|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste bili?
9.7.2010 15:16:25   
janastar
Pozdravljeni! A ste že iz dopustovanja? No, mi se bomo konec julija odpravili  na morje- destinacija pa je še v zraku. Kje ste bili, kaj priporočate, katere kraje, hotele, plaža za malčke,...

Lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste bili?
9.7.2010 16:16:25   
alejna
ce gres na Hrvasko...meni so vsec "Tucepi",mesto pri Makarski,hotel "Alga"...Hotel ima super bazene,morje 20 metrov od hotela,sobe urejene,klimatizirane,hrana dobra...skratka SUPER.to leto smo se sicer odlocili za Tunizijo,ampak mene se vedno vlece da bi sla v Tucepe.

(odgovor članu janastar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste bili?
12.7.2010 11:20:38   
ellie
Mi smo sicer že bili na morju...na Visu. Ampak iščemo še kakšno drugo varjanto za začetek avgusta. In sem zdaj malo gledala na internetu...in že dvomim, da bomo sploh kam šli. Vprašanje, če je sploh še kaj pametnega fraj...da o cenah ne govorim. Ker smo najprej nameravali it septembra...zdaj vidim, da bomo avgusta za enako stvar dali točno 1x večuser posted image

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste bili?
12.7.2010 21:19:29   
koala.cek
Hotel Vespera. Bili z enoletnikom in 3,5 letnikom. Super. Otroka uživala. Midva uživala. Hrana kraljevska, mini klub za otroke, igrala pred hotelom, hotel ob morju, plaža, klima....fantastično. To jo to. Drugo leto zagotovo spet pridemo.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?