|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali Lošinj
10.8.2010 23:30:57   
ursi
kot kaže bomo letos le uspeli na dopust.user posted image  V načrtu imamo Mali Lošinj. Šli bomo kar tako, na slepo, enkrat po 20.8. Še nikoli nisem bila na malem  Lošinju, zato mw zanima, v katerem kraju je kakšna lepa plaža (2 in 4 leta stara otroka) in kakšna igrala. Mogoče kdo ve za kakšen apartma (dostop do morja možen z vozičkom) ali pa hotel. Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali Lošinj
11.8.2010 12:30:55   
tinica
http://www.mercator.si/mholidays/destinacije/single?mhsaccid=249

Hotel Vespera je zakon family hotel

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali Lošinj
12.8.2010 10:50:56   
bori2
Odvisno kam na Mali lošinj greš. Mi gremo vedno na najbližjo.

Če si v Nerezinah Bučanje, lahko greš v Čikat ,...

Mi smo že nekja časa v Loparjih, pa nam je tko na divje zaenkrat najbolj všrč. stara sta pa 4 in 8 let.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali Lošinj
12.8.2010 11:09:13   
Anonimen
Mali Lošinj je mesto na otoku Lošinj.

(odgovor članu bori2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali Lošinj
12.8.2010 14:37:01   
noranate
Mi smo se zapičili v tole mercatorjevo ponudbo in me zanima kako je kaj v hotelih Aurora oz. Vespera. Plaža je verjetno v redu, sam me zanima, če je kaj sence? V ponudbi je polpenzion, ali je to dovolj. Verjetno je pri obroku tud pijača všteta (ena mislim). Nič ne piše, zato vprašam. Nismo bili še nikol v hotelu in me mal zanima, kako je. Hvala user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali Lošinj
15.8.2010 14:19:57   
blak
Ti bom povedala za plažo, ker le to poznam. Senca je, saj se oba hotela nahajata nad borovim gozdičkom. V zalivčku je plaža prodnata, zna bit precej nagužvana, tam so ležalniki in senčniki, za katere pa ne vem, če se kaj plača. Drugače je plaža skalnata. Ne vem, koliko imaš stare otroke, a našega 4letnika to prav nič ne moti, saj po cele dneve nabira polže in rakceuser posted image user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?