|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   P LJ ali KR?
16.7.2010 13:25:32   
Nenya
Je tu katera ki je poskusila v obeh?
Meni je KR bližje ampak sem slišala od kolegic večinoma same grozne zgodbe, če se je kaj zapletlo. LJ pa je tudi, po eni strani naj bi bili najbolj strokovni in imeli najboljšo oskrbo ogroženih novorojenčkov, majo pa včasih grozno gužvo in čudne pristope.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: P LJ ali KR?
16.7.2010 13:36:37   
DeVilla
Meni je tudi Kranj blizu, pa sem že dvakrat rodila v Lj. V glavnem zaradi tega, ker sem tam zmenjena z eno babco, ki jo poznam iz svojega rojstnega kraja. Do zdaj sem imela srečo, da je bila obakrat zraven. user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: P LJ ali KR?
16.7.2010 13:47:27   
pety78
Jaz sem rodila 5 let nazaj v LJ, 2 leti nazaj pa v KR.
V bistvu nikjer ni bilo nič slabega. V Kranju mi je bilo bolj všeč, ker sva bili samo 2 v sobi, pa hrana je bila super, pa otroka so ti brez problema vzele ponoči in ga nahranile, prijazne so bile vse, ...

Če bi šla še 1x, bi šla v Kranj.


_____________________________



(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: P LJ ali KR?
16.7.2010 14:01:27   
Anonimen
4 leta nazaj v Kr
1 leto nazaj v Lj

meni je bilo v redu v obeh porodnišnicah.

ampak vse bolj ugotavljam, da če je nosečnost rizična oz. če je porod predviden s kakšnimi komplikacijami, je bolje roditi v Lj.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: P LJ ali KR?
16.7.2010 21:58:56   
tix
Pred tremi tedni rodila v KR v 37 tednu - meni je bilo že takrat neznosno vroče in gužva so že drugi dan spuščal domov če je bilo vse vredu, drugače pa čisto zadovoljna - super babica, sestre
kakor katera, 4 paketi vir vložkov, brisač in mrežastih hlačk dovolj, malo so sicer skoparili s spalnimi srajcami, nikjer pa vrjetno ni kot v hotelu.

Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: P LJ ali KR?
17.7.2010 18:09:12   
bskrle
1x v LJ
3X V KR
Mogoče so imeli v Lj TISTO NOČ VSI SLab dan, ko sem prvič rojevala.
V KR so me navdušili skoraj vsi, še injekcije dajejo tako, da ne boli

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?