|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:27:46   
Urša08
Men je pa ratalo slikice poslat razvit, sem zadnje čase kar bolj dosledna da se ne nabere prevečuser posted image . Popoldan jih grem prevzet, pa upam, da so šalčke tud že narejene - sem naročila še šalčke da jih damo zraven darila. Še po čestitko morm it, zavit darilo , pa torto dat delat potem je pa vse redyuser posted image

Sjmm a še nista šli po kopalke?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:29:48   
Urša08
Birdy ane kok sm grozna user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja občasno mi kak ice al pa tale greapfruit radler zapašeuser posted image  

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:29:54   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Men je pa ratalo slikice poslat razvit, sem zadnje čase kar bolj dosledna da se ne nabere prevečuser posted image . Popoldan jih grem prevzet, pa upam, da so šalčke tud že narejene - sem naročila še šalčke da jih damo zraven darila. Še po čestitko morm it, zavit darilo , pa torto dat delat potem je pa vse redyuser posted image

Sjmm a še nista šli po kopalke?

user posted image user posted image user posted image pridna kot vedno... mi odkar imamo digitalca, nimamo več slikic user posted image
super darilo... kakšna pa bo torta?



_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:31:28   
Urša08
Tamika če bo vse po sreči bo kaka formulauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:32:29   
Urša08
Tamika ma jaz sem pa čist usekana na slikce tko da moram razvijat, pa seveda kako v okvir dat. Se vidi da je to moj hobiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:34:32   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika če bo vse po sreči bo kaka formulauser posted image user posted image user posted image  

pri nas so bolj takšne šaljive verzije user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.kavarna-medolina.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=204&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=1


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:35:05   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika ma jaz sem pa čist usekana na slikce tko da moram razvijat, pa seveda kako v okvir dat. Se vidi da je to moj hobiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a slikanje tudi?



_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:35:47   
TAMIKA3
user posted image po user posted image user posted image
bye bye user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 14:38:02   
Urša08
Tamika ja slikanje je tudi moj hobi user posted image user posted image user posted image user posted image Glede torte je pa čist možno da bo kaka taka na tisti fešti k jo bomo mel konec avgusta oz. začetek septembra, sedaj bomo pa samo družinsko nazdravili in šli na izletuser posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 17:22:54   
tanci29
hej

sporočam da je prijateljica danes ponoči rodila parček, po naravni poti. šlo je tolk hitro da je ati vse zamudil.

punčka Tara in fantek Tim, sta v inkubatorju, vendar dihata sama težka sta 1400 in velika 38cm in 41 cm..sta prava mala cukrčka

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 19:01:14   
baki
čer.nik se kopa katje še ni doma.grem jutri ponjo..URŠA-230 tedenuser posted image user posted image user posted image .sem mislila da se je že kaj spremenilouser posted image user posted image .ta je bla pa res dobra.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 19:08:50   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

sporočam da je prijateljica danes ponoči rodila parček, po naravni poti. šlo je tolk hitro da je ati vse zamudil.

punčka Tara in fantek Tim, sta v inkubatorju, vendar dihata sama težka sta 1400 in velika 38cm in 41 cm..sta prava mala cukrčka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 20:13:43   
sjmm
hej!

SVA NAKUPILI!!!!!!!!!!!!!!!!

SM KR V MODIANI DOBILA KOPALKE...ČRNE...SKINNY...Z SVETLEČIMI KVADRATKI....SM ČIST HEPI..K SO IMELI TKO, DA LAJK POSAMEZNO IZBEREŠ HLAČKE IN POSAMEZNO MODRC...SEJ SM MELA ENE RDEČE OGLEDANE...SAM SO BLE SAMO U KOMPLETU...38 HLAČKE..PA IMAJO SAMO 80A MODRČEKuser posted image user posted image user posted image user posted image ..MOJA KOMBINACIJA...38 HLAČKE..85C MODRČEK...NO, POL SM SI V HERVISU ENE HUDE ČRNO-LILA ŠLAPCE KUPLA, PA LILA MAM UNO RUTO ZA ČEZ KOPALKE...PA SM user posted image ...PA ŠE ČIST POTIHEM POVEM D SM SI EN HUD KOMPLETEK SPODNGA PERILA KUPLA...SAM TO BO PA SAM ZA INTERNO UPORABOuser posted image user posted image ..KAD PADNE MRAK..user posted image user posted image

SAŠKA DOBILA PUMA KOPALKE...HUDE U HERVISU, PA SKOR ISTE ŠLAPCE K JZ..POL SM PA ŠE MOJMU ENE HUDE ROZA ČRTASTE KRATKE HLAČE KUPLA....PA SMO VSI NAPRAVLENI...MAJČI JE PA PLENIČKE DOBILuser posted image user posted image

grem mulčka spat spravt!!!



_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 20:15:16   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

sporočam da je prijateljica danes ponoči rodila parček, po naravni poti. šlo je tolk hitro da je ati vse zamudil.

punčka Tara in fantek Tim, sta v inkubatorju, vendar dihata sama težka sta 1400 in velika 38cm in 41 cm..sta prava mala cukrčka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..veliko sreče in lepih trenutkov!!!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 21:09:56   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

sporočam da je prijateljica danes ponoči rodila parček, po naravni poti. šlo je tolk hitro da je ati vse zamudil.

punčka Tara in fantek Tim, sta v inkubatorju, vendar dihata sama težka sta 1400 in velika 38cm in 41 cm..sta prava mala cukrčka




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 21:37:32   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej

sporočam da je prijateljica danes ponoči rodila parček, po naravni poti. šlo je tolk hitro da je ati vse zamudil.

punčka Tara in fantek Tim, sta v inkubatorju, vendar dihata sama težka sta 1400 in velika 38cm in 41 cm..sta prava mala cukrčka

user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti, da bosta Tim in Tara pridno rastla in pridobivala na teži in da bodo z mamico kmalu lahko odšli domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
30.6.2010 21:39:32   
Katjusa
sjmm to pa je bilo nakupovanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa še tvojga boš presenetla z novim perilom..... zdej sem pa firbčnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela sem sestriču rekla za slikce je reku, da bo poslikal in mi pošlje. Takoj ko dobim ti posredujem naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep večer in uživajte

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 6:46:10   
Urša08
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 6:48:45   
Urša08
jutrouser posted image

Pijem kavico, Žiga se igra, Nejc pa še spi.

Tanci tvoji prijateljici želim, da čim prej dobi v naročje svoja sončka, user posted image user posted image naj se pridno redita in rasteta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm super da je šoping uspeluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 6:53:34   
Urša08
Midva sva šla včerej popoldan v Kranj. Torto sem uspešno naročila, mal sva šla še v trgovino hladilnik napolnit potem pa še na pizzo. Se mi je tok zaluštala da moj ni mogu rečt neuser posted image user posted image user posted image Zvečer sva samo še tamaledva popedenčkala in smo mal čez 9 že vsi spali. Danes grem pa ob 10 od doma pokukat našo bebico kako raste in mogoče se pokaže al je user posted image al user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 7:52:12   
Čebel@
jutrouser posted image

katjuša.....tast komi čaka slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm.....user posted image user posted image user posted image za uspešen šoping

urša....uživaj v gledanju bejbijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 8:19:45   
Katjusa
jutro.....

no jst imam tud zdej oba doma do septembra.... florjan je ful vesel in skos ponavlja, da ima počitnice:)

Urša lep pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa hitro user posted image user posted image zrihtat jima dat zajtrk pol jih dam pa v varstvo k morem jst it v klub za iskanje zaposlitve.....

lepo dopoldneuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 8:58:10   
Ajvy
oi....danes delam ob 11----bo še zanimivo...sem že skuhana...kaj šele bo.....

Drgač pa vam vsem želim en lep dan...izkoristitega maksimalno...

Urša..upam,da se bo kej vidlo...zdej me pa že orenk firbec matra...

Tista ki bo odpirala nov del..naj prosim še seznam nosečk prilepi...jst ga bom pa potem zvečer uredila...no, lahko tudi katera druga..ni panike...rebeko pa MIhailo je treba še vpisat....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 9:12:17   
sjmm
jutro!

smo se naspal

Maj že v elementu

jz morm še kavico popit

moj je pospravu ta delovne zadeve in nekaj še na smetišče odpeljal....k dons ta spodn štuk domou pride..pa more bit mal popedenan

popoldan gremo po našo bogo lančicouser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej me pa čaka mal vrtičkanje

pa še otroke morm nafutrat

urša...držim pesti, da izvemo, kaj ti rase pod srcem


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic ...
1.7.2010 9:27:12   
Urša08
Otročka popedenčkana, jaz tudi, stanovanje za silo tako da počasi otročka oddam v varstvo in šibam po možeka potem pa naprej do g. Uf sem pa tako nervozna k da grem na izpit, pa sploh ne vem zakaj. Se oglasim ko pridem nazaj.

lepo se mejte user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?