|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in antidepresivi
12.7.2010 11:53:22   
telaya
pozdravljeni!

sem v začetku nosečnosti in jem antidepresive alventa 150mg, zanima me kako je s tem med nosečnostjo?
ali jih naj jem naprej ali jih opustim? moja ginekologinja je na dopustu zato se ne morem posvetiti z njo.

hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in antidepresivi
12.7.2010 13:20:44   
ajataja
Jaz imam sorodnico ki je jedla antidepresive,ampak žal ne vem katere pa je seveda to povedala ginekologinji in je rekla da ne sme zanosit če je tablete mora nehat tri mesce prej potem šele lahko zanosi.Po moje bi bilo fajn če pokličeš kakšnega drugega ginekologa in vprašaš za mnenje.

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in antidepresivi
12.7.2010 13:31:16   
end1
pozanimaj se pri osebnem zdravnku, oz. pri zdravniku, ki ti je antidepresive predpisal!

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in antidepresivi
12.7.2010 21:26:40   
krokar
Če jemlješ antidepresive verjetno hodiš tudi k psihiatru!? Najbolje bi bilo, da se pogovoriš. Sama sem jemala CIPRALEX in en mesec preden sem zanosila mi je psihiatrinja predpisala ZOLOFT. Da sem noseča sem zvedela v 5T in po pogovoru z ginekologom prekinila z jemanjem. Brez sem bila do 18 t. Psihiatrinja mi zagotavlja, da je ZOLOFT dokazano najvarnejši antidepresiv v nosečnosti, če res ne gre brez.
Ti pa priporočam da probaš zdržat brez vsaj do 16t. Takoje meni  priporočal ginekolog!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in antidepresivi
13.7.2010 12:28:21   
telaya
hvala za pomoč.. ja redno obiskujem psihiatra in tudi zdaj sem se že naročila.
upam da bo vse v redu.

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost in antidepresivi
13.7.2010 13:55:08   
tannya
Glede antidrepsivov bo res najbolje vedel psihiater, ki ti jih predpiše. Jaz jih med nosečnostjo sicer nism jedla, sem imela pa poporodno depresijo in sem jedla dobro leto Cipralex. SO mi vsi zatrdili, da je najbolj varen pri dojenju. Drži se!

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost in antidepresivi
13.7.2010 13:56:58   
kayica24
Pozdravljena!
AD ne smeš opustiti na lastno pest, ker stvar samo potenciraš...
Zmeraj pa se psiholog in ginekolog odločita o tveganju...Ali je večje tveganje jemanja AD-jev med nosečnostjo za otroka, ali pa tvoje počutje, ki slabo vpliva na otroka..
Pa čim lepšo nosečnost..

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu telaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?