|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro
25.7.2005 7:24:34   
IrenaO.
Upam, da ste lepo preživele ta vikend in veselo delale na otročku, tako kot jaz:))...Imam vprašanje in sicer v ponedeljek, soboto,nedeljo in danes mi kažejo ovulacijski testi, da imam ovulacijo, kaj je to možno, da jo imam štiri dni??..Hvala za odgovor in lep dan vsem skupaj:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobro jutro
25.7.2005 7:38:41   
biba77
Jutro! :zaspan:
Pravkar sem skuhala :kava:. Danes sem prva prisla na siht...
Moj dan se je zacel z "The best" in Tino Turner in tako se tudi pocutim. Polna energije. Upam, da bo ta vzdrzala do konca tega ponedeljka. :)-
Sicer pa sem ravno sredi gostovanja :hudicek:, ampak sem tokrat prav vesela: to je po vec kot enem letu, da je M prisla sama (brez tablet) in to v normalnem casu (31. dan) in... na morju bo O cas!!! Mi bi tudi smuglali cez mejo...:ups::ups::ups:
Lep dan vsem!!!
:miska:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobro jutro
25.7.2005 7:58:57   
ameli
Astra, tudi jaz sem si pravkar skuhala kavo. Danes imam prvi dan dopusta, ki ga potem nadaljujem s porodniško :bravo::bravo::bravo:. NIsem si mislila, da bom to dočakala:sloncek:. Upam da boste tudi vse ostale fosilke kmalu dočakale to mojo srečo

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobro jutro
25.7.2005 8:11:04   
biba77
Hvala, ameli! :rozica: Torej si zdaj v zadnji tretjini nosecnosti, ne? Lepo, lepo,... Brez skrbi, vse bomo prisle za vami. Se ne damo, ves? :)
Ja, moja kavica je mimo, zdaj pa resno k delu...
Vas se kaj pogledam kasneje. :miska:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobro jutro
25.7.2005 8:24:54   
Anonimen
Dobro jutro, punce!!!:miska:

Kako smo kaj?:) Jaz nic vec na dopustu, v soboto sva se pozno popoldne vrnila iz SI na NL. Dopust je bil super, saj druga itak ne more biti.
Vmes me je seveda :hudicek: ne-razveselila,zal zopet.
Pri nama drugace vse fajn, sva pa sprejela veliko odlocitev, preselila se bova namrec v Slovenijo, najkasneje do konec marca naslednjega leta! Ze komaj cakam!

Lep dan vsem, :miska:

Katarina

(odgovor članu IrenaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobro jutro
25.7.2005 8:30:50   
tinkamiška
Dobro jutro!

Ja MucaMaca, to je pa res velika odločitev, no tako kot je bila za tebe, da si šla na NL:bravo::bravo::bravo:

Potem bomo pa lahko šle kdaj na kavico, takrat že:nosecka:, no jst pa z:duda:

Ameli te bi še srečno do konca:rozica:

Astra tebi pa da je tokrat:hudicek: tazadnjič na obisku:grrr: No sej mal jo je pa treba pohvalit, da se zdej vsaj lepo obnaša, zdej naj pa že za 9m zgine:):miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobro jutro
25.7.2005 8:41:29   
*zvezdica*
Juutro ženskice
...upam, da nas danes čaka en vroč dan...končno!

MucaMaca bravo za tako odločitev...:bravo:

Drugač mam pa tud jaz ta teden O teden, tko da bo treba "dat vse od sebe" :)...pa da se mi potem pokaže :roza:

Upam, da bo letos eno res plodno poletje :bravo: :bravo:

(odgovor članu IrenaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?