|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 20:33:23   
metuljcek321
... a pol se vam bere, al kako?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 20:44:43   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

... a pol se vam bere, al kako?


tebe vedno, draga moja user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 20:45:09   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

MAjuska, lej živa duša.. Vau... sem že mislila, da sem poslednja preživela..user posted image

Mene ne mika odpret, sicer je pa tims na vrsti, če se ne motim user posted image



bejba, ni cajta za zmišljevanje, četrtek je ... user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 20:59:24   
metuljcek321
Živjo!

Kooooončno sem šla k frizerju - opala, bravo jaz. Skrajšala mi je, naredila fazono, je odlično. Razmišljam, da bi si po 100 letih dala še blond pramene ... ulala, se mi kar lušta, priznamuser posted image

Z malečko sva izkoriščali krasne dneve za druženja s prijateljčki, jutri bo pa že bolj šmornasto vreme, a ne? Bljak. Dvakrat sem šla tud zvečer ven na čvekec s frendicami, je pasalo ... načvekale smo se ful, ful ... z zadnjo skupino prijateljic smo ble v Sputniku - poznate? Lušten bar, moram rečt.

umpa, OMG, tole s sladkarijami meji že na overdose. Dio mio, to pa je konkretna količina. Kdo ve, mogoče bo pa mali kmalu rekel: "Ne, hvala, babi & dedi, dost mamuser posted image "

Supermodel Slovenije - moja ex-učenka je tam, baje biser inteligenceuser posted image  - Dijana P. - žal tud mi ne lovimo. ... mamo 5 kanalov & to je to - still aliveuser posted image  Mi je pa za Gospodinje orto žal, moram sestrični rečt, da zrihta novo sezono (k ste jo ene že tko pridno pogledale & nam vzbujale skomineuser posted image )

Majuška, kaj je torej in to jesen? Da vidim, če sem se OK postrigla al ne ... pa kaj bo moj naslednji nakup v trgovini. Mala je glih par dni nazaj dobila nekaj novih hlač (šla sem kar v BC po spodnje dele trenirk - 3 kom.), pa nogavičke, žabice, 2 majčki ... ma, ni, da ni.

Aja, pa dobila je plišastega Nodija, ki je njena nova velika ljubezen. O tem, da cele dneve prepeva: "Prihaja Nodi ... Nodi ... vpijemo hura, prihaja Nodi ... Nodi ... veselo se smehlja ...." itd. naprej in nazaj ...

Sicer pa zdaj za kompanijo pri spanju vodi punčka Marta, ki je d best, da jo objame, se valja po njej in stiska ob njo, tko da je prav crowded in the bed. Sva ji pa podaljšala staro spalno vrečo (dala penco + mojo ex-posteljnina še iz samskih časov v belo-roza kombinaciji - neke roza velike vrtnice so gor, vreča je pa original tud roza, tko da dobr skupaj paše ... našit morava še rokavčke, pa bo tipi-topi) ... jo obožuje, govori: "Anja bo spala v novi spalni vrečki, ulala"user posted image  Je dobr izpadlo, bova še drugo podaljšala, sam neko rumeno blago še najdeva v hiši, da bo barvno usklajeno z vrečo nr. 2.

populis, vse bo ok glede vrtca, nič skrbet ... če ti potem pove, da je blo super, pa če le malo pojoka, to ni problem, sploh. Verjemi, da se ima odlično, da ustvarja, se igra, uči, raziskuje, druži & še in še in še.

umpa, nov avatar, opala, bejba, what's that? Are you going soft on us? Hec, hec. Ej, kolk te razumem, da so se ti odprla nova obzorja, k je zalaufal vrtec in imaš nekaj časa tudi zase, otrok pa je na mestu, kjer mu je prijetno in se razvija, uživa, .....

vrtičkarji, le pogumno, everything's gonna be alright!

flower, je bil Lan potem OK? Našo je tud nekaj vročina lovila, pa ujela za hip, potem je blo OK, a ni bla čist prava 2 dneva. Danes back to normal, je rekla vzgojiteljica, da se skoz smeje, igra z vsemi, uživa na polno. Doma je bla tud carica marica, jedla je pa danes tolk, k da smo jo 1 mesec stradali - you name it: zelenjavno juhico, krompir z blitvo, ribo, navadni jogurt, bombico, hruško, Čokolino ... naša mala Lakotnica ... potem se pa tko pokaka, da se kar šibi plenica: "A je bomba, mami? A je zelo ogromen kaki?"user posted image

bezgov sirup za prehlad, Almera, a res? Jaz ga obožujem - ga je naredila teta & ga pijemo na veliko. Pa začeli smo z limonadami, tko da si mal okrepimo imunski sistem. Pije jo tud Anja, zaenkrat še z mal cukrčka, ampak počasi zmanjšujem dozo. Okus ji paše, je osvežujoč, celo jaz jo pijem, k je še pred časom nisem mogla, ker mi je usta zategnilo do kolen doluser posted image

rojstnodnevnice: party time, ladies, uživajte max.

nanka, vikend je za vogalom, si boš mal spočila. OMG, kakšna nora noč je za vamiuser posted image

Vau, glugluglu, možek je zdaj na Vrhniki v službi, to je pa kul, a ne? Čist blizu. Ste OK? Zdravi malčki? Ti?

LADDER 49 - ODLIČEN FILM, love it! Joacquin Phoenix & John Travolta, oh yeah. Je pa na koncu za jokat, opozarjamuser posted image

roditeljski za tamaučico - mi pa ga imamo v sredo. Je glih danes prinesla vabilo - iz papirja narejeno rožico, steblo pa zvita rolca papirja, ko odviješ, je vabilo prilepljeno. Piše pa prav posebej, da naj otroci zaradi lažje organizacije & izvedbe ostanejo doma.
bolančki/nadležna boleča grla/vneta ušeska/težave z zbujanjem/jok,/zabasani noski .... user posted image user posted image user posted image

3jemi, kako se držiš? Si se že navadila na podopustniški službeni ritem? Kje so tvoji odlični posti, polni humorja in iskric? I've been missing them a lot, pupa.

tims, kako kaj? Dobre poste lepiš, čist si not padla ... najprej tak daljši mrk, zdaj pa skoraj najbolj vestna - tko se dela, kapo dol.

ringarajka, user posted image

neboglasnica, kje si, bejba? Kako folgaš vse skupaj? Kako si zrihtala z roditeljcema? A nista bla naenkrat? Sončica, jp, zna bit, da ne boš mogla it ... no, boš pa pestvala novega bejbija, kar poseka vse ostalo, a ne?

Almera, a pol si za, da gremo gledat Jej, moli, ljubi next week? Quite possible, kajne?

Še tole - me kliče predvčerajšnjim kolega, če bi kandidirala za  občinsko svetnico? Ajme, jaz pa čist apolitična ... kje so me staknili ... ustrezam baje profilu 100%-no ... too bad, da me ne zanima ... čeprav delo po moje ni tko zlo napačno - once you get elected, that is

5ke - nisem čist zihr, ampak ful grize tam zadaj vse živo, tko da maybe so pa od zadnjega čekiranja (k je imela vse belo) že zunaj.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 21:17:04   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321


Majuška, kaj je torej in to jesen? Da vidim, če sem se OK postrigla al ne ... pa kaj bo moj naslednji nakup v trgovini. Mala je glih par dni nazaj dobila nekaj novih hlač (šla sem kar v BC po spodnje dele trenirk - 3 kom.), pa nogavičke, žabice, 2 majčki ... ma, ni, da ni.


Huh, kje si pa ti mene našla zdaj ... hitro eno slikco gor, da vidimo novo frizuro user posted image



Še tole - me kliče predvčerajšnjim kolega, če bi kandidirala za  občinsko svetnico? Ajme, jaz pa čist apolitična ... kje so me staknili ... ustrezam baje profilu 100%-no ... too bad, da me ne zanima ... čeprav delo po moje ni tko zlo napačno - once you get elected, that is


Ej hudo, po mojem pa ne bi bilo nič narobe, če si v svetu ... vsekakor ti je odprtih več vrat ... premisli, preden rečeš ne user posted image user posted image

Hmmm, metuljčica - kaj pa, če ti odpreš naslednjo temo? user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 21:30:48   
tims
Čer,

se samo na hitrco oglasim, pa grem likat naprej. Spet.

V službi mam totalno gužvo (upam, da mi jutri ne bo treba še domov vlečt dela), ampak mi je pa vsaj uspel prebrat, kar ste napisale. No, dela nisem imela velikuser posted image . Članek o grizenju sem si pa kar sprintala. Hvala Populis in Sončica.
Za vse bolane resnično upam, da se res kmalu pozdravite (Rebe... upsi, Ringarajka, Populis, Nanka, Majuska in seveda tudi vsi otročki)user posted image user posted image
 
Umpa, tole pa prov moram povedat. Si me tok skurla s cvetačo, da sem si včeraj celo glavo spohalauser posted image . Mmmmnjamsi.

Sončica, naša tud še nima petk. Nobene.

Flower, Lanovi včerajšnji hodi so me prov nasmejaluser posted image

3jeMi, ja, sem jest tud porajtala, da naše malčke večina ponoči zvije. Verjetno zato ker ležijo, se umirijo, pol pa useka ven. Za tiste laringitične je pa itak znano, da se kašelj pojavlja večina ponoči. No, drugač je pa lepo vidt, da imaš spet čas za RRuser posted image

Almera, upam, da boš jutri še 2 in 1. Sem si komi izborila petkov večeruser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mene ne mika odpret, sicer je pa tims na vrsti, če se ne motim user posted image



O ja, draga moja, se motišuser posted image . Moj del je bil prejšnji. Jest sem svoj "dolg" RR-ju odplačalauser posted image  

Joj, če bom še dolg klofala tuki, bom en k*** zlikalauser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 21:39:29   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

tims, kako kaj? Dobre poste lepiš, čist si not padla ... najprej tak daljši mrk, zdaj pa skoraj najbolj vestna - tko se dela, kapo dol.



user posted image  Hvala, zdej mi je pa nerodno user posted image

Sem prebrala, da si kr sama nardila "novo" spalno vrečo. Prov pohvalit te moram.Si res vsestranska mamiuser posted image . BTW se pa strinjam z Majusko kar se kanditature tiče. No, ja, je pa vseeno na prvem mestu, kako se ti ob tem počutiš in kaj bi tebi to pomenilouser posted image . Kakorkoli se boš odločila, verjamem da se boš pravuser posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 22:13:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 22:54:35   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

punce, čer še enkrat.

pestke prosim.. več jutri... nisem dobre volje...user posted image




user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 22:55:21   
neboglasnica
Almera ima deklico, ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 22:57:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 22:58:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:00:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:01:04   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: ringarajka

IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Almera ima deklico, ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


waaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!


a sem vam rekla včeraj, ha??? A sem, a sem????
 
JUHUUUUUUUU user posted image user posted image user posted image
 
čestitke almera!!
 
pa še punčko, joooj prejoooojjjjjjjj!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem ji še danes rekla, da bo ponoči. Same čarovnice tu okrog. user posted image Pa tole muho, ki mi brenči okrog glave ne morem ukrotiti.

Sem morala prav comp prižgat nazaj, le kdo bo sedaj spal?


Ronja, dobrodošla!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:02:16   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kako ji je šlo GR?

RR-jevka... Ti si čarovnica user posted image user posted image



Citiram sms: Z ultra hitro pošto nas je s svojim prihodom razveselila 2840 g težka in 50 cm majhna razbojnica Ronja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:03:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:05:33   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Če je še ob petih pisala, da nič ne bo.. No samo, če smo iskrene, sem bila pa jaz tista, ki sem jo tu tazadnja "nagnala" rodit user posted image


No no no, a se kregamo katera je čarovnica??? user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:11:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:17:56   
tims
Hehehe, tole me spominja na julij 2008user posted image user posted image user posted image .

user posted image  Mami Almera, čestitke user posted image . Ronja, dobrodošla med nami user posted image user posted image

Je pa tole res šlo s svetlobno hitrostjouser posted image . Ob 19ih mi je poslala sms za kino, pred 23 pa da je že rodila. Bravo, čist v stilu julijk - hitrouser posted image . Sam zdej zgleda, da ne bo šla v kinouser posted image user posted image ?

Nč, grem v pojstlo. Mam pa ves čas kr en nasmešek na ustihuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:19:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:20:22   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

Almera ima deklico, ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


yeeessssss, pa je vendarle šla rodit user posted image user posted image   almera, čestitke!!!!! user posted image

že vemo za ime lepotičke? user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:21:30   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims


user posted image  Mami Almera, čestitke user posted image . Ronja, dobrodošla med nami user posted image user posted image




Ronja torej. Bo prava razbojnica? user posted image

No, to bo mami povedala čez nekaj časa user posted image

prav polepšan večer imam, super novička! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   [Brisano sporočilo]
16.9.2010 23:21:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Julijske poletne čvekice 2008 7.del
16.9.2010 23:22:59   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

No no no, a se kregamo katera je čarovnica??? user posted image user posted image



tu lahko kar nehamo user posted image

< Sporočilo je popravil Majuska -- 16.9.2010 23:23:29 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?