|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 6:51:53   
krtekxx
helou, ja ronja, to je bilo pa kot v kakih morastih sanjah, sam da se pol nisi zbudila in ugotovila, da je res. upam, da je vse ok.
Ploha, zelo lepa in velika kuhinja. zdaj nas pa zanima še otroška sobica. v resnici si težko predstavljam, kako zaj*** je biti gost v taščini alik kaki drugi kuhinji. Sem že od 18-ega na svojem.
Mi smo bili v soboto v Bohinju. Voda je ob straneh jezera in na površju zelo topla. Britka je hotela ves čas viseti čez stranico čolna in z rokami pljuskati po čolnu. Skrajni čas da dobimo en rešilni jopič zanjo. Včeraj sem pa šla 2x v hribe. Ta prvič s fantoma va V.Poljano, potem pa še z biciklom. Me je opralo kot miš, se mi je zdelo da vozim slalom med strelami, potem sem se pa še zložila prav nerodno...mi je vseen če danes cel popoldne pada.
Grem delat.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 8:16:51   
Ploha
marta: kako je Tinej? Upam, da je samo od zobkov in da hitro mine!

srečanje: čuštni so vsi trije frajerji no ena frajerka user posted image user posted image user posted image

krtekxx: sobica še ni postavljena, ko bo bom itak vse poslikala user posted image

< Sporočilo je popravil Ploha -- 5.7.2010 8:20:31 >

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 8:20:36   
marta82
Tinej je po vedenju ok, ima pa ravno toliko vročine, da ne morem reči, da je čisto ok (37,6 pod pazduho).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 8:24:49   
Hijacinta
Jutrce,

pa smo zopet nazaj v vsakodnevni rutini user posted image . No sej ni nič hudega, tudi doma je lušno. Erik je šel v vrtec, me prav zanima če bo kaj jokal. Upam da ne.

Ste kar veliko napisale. Da ne bom pozabila komentirat slikic, res so lušni tele mali knedli. Pa tako veliki že!
Niia naš tudi ne mara obroča, tako da sem mu kupila rokavčke in je plaval z njimi. Je prav užival, čeprav sem rabila kar nekaj časa da sem ga prepričala v to, saj se v vodi ni hotel odlepit od naju. Nisem pa dobila rokavčkov od 1-2 leti ker jih težko dobiš, tako da sem mu kar tavelike vzela pa so vseeno ok. Če bi znala bi nalepla eno slikco.
Drugače pa midva tudi razmišljava da bomo vzeli pavšal v kakšnem kempu ker zdej ko mamo otroke je to res lušno.

Plohca super za kuhinjo! Še čist malo pa bo.

Jancci boš šla pogledat slikce, super da ste se meli fino. Mehika je bila tudi najina destinacija letos, ampak nam je dojenček malo obrnil načrte user posted image

Sem pozabla kaj vse sem še včeraj brala, kaj češ nosečniška pozabljivost user posted image

Lep dan





(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 9:02:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hijacinta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 9:41:11   
kiara24
jutro...

vikend je mimo, kar prehitro.... v gl. je bilo luštkano, k smo šli malo do naših, ....

Klara in moj vsak dan uživata na kolesu in mi je prav hudo da jaz nemorem z njima.

Sonček in farfala- hvala vendar tukaj na netu ne bom tega razlagala, ker ni a v javnost....

Ronja- joj kakšna prigoda, ja msilim da imajo  v LJ res zelo slabo označeno, kje je kaj.... upam, da je vse ok.

Ploha- super kuhinja, nisem pa zasledila kje imaš pečico?

Niia- a cotke od lanskega leta so vam še prov cunjce, nam so še tiste premajhne k smo jih letos kupili...

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 14:34:04   
ronja
Punce, hvala vsem za spodbudo! Ja, upam, da bo zdaj vse ok - Ronja zgleda super, celi se ji v redu, vseeno pa ji ne pustijo it v vrtec ne danes ne jutri. Tako da je danes lubi doma na bolniški, jutri bom pa jaz verjetno kar ure koristila. Jutri gre potem previt obvezo in bojo povedali, če lahko gre v sredo v vrtec - srčno upam, da! Sploh je grozno to, ker ima jutri rd in ne bo mogla takrat praznovat v vrtcu... Saj ni taka stvar, samo saj veste - 3 letnik se veseli... pol mu pa "vzameš"... Pa itak si želi it v vrtec. Upam,da ji bo jutri ok doma, bova meli še Lejlo, sicer jo skoz pogrešauser posted image .

Moj zob: vsak dan menjavat tisti trakec, včeraj smo šli na Metelkovo, najprej zrihtali Ronjino prevezo, potem sem šla jaz še dol po ta trakec, čakala ko budala, potem mi ga je tko not zabila, da sem še nekaj časa krvavo pljuvala okoliuser posted image - sam ven pa ni več padeluser posted image . Nas je pa potem napralo nazaj grede!user posted image (smo bili z bicikli, nimamo še prikolice, tako da smo bil vsi mokri).
No, danes grem po službi spet k svoji zobozdravnici, da mi ga spet zamenja. Nimam pojma, kako dolgo bo to trajalo... Upam, da bo kmalu ok, ker včeraj nisem mogla zaspat od bolečin in sem vzela zvečer še en lekadol (enega sem že prej, pozno popoldne) Skratka, pojedla sem več lekadolov ko v celem življenju do zdaj!

Marta, pozdravi Tineta! A je kaj boljše? kaj so ugotovili?

plohca, važička moja malauser posted image , super kuhna, smo ti vse faušuser posted image . Ne, resno: krasna kuhinja, ti želim, da bi neizmerno uživala v njej in da bi se imela super in bi vsi obiski pili kavicouser posted image . pa tudi če ne bojo, svoja kuhinja je vedno najboljša! Da si skuhaš, kar ti paše (mi bomo danes meli ribjo lazanjo s špinačo). Pa spet sem bila sladoledno aktivna in še ene kukije in rjavčke sem spekla včeraj - za potrebe sladoledov in za potrebe sladkosnedov;)

pa smo zopet nazaj v vsakodnevni rutini

hijacinta, jaz pa že cel dan razlagam okoli, kako bi mi pasalo mal rutine: male v vrtec, jaz v službo, po male v vrtec, na igrišče, domov, skuhat, pojest, igrat se, pospravit kaj, uspavat male, delat kaj... Pa mi nikakor ni dana! Ves čas se nekaj najde!

Klara in moj vsak dan uživata na kolesu in mi je prav hudo da jaz nemorem z njima.

kiara, kako dolgo še?

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 14:35:59   
kiara24
ronja- ne vem mi bodo povedali vaj še mesec in pol sigurno ne....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 15:48:08   
Ploha


IZVIRNO SPOROČILO: kiara24

ronja- ne vem mi bodo povedali vaj še mesec in pol sigurno ne....


kako pa to, da ne smeš? Če ni preveč osebno vprašanje...

p.s. pečica je nasproti steklokeramine plošče, v visoki omari, vgradna...nism slikala...


< Sporočilo je popravil Ploha -- 5.7.2010 15:49:05 >

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 16:06:03   
snikolina
IZVIRNO SPOROČILO: farfala

Iz srečanja:

user posted image

user posted image

user posted image

Sladoled je njamiiiiiii

user posted image



UUUUUUUUUUU Kako sta Tinej in Špela že velika!! Super!! Škoda, da nisem zasledila, da se dobite, bi še midva z Anžetom uletela user posted image   HJA, pa drugič.

Mi smo drugače ok, meli smo malo nezgodo-je padel na nos, ampak ni blo hujšega (opravili slikanje, bili pri otorinolaringologu) in zaključili z ledvičkami, danes imeli zadnji UZ in se je vse samo uredilo.

Drug teden gremo na morje-komaj čakamo.user posted image (okolica Zadra)

Aja, pa prejšnji teden smo bili sprejeti v vrtec-hvala bogu, ker je že kriza, kako močno je navezan name. In pa službo bom lahko v miru iskala in se temu 100% posvetila-končno.

Mamo pa rahle probleme s trmo in izsiljevanjem, pa vsakič se dere in brca pri previjanju. Pa kar dosti že govori. In non stop sprašuje: kaj pa je toooo?? user posted image

Pa še eno slikco vam prilimam, da se ga malo spomnite user posted image

Vsi lepo napredujete, sem vesela za vas, upam, da se kaj vidimo, v avgustu bi blo fajnuser posted image

UŽIVAJTE in da ne pozabim MIMI user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 16:12:19   
snikolina
Evo, relaksacija pri babici:

user posted image

Žur na travniku:

user posted image

Pred frizerjem:

user posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Januarčki in januarčice 2009
5.7.2010 18:11:00   
symona
Oj,

da se vam še jaz malo javim. Trenutno sem spet na bolniški, amadeja ima vodene koze. V nedeljo smo mislili iti na morje, zdaj pa ne vem če bo kaj iz tega. Ima katera izkušnje, kako dolgo mora biti otrok doma? Zdaj jih bo tak verjetno še lucija pokasirala.
Ploha, res maš super kuhno. Čestitke.user posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 21:47:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu symona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 6:58:41   
krtekxx
Bro jutro, pa eno user posted image za vse.
Kiara, kaj se dogaja??? A sem kaj zamudila? S tvojim zdravjem, mislim...
Symona, tele norice so pa itak en virus manj. Mal poročaj, kako jih preboleva, nas po moje vse zanima. Pa upam, da ni preveč hudo.
Mi imamo 22.7. cepljenje kar za oboje OMR in še uno, ki je itak na sporedu ob letu in pol...saj bi kaj odlašala, vendar ne morem, ker mora septembra v vrtec.
Naša princesa je začela ful enih besed ponavljat. Si res moram začeti pisati te njene zloge, ker so eni res hecni: oči je oko iga; dedi je deda maja, avto je ako...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 7:51:52   
kiara24
jutro....

evo za vse vas enauser posted image .


ploha- a ja je gradna pečica... no bila mi je pogrešana prva stvar. Zakaj ne smem pa nebi razlagala tukaj... daj drugič.

krtekxx- nič kak preveč nisi zamudila glede mojega zdravja, ker sem samo napisala da moram počivati...

snikolina- super slikice, joj kolk las ima....user posted image

syomna- no upam, da norice čimprej minejo, milim pa da so nalezljive tolk časa dokler se pikice nove pojavljajo, ko pa so hrastice ni več nevarno. ali ima veliko pikic? pri nas je trajalo mislim da tam nekje 5 do 7 dni

uživajte

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 8:36:37   
krtekxx
nič kak preveč nisi zamudila glede mojega zdravja, ker sem samo napisala da moram počivati...
Aha, razumem, če je 1+1 še vedno 2. No, merkaj se.
Pa še eno vprašanje mam zate, ker se mi zdi, da si ti kozmetičarka a ne: kako naj se pri 6-letniku znebimo čimhitreje štirih kurjih očes na podplatu?


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 6.7.2010 8:37:40 >

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 10:18:00   
marta82
Tinej ponoči zakuhal (39,3).user posted image Zgleda se bo res treba it pokazat. Zdaj spi (prinaša not za ponoči).

Drugače je pa zjutraj povedal prvi stavek (poleg "Kaj to je?", ki je bil dolgo na sporedu naj, naj besed). Ko sem mu pripravljala mleko je rekel "Tam mama kuka" (kuka=kuha).user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 12:30:43   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Tinej ponoči zakuhal (39,3).user posted image Zgleda se bo res treba it pokazat. Zdaj spi (prinaša not za ponoči).

Drugače je pa zjutraj povedal prvi stavek (poleg "Kaj to je?", ki je bil dolgo na sporedu naj, naj besed). Ko sem mu pripravljala mleko je rekel "Tam mama kuka" (kuka=kuha).user posted image


ja bravooooo! user posted image user posted image rasejo tile naši otroci user posted image

pa veliko user posted image user posted image user posted image za ozdravitev!



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 12:33:02   
Ploha
kiara: ja to je vgradna pečica, pa mava naštiman za vgradno mikrovalovko, sam so baje okol 1000 € pa sva se takoj premislilauser posted image user posted image in bova pač prostostoječo kupla..

drgač sm pa včerej do polnoči fugirala pralnico, me je medved naučil in zdej mam še po tleh pa po hodniku pa bog ve kje še kaj manjka...zdej mi zaupa, da znam in me upa spustit tud v bolj delikatne prostore user posted image user posted image

pa spet pucanje, HB je moja mami frej, da mi meto pomerka...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 12:45:30   
ronja
kiara, si user posted image in moraš zato počivat? Ena pač mora direkt vprašatuser posted image

Ronja še vedno ne sme v vrtec, tako da je ostal z njo doma lubi še danes in jutri, v čet. bom pa jaz doma in jo peljala na ponovno previtje rane. Tako da vse po staremuser posted image .

Moja rana od ekstrakcije zoba (tiste 8ke) se je vnela, kost natančneje rečeno in boli ko hudič, včeraj nisem mogla spat do 2h ponoči! Šele po 2 lekadolih sem nekako zaspala... Groza! Danes sem šla spet ta blesav trakec zamenjat (zatlačijo v rano en trakec, namočen v neki protivnetnega in protibolečinskega) in m ije napisala še Amoxiclav, ker pač zadeva ne gre na bojlše, da ne rečem, da gre na slabše... Rana se sicer zapira, amapk tam nekje globoko, tik ob zobu, kjer kost ven gleda, je pa vneto in boli ko user posted image ! Resno, boli ko tazačetni popadki, ni šans, da zaspiš zraven!

Lejla je cuker, govori pa še nič: "mama" in "to, to" (to navadno pomeni zizo, ker jo pokaže in reče "to"), to je pa tudi vse.

Poskusi grejo tako tako. Lahko bi bilo boljše, pa slabše tudi.

Po pravici povedano, sem se včeraj ponoči kar zjokala, ker me je tok bolelo in ker sem toooook poln kufer imela tega, da že 4 leta nisem zdrava! Saj ne rečem, da mora bit vse tipitopi, samo zadnja 4 leta sem bila polovico časa noseča in bruhala in imela pljučnico in odstop posteljice vmes, ko sem rodila, te še nekaj časa boli maternica, pa ves švoh si (vsaj jaz mam vedno premalo železa...), potem vse tiste blesave viroze iz vrtca in vnetja ušes, ki sem jih vse tudi jaz pokasirala, pa še alergije in omedlevanje, pa še tile zobje, najprej mi je zobozdravnica zafurala tisto zgornjo enko, potem še 5ko, pa osmice ven, pa vnetje zdaj te rane... ej, punce, dost mam tega!!! RES! ne grem se več! Ne zdržim več, da me non stop nekaj boli! Pa da nikoli ne vem, kdaj - če sploh kdaj - bo tega konec!!! Resno! Pop* bom! Pa 10 let sem bila čisto ok! No, mogoče ne glih 10, 8 pa! Dost mam, res! kaj delam narobe? Resno: če katera ve, naj prosim ne špara jezika oz. tipk;)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 12:48:22   
symona
Oj, mene pa zanima če je mogoče mela katera cisto na jajčniku? Moji sestri so jo našli in je cela panična, ker ji je dr. rekla, da je krvava in ne vodena (tudi vodene je že mela, pa so ji same počle) in mora naslednji teden dati kri, naslednji mesec pa spet na pregled, če bi mogoče sama počila. Ima katera s tem izkušnje?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 12:58:23   
kiara24
krtekxx- glede kurjih očes je tako.... me kozmetičark ga izpraskamo oz. odrežemo ven. Mislim pa da jih na dermatološkem oddelku odstranijo drugače... v lekarni dobiš pa tudi obliže za to.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:08:40   
ronja
Oj, mene pa zanima če je mogoče mela katera cisto na jajčniku?

Ne, tega pa še ne, hvalabogu. Večina teh stvari ni malignih, če vaju to skrbi, je pa prav, da vsako preverijo. prijatejlica je imela že par cist in so vse same izginile, včasih pa dajo kirurgi ven.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:13:33   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kaj delam narobe?


user posted image user posted image user posted image

ronja, en simpl nasvet: izpreži mal. nobenga ne bo pobral, če ne boš imela na dan dve različni kosili skuhani in če ne bo še večerja nekaj ekstra spešl zraven. tut noben ne bo pogrešal enega sladoleda manj v skrinji. namest tega se used na balkon al pa odpri okno, če balkona nimate, podstavi mizo spodaj, si skuhaj en osvežilen čaj/šejk/whatever in samo opazuj okolico. to jaz probam naredit vsak dan, pa ima prav pozitiven učinek. malo daš misli na pašo, malo se zrelaksiraš, malo si časa zase vzameš... brez revij, brez knjig, brez skript, brez kompa. gledaš drevje, liste, veter. pa sej vem, da paše imet hobije, vsakemu to paše. ampak ni treba non stop terat, ker se to samo nabira in enkrat ven useka. na fizičnem, mentalnem, kakršnem koli zdravju. in pol je odvisno, kok ti kaj pomeni. meni veliko pomeni, da se počutim fajn, ampak jaz tut zelo zelo hitro začutim, da se samo bližam robu in ga ne "ujamem" pogosto. pri tebi se mi zdi, da šele, ko padeš čez, opaziš, da je bil nekje rob.

vsem, ki rabite, user posted image user posted image user posted image  za zdravje in boljše počutje

< Sporočilo je popravil khurde -- 6.7.2010 13:16:46 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Januarčki in januarčice 2009
6.7.2010 13:16:08   
khurde
ciste... ne vem odgovora.

kurja očesa... ko smo bile male, so nam jih s čebeljim voskom odstranjevali. segreješ vosek, nakapaš gor (pa ni treba, da je tok zelo vroč, da opeče user posted image ), poviješ, fiksiraš z nogavico, greš spat (čez noč to narediš). narediš recimo dvakrat, trikrat zapored, pa mal pogledaš, če se je koža zmehčala in potem se ga lahko ven izpraska.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?