|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
27.8.2010 12:35:57   
mojpikijakob
Pozdravljene,
zanima me ali ima katera doma zgoraj omenjen grelec stekleničk in izkušnje z njim. 1,5 mescev staro hčerko hranim z adaptiranim mlekom in vodo segrevam v lončku na indukcijski plošči.
Zanima me, če si bom z grelcem kaj olajšala delo in ali ima priložen kabel za priključek v avtu.

Vnaprej najlepša hvala za odgovore!

To je ta grelec:

http://www.lovecnacene.si/philips-avent-2003-iq-grelec-za-steklenicke/m/13033/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
27.8.2010 12:54:53   
sazi
Jaz sem grelec za stekleničke uporabljala zgolj za pogrevanje mleka (mojega načrpanega) ali za kratkočasno ohranjanje temperature, da se kaj ni shladilo. Za pripravo AM, pa sem imela vedno pri roki vročo vodo v termovki in še eno hladno (prej prekuhano) v eni flaški. Oboje zmešala na primerno T in naredila mleko - končano v manj kot pol minute in vedno pri roki - sredi zime na sprehodu ali pa na jadrnici.

(odgovor članu mojpikijakob)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
27.8.2010 13:28:11   
m_o_i
ekzekliuser posted image  termoska in gremooo

jaz aventov grelec mam(express al kaj je ze), ampak ti povem, da je tole s termovko dosti hitrejsa in elegantnejsa resitev (mene je zivciralo brisanje tistih steklenick potem user posted image ) da o ceni ne govorimo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.8.2010 15:10:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
27.8.2010 15:24:41   
cebelica_
Jaz ga imam kaki teden, pogrevam pa moje načrpano mleko. Prej sem ga v vroči vodi, pa mi je šlo na živce nonstop hodit čekirat, če je že, al še ni. Sploh, ker je moj sinček grozno neučakan, ko je lačen. No, ta grelnik.. kaj pa vem.. je, pa ni. Jaz sem ga morala najprej naštudirat - kakšno količino mleka greti na kakšnih nastavitvah. Ker če nastaviš vse "po pravilih" ni nujno,da je ok. Najbolj me pa moti to, da ima za izbrat samo nekaj količin mleka (se pravi, 100 ml ne moreš segret, ampak moraš izbrat nižjo ali pa višjo vrednost). Pa to, koliko toplo (oz. mrzlo) vodo na začetku zliješ noter tudi vpliva na končno toploto mleka user posted image . Mi je pa fajn, da vržem stvari notr, vtipkam in grem.. ko pa zapiska, pridem samo iskat.

Končno mnenje: za AM je verjetno termovka res najboljša izbira user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
27.8.2010 17:23:27   
m_o_i
ha? jas sem na phillips expressu (za 25 evrov) nastavla na milimeter manj kot na 1 in je bla lih prav topla steklenicka.

se vedno pa trdim: termoska je zakon (6 ojrekou pollitrska-tudi za na teren-v sparu)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
28.8.2010 8:10:19   
mojpikijakob
Vsem hvala za nasvete, sem nabavila termovko in je res SUPER!user posted image

Uživajte še naprej!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
5.12.2010 13:41:19   
j.urska
Ja, kako pa veste, da je T točno 37°C za AM? Mi lahko ena opiše kako poteka priprava AM na terenu, ker si ne znam čisto dobro predstavljati.
Jaz za pogrevanje svojega mleka uporabljam aventov grelnik in sem ga tudi mogla naštudirati. Če bi delala po navodilih, bi mi zagrelo le na 34,5°C. Malo inprovizacije pa je stvar zalaufala. Bi pa rada vedela tudi, kako je s pripravo AM

Hvala in LP

(odgovor članu mojpikijakob)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.12.2010 14:25:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu j.urska)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: grelec stekleničk PHILIPS AVENT IQ
5.12.2010 18:39:50   
m_o_i
Ja, kako pa veste, da je T točno 37°C za AM?



luba dusa-dihaj malo user posted image
poskus na zapestje al pa v usta (to je se en test-da ni AM zanic), tiste celzijeve stopinje pa pusti pri miru. kje pa pise, da otroku pase 37? nas rajsi pije mleko sobne temperature kot toplo...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Nov jogi
nada56

Bi si privoščili dobro ležišče?

JA, zanj mi ni škoda denarja (61%)

JA, če so dobri plačilni pogoji (30%)

Ni pomembno kje spim (8%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!