottobre magasine naročenuser posted image . Povej, kako ti bo laufalo, mogoče se nekoč opogumim, če bom kdaj brez dela.

pa razmišljam o karameliziranih breskvah z maskarponejem...

khurde, dobro razmišljaš - si izvedla? Na naši tržnici so cene x3 proti trgovini. Zelenjava je še nekih solidnih  cen, sadje pa če je slovensko je tako drago, da si ga ne moremo privoščit (ker dobiš 3x manj, to ej pa premalo).

Nič, ne morem več brat z anazaj, mam tu neke male ljudi, ki neki hočejouser posted image .

Smo bili pa čez podaljšan vikend pri dediju na primorskem in smo se kopali v Izoli, jupijajajaja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 17:29:48   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica
uh bolje kot trojke in štirke. Vsaj spi bolje. Sam naš mali ma take velike zobke, pa se res matra. Slini pa tolk, da ga preoblečem sam popoldne vsaj 5x.
probaj pogldat, upam, da so zobki in ne kaj drugega.


A nima slincka? Nasemu ze eno leto nismo slincka sneli, ker se skos slini user posted image . Ravno te dni sem ga snemala, sem rekla da zdej bo dolgo mir pred peticami, pa je spet zacel.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 17:59:13   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica
uh bolje kot trojke in štirke. Vsaj spi bolje. Sam naš mali ma take velike zobke, pa se res matra. Slini pa tolk, da ga preoblečem sam popoldne vsaj 5x.
probaj pogldat, upam, da so zobki in ne kaj drugega.


A nima slincka? Nasemu ze eno leto nismo slincka sneli, ker se skos slini user posted image . Ravno te dni sem ga snemala, sem rekla da zdej bo dolgo mir pred peticami, pa je spet zacel.



on vse potrga dol, če je na špagico si tolk dol vleče, da ima vrat tak, kot da ga davimo

Ko bodo petke mim, ga boš snela user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 18:15:03   
ronja
sem razmišljala, da naj ona kdaj gor pride, pa naj se v njeni sobi igrata,

khurde, jaz bi to naredila. Sicer pa tast je verjetno mislil vaju, ne pa vnučke. mogoče je videl pri kakih kolegih, da mora potem babica vse rihtat, pa se je ustrašil - pa itak moški dostikrat bolj grobo rečejo kot pa res mislijo...
da je zaposlena, ni glih baš nek izgovor, sej tud če jo ti dol peleš, si more zanjo čas vzet

podpis.

ulla, haha, poznam to zakaj obdobje, meni še vedno trajauser posted image . mene to z biologijo ne spravlja v tako zadrego, ker ji znam odgovorit, potem pa ni problema. Bolj je problem, kadar ne vem odgovora... Recimo: danes je našo garažo nekdo zaparkiral, da nisem mogla dat not kolesa in sem bila potem pozna za do malih prit in še potem sem morala prit nazaj, da sem dala kolo not. In mala mene vpraša: zakaj pa je tako parkiral, da ne moremo v garažo? kaj naj ji odgovorim? Pojma nimam - ker je idiot in lenoba, da se mu ne da par metrov peš it, če mene vprašaš... samo tega ji verjetno ne smem rečt...user posted image

sonček, berem novega Dawkinsa, pa zadnjič sem še neki drugega, pa se ne spomnim več, kaj. V glavnem pa kuhariceuser posted image .

Danes recimo sem naredila 4 sladoledeuser posted image : kivijev sorbet, limonin šerbet s pinjencem, bezgov sladoled s kandiranimi vijolicami in žafranov kulfi s pomarančno vodico.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   [Brisano sporočilo]
28.6.2010 20:51:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 21:15:38   
marta82
A ima katera kakšen predlog/nasvet? Tinej že kakšen teden v glavnem pove za kakat, večinokrat sicer ko je že pokakan ali pa ravno to počne. Občasno mu uspe povedat še pravočasno, ampak ko ga dam na kahlico se vstaja in ni šans, da bi se tja pokakal, ko dobi nazaj pleničko pa takoj. Poskusila sem že z drugo kahlico in z wc-jem (morda bi morala kupiti nastavek, ampak dvomim, da bi pomagalo) pa tudi ne gre. Dva dni nazaj sem ga imela brez pleničke in je rekel "kakau" pa ga dam na kahlico in se samo vstaja, mu dam nazaj hlačke gor pa se gre vsest na poušter (ki ga je predhodno s kavča vrgel na tla) in pokakat.user posted image Kako ga naj torej naučim, da to počne v kahlico/wc?

< Sporočilo je popravil marta82 -- 28.6.2010 21:16:55 >


_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 21:20:19   
khurde
ploha, user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

khurde, jaz bi to naredila. Sicer pa tast je verjetno mislil vaju, ne pa vnučke. mogoče je videl pri kakih kolegih, da mora potem babica vse rihtat, pa se je ustrašil - pa itak moški dostikrat bolj grobo rečejo kot pa res mislijo...



uf, na žalost to zanj ne velja user posted image  ker če človek neki reče enkrat, rečeš, ajde, pač mu je ušlo... če pa večkrat, pol je pa že mal drugač. pa zanj bi bilo čisto dovolj, če bi jo dvakrat letno videl. je pri nas ful komplicirana situacija, ampak na žalost tega ne pišem kar "na pamet".

najki, flašk mi nismo imel. dude tut ne. pa ko sem jo ponoč odstavljala, je nisem hotla na vodo navadit, tko da nič ne spije ponoči. edino, če ni res kaka vročina in da je še meni vroče, pa da moram pit. pol ji ponudim, to je bilo enkrat do zdaj. user posted image user posted image user posted image  za malega

ronja, pri nas je sadje ceneje oz. isto stane. češnje so bile v vrhu sezone 6 evrov kila, kot v trgovini, malo kasneje 3-4 evre. pa marelice 3 evre kila, breskve in nektarine pa (samo) 1,5 evra - v trgovini so skor 3. pa tut zelenjava ni kaj veliko dražja in se glede na kakovost itd. kar splača user posted image  pridna si s sladoledi. sem naredila breskve, sam nisem imela ne vanili sladkorja za z maskarponejem zmešat ne pomaranč, da bi ga zmešala. sem si kr neki v glavi zamislila, pa pol mi je par zadev manjkal... razen breskev, cukra in maskarponeja user posted image

dons smo bili v avstriji, celovcu. pa nama je gospodična pokazala, da zelo dobro ve, kdaj jo lulat ali kakat tišči user posted image  samo doma se ji niti ne da vedno povedat, pomoje, ker ve, da bo itak hitro zrihtana... v avtu, ko ima plenico gor, pa skos "sitnari". od celovca do doma je imela suho pleničko... smo se pa 5x ustavili, ker je skor že v joku (ko smo iskal kje se sploh ustavit) tulila "kakaaaaaaa". in je 2x kakala, 3x lulala user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 21:22:56   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A ima katera kakšen predlog/nasvet? Tinej že kakšen teden v glavnem pove za kakat, večinokrat sicer ko je že pokakan ali pa ravno to počne. Občasno mu uspe povedat še pravočasno, ampak ko ga dam na kahlico se vstaja in ni šans, da bi se tja pokakal, ko dobi nazaj pleničko pa takoj. Poskusila sem že z drugo kahlico in z wc-jem (morda bi morala kupiti nastavek, ampak dvomim, da bi pomagalo) pa tudi ne gre. Dva dni nazaj sem ga imela brez pleničke in je rekel "kakau" pa ga dam na kahlico in se samo vstaja, mu dam nazaj hlačke gor pa se gre vsest na poušter (ki ga je predhodno s kavča vrgel na tla) in pokakat.user posted image Kako ga naj torej naučim, da to počne v kahlico/wc?


mogoče, če ga s čim zamotiš? kako knjigico, kaj podobnega?

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 21:38:10   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A ima katera kakšen predlog/nasvet? Tinej že kakšen teden v glavnem pove za kakat, večinokrat sicer ko je že pokakan ali pa ravno to počne. Občasno mu uspe povedat še pravočasno, ampak ko ga dam na kahlico se vstaja in ni šans, da bi se tja pokakal, ko dobi nazaj pleničko pa takoj. Poskusila sem že z drugo kahlico in z wc-jem (morda bi morala kupiti nastavek, ampak dvomim, da bi pomagalo) pa tudi ne gre. Dva dni nazaj sem ga imela brez pleničke in je rekel "kakau" pa ga dam na kahlico in se samo vstaja, mu dam nazaj hlačke gor pa se gre vsest na poušter (ki ga je predhodno s kavča vrgel na tla) in pokakat.user posted image Kako ga naj torej naučim, da to počne v kahlico/wc?


mogoče, če ga s čim zamotiš? kako knjigico, kaj podobnega?


Ja vse sorte že počela, ampak v tem primeru pa pozabi da ga tišči in tudi ni nič.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 21:39:46   
marta82
Mimi, Farfala in druge (javite se zainteresiraneuser posted image ) v sredo popoldan (kdaj?) pri Lešniku?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Januarčki in januarčice 2009
28.6.2010 22:09:41   
sonček33
Khurde,a ste šli v pravljično deželo v Celovec?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?