|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
29.6.2010 21:23:37   
sjmm
Moj je glih uletu

jz sm fuč, morto, kapu...je blo cel popoldne vroče k hudič, mali je imel hud tečnoritis...k je čist premal spal

ostali prov nč u pomoč....pa še tale user posted image ..me daje k bi šlo zaresuser posted image

kolumbo
...se še kej domenimo...moj je surlo potegnu k sm rekla d bi se dobile s teboj...ma s sam ne ve kva bi rad..v glavnm...sm najdla pri triumfu ene fajn...sej tud njihove modrčke nosm...rečmo, da imajo take tud u štacunuser posted image

urša...kako je z Žigcem...letos pa viroze tud polet ne mirujejo al kva


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
29.6.2010 21:28:18   
Čebel@
deja......ja,otroci vejo ko so mamice drugačne voljeuser posted image .....lepo darilo ste dali,ampak meni je 100€ res too mačuser posted image user posted image user posted image .....ma zgleda sem čudnauser posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm.......upam da se ti bo ratalo spočitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
29.6.2010 22:06:06   
Čebel@
vidim da je zatišjeuser posted image

sem že izpod tuša in grem direktuser posted image

pa pa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:02:53   
TAMIKA3
user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:06:53   
Urša08
jutro

Tamika hvala za kavicouser posted image jo ravno pijem

Punce hvala za pikepoke za Žigca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vročine ni več tko  da ne vem kaj mu je bilo. Uf me pa tole psihično čist sesujeuser posted image .

Tamika in Sjmm a že pakirata?

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:09:35   
TAMIKA3
ne user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:11:02   
TAMIKA3
a se še kak zobek prebija na planouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Žigca in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:11:17   
Urša08
Tamika jaz ponavadi pakiram zadnji dan user posted image user posted image user posted image itak pa če greste v hotel rabte sam cunce. Se otročki že veselijo morja?

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:12:21   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

a se še kak zobek prebija na planouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Žigca in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe



Mam občutek da je lahko zobek, ker se tud slini ful. Sam sem bila prepričana da ma že vse razen 5. Za petice mi je pa prezgodajuser posted image moram pokukat sam k ne dovoli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:14:00   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika jaz ponavadi pakiram zadnji dan user posted image user posted image user posted image itak pa če greste v hotel rabte sam cunce. Se otročki že veselijo morja?

jaz tudi, zadnji moment user posted image user posted image user posted image user posted image
ja user posted image user posted image user posted image user posted image mi2 pa tudi


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:14:52   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

a se še kak zobek prebija na planouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Žigca in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe



Mam občutek da je lahko zobek, ker se tud slini ful. Sam sem bila prepričana da ma že vse razen 5. Za petice mi je pa prezgodajuser posted image moram pokukat sam k ne dovoli user posted image user posted image user posted image


lahko da so tudi 5-ke.. mi imamo tudi borbe user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:15:34   
TAMIKA3
user posted image user posted image se zrihtat pa via vrtec
bye bye user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 7:23:26   
Urša08
Tamika ti kr otročke poštimaj, pa se kasneje še kaj oglasiuser posted image .

Jaz grem pa zajtrk narest mojima sončkoma.

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 8:36:53   
baki
jutroooooooo.urša fajn da je žiga bolje.kako pa si kaj ti?kolk tednov je že?sploh ne sledim.malo vas že preberem sam kr pozabimuser posted image user posted image user posted image .katja je gor pri bici in dedanu,drgač pa smo vredu.vreme pa je res naklonjeno zdej ko imam dopust.sam še zmeraj me vleče na morje,ko pa ne dajo regresauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 9:01:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:25:38   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Jutro

Mulca v vrtcu, jst sm šla še en krog do štacune po limone, ker mi Majkl še vedno neki kašla-sploh zutriuser posted image ....mal ga še s smrekovimi vršički filam, pa je precej boljš.

SJMM ti lepo v miru najdi kopalke, možek pač hoče da so njemu najbolj všeč in prav je takouser posted image .... se bomo drugič zmenil za kakšno kavico.

URŠA......verjetno so bli res zobki al pa sam kakšna čudna viroza, ker Maj je mel zadnjič isto samo eno noč 39, pol pa k bi odrezal NIČ. Loh da je bil tut kej fuuul utrujen.......KDAJ GREMO KEJ NA GIB?

ČEBELA.....pri nas je navada da se da za poroko TOK KOT SE NA POROKI POPAPCAuser posted image  OZ tok kot stane meni v gostilni. Cena povprečnega menija je 30-40 ojro na osebo. Če niste neki hudi frendi je 70ojro maksimum. Midva sva zanč dala za eno daljno žlahto, k sploh ne vem zakaj so naju vabil na poroko 50ojro in čao. Ohcet je pač strošek in to morata ženin in nevesta vzeti v zakup....če se ženita zato, da bosta od frendov samo keš pokaserala, je boljš d ostaneta na koruzi-moje mnjenje.



cel dan je bil tok tečen k da me ima poln kufer...no, pol pa taka zamera...sam se mormo res kej dobit...še preden počitnice minejo...k pol boš ti kmal spet vozičkala bejbija....user posted image user posted image user posted image ....sem pa prepričana, da TI FUL DOBR OBVLADAŠ ŠOPING VSEGA!!!!...bom probala enkrat to izkoristituser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo dobro stališče


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:29:31   
sjmm
dan vsem skupaj!

smo imeli mirno nočko...sm k novauser posted image user posted image user posted image

ta mauček potegnil do 9h...seveda k je imel eno polovico pojstle čist frej...pa ob pol7h se je mleka nažlampal...sm že mislila, da mu bo začel čez uheljčke vn tečtuser posted image user posted image user posted image

nekateri so pri nas še koma

jz mam pa že drguo skodelico kavice...dons bom kr mal u izi, če me popoldne res čaka šoping kopalk

urša...mal sm pokupčkala, kaj ne smejo vn iz omar vlečt...pakiramo še neuser posted image ..po mojre bom u petek extra turbo vžgala in vse napokalauser posted image

vas še mal preberemuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:48:41   
Urša08
Mi smo že s sprehoda. Pišuka je vroče, smo kr notr na pijačko pobegniliuser posted image user posted image user posted image .

Zdele sem dala eno rundo cot prat ker jih kr ne zmanjka. Sedaj koj zjutraj ene pol urce peglam sam se mi zdi da več operem k pa zlikamuser posted image

Baki držim pestke da regres le bo in da vam rata it vsaj za kak dan na morje user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo drug teden sem frej in gremo lahko na gibija. Povej ker dan ti bolj odgovarja.

Sjmm super za solidno nočko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:50:59   
Urša08
Baki jaz sem v 230 tednu in mi tale nosečnost kar leti. Jutri imam morfologijo in me mal firbček matra al bomo mel user posted image al user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:52:27   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Baki jaz sem v 230 tednu in mi tale nosečnost kar leti. Jutri imam morfologijo in me mal firbček matra al bomo mel user posted image al user posted image  user posted image user posted image user posted image


U pišuka kaj sm napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Baki v 20 tednu sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 9:58:40   
Urša08
A zdej pa noberne ni nikjeruser posted image nehte pospravlat k je prevročeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 10:07:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urša08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 10:14:10   
sjmm
sm fanta nahecala, da bosta šla z Majčijem en krog...d še mau cote pošlihtam

umes še mau semle pokukam

urša....a je Žigec ok???

kolumbo...poznam tale dobro namerne etke..jih mamo za celo žlahto...pa še tašča za povrh...k mi še pri cifri 4 še zmer z istimi zastarelimo nasveti najeda...no, sej ni važn...VAŽN JE, DA ROKSO SOLATKO PAPCA.user posted image user posted image user posted image user posted image ... pri nas laufa sam koruza, koleščki bučk, pesa in zelje...glih zelena in paradajz...še neuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 10:39:07   
Urša08
sjmm ja Žigec je okuser posted image user posted image user posted image Nima vročine, normalno je, pije,... pa mal ga trmica matrauser posted image user posted image user posted image user posted image je hotel skutko sam pojest in to z dvema žličkama user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo ti kr presliš te nasvete user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim da ste vse neki pridne, bom mogla še jaz turbo zalavfat.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 12:55:35   
Katjusa
hej punce......

Urša sem vesela, da je Žiga boljše..... očitno je nekaj v zraku k smo mi imel prejšni teden isto 2 dni vročino in pol je blo OK.......

dons grema z mojmu spet mal v vitanje..... mormo začet mal bol resno delat..... se mi zdi, da ni več tistega pravega zagona in veselja, kot je bilo v štartu....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?