|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.9.2010 22:51:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
25.9.2010 22:57:39   
enea
Naša "dvojka" se je tudi od 1 leta naprej skozi zbujala, pa jokala, pa pila,..user posted image   jaz pa zjutraj kot zombi vstajalauser posted image , sedaj  ima 3 leta in jo je zgleda ta faza minila,.user posted image . pred mogoče parimi meseci ( 2-3 mesece nazaj). Kaj narediti, nič, potrpeti, vsaj jaz tako mislim,... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 1:06:10   
*miska.mcc*
zdrgnjeno, ampak vseeno:
a hodijo spociti in naspani spat?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 9:32:13   
smejčica

Aha, vem kako je to. Sem ravno zanjič na eni temi opisala naš primer. Ga bom kar kopirala sem:

Kaj naj rečem. Naš je star 11 mesecev, pa še nobene noči ni prespal. V bistvu je dobra noč, če se samo 10 krat na noč zbudi, kar je redko.
Spat gre okrog 20 ure in spi zjutraj do 7-8. Samo tja do polnoči se zbudi kake 4 krat. Potem okrog ene ure zjuraj se pa najbolj šele začne. Pa noče dude, ne vode, vsaj čaj je zdaj sprejel. Samo dojil bi se. Tako se vstajam par krat na noč, in tud moj se vstaja. Pa je malo v svoji posteljici, malo v najini, ...
Čez dan mi pa tud samo 2 uri skupaj spravi, če sploh.

Je pa prva bila skoraj ista, z razliko, da se ni dojila tako dolgo. Njo smo navadili na čaj in ga je skoz hotla pit. Je pa vsaj dudo imela rada in jo je z njo šlo pomirit. Je pa pri dveh letih začela spat celo noč brez dude, flaške, ..in še zdaj pri skoraj treh letih spi celo noč.

Probali smo že marsikaj, sam dretja pa ne morem poslušat.

Ne vem, naš se tako dere, da ga ne gre pomirit samo z dudo, ali z objemom, ali z glasom, božanjem ,...


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 9:41:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 9:46:42   
Katy78
Kako so pa potem čez dan? Mislim, so kaj sitni, glede nato, da niso naspani? Ker naš npr. se ponoči redko zbudi, je res priden za spanje, ampak če pride do tega, da se na noč ca. 2-3x zbudi, je potem čez dan neznosen in tudi popoldne bi potem kar spal...

Drugače sem pa jaz ugotovila, da je bilo predolgo popoldansko spanje pri nas vzrok za to, da je zvečer težko zaspal. Spal je tudi po 3 ure, rekord je bil 3h15min, potem je pa kar naenkrat začel spati po 2 uri, max. 2,5 ure in zvečer z lahkoto zaspi. Mogoče ima pa tvoj tudi čez dan 3 ure preveč?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 11:05:17   
Tula
Samo ideja: če je možno, poskusite obrniti posteljico, moj Matija zdaj spi ko angelček user posted image

_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 13:20:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 13:21:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 15:55:18   
Splišni
A pa spi sam v sobi?

Ker pri nas j bilo podobno, dokler smo vsi skupaj spali. Ko sva se pa z mojim izdelila iz skupne spalnice, je bilo pa dobro. Ker eni imajo res tako rahel spanec, da ga že dihanje nekoga drugega zbudi. Pri nas je že (bilo) tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 16:16:04   
Čili 1
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

nas broj 2 izjemno slabo spi: do prvega leta se je zbujal tud na 15min, skoraj vsako noc je imel obdobje po uro, uro in pol plitkega dremanja, ko se je vrtel po postelji in stokal, se dvigal, pa spet legel, ... zdaj je to kake 2-3x na teden, zbuja se pa se vedno ene 7-8x na noc.

kaj narediti, da bo dete bolj trdno spalo? prvi namrec od 10m spi v svoji postelji, znal se je zbuditi 2x, 3x, popiti pozirek vode in je spal naprej. ampak tale drugi pa... nikakor ne spi trdno celo noc.


Malo ga opazuj ponoči. Če ima kaj vetrov. Naši so šele po enem letu (ker se nisem dala odgnati s tem, da imam razvajeno hčerko) ugotovili laktozno intoleranco, alergijo na jajca, fruktozno malabsorbcijo pa še ugotavljajo. Sej sploh ne mislim, da ima vaš enake težave kot naša. Lahko pa kljub vsemu take težave povzroča tudi hrana. Ko je šla naša na dieto brez laktoze,  jajc in zmanjšanje fruktoze, je čudežno njena razvajenost minila in je prespala cele noči. Če pa bi popoldne npr. pojedla naenkrat celo pomarančo, bi mela pa 5 do 6 ur po zaužitju krče.

Pri nas je do 6 meseca spala celo noč. Takoj ob začetku uvajanja goste hrane pa se je začelo zbujanje. Na koncu se je zbujala na 10 min. Pol pa smo šli na preiskave.

Alergije in presnovne motnje se ne kažejo vedno z izpuščaji ali pa driskami, čeprav večino zdravnikov zanima samo to dvoje.

< Sporočilo je popravil Čili 1 -- 26.9.2010 16:18:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 21:51:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 22:22:31   
glen
Naša enka (zdaj že 6 letnica)spi celo noč od 3 mes dalje.
Nasa dvojka (zdaj 19.mes),pa se je prvih 6 mes zbujal na 15 minuser posted image , pol na pol ure do enega leta.
Zdaj pa kakor kdaj,lahko na 15 min,na pol ure na dve,na uro,no najmanj 4-5x se vsako noč zbudi(ko je dobra noč)ko je slaba niti ne štejem več,ker sem itak zombi.
Naj povem, da oba spita od rojstva v svoji postelji v svoji sobi.
Do mes. nazaj sta spala vsak v svoji postelji ampak v skupni sobi,pa sem mislila,da je pogruntal ,da takoj pridem, da nebi starejše budil.Pa sem ga zdaj, ko je sam pustila da se dere, ma ni nič pomagalo.
Najprej začne klicat,mama,mamica,mami priidi,mami ke si,če se neodzovem začne najprej malo stokat,pol pa postopoma vedno glasneje......
Sej ko pridem ga pobožam, lepo pokrijem in zaspi nazaj,sam vseenouser posted image .



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
26.9.2010 22:25:04   
glen
Podnevi spi 1-2 uri.
Postlo smo tudi že obrnili, pa ne pomagauser posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 22:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pogosto nocno zbujanje...
27.9.2010 10:36:26   
maya2
V tolažbo ...Pri nas je ravno tako.... user posted image In ne morejo biti vdno krivi zobje ... Zbuja se n- krat na noč, si ne predstavljam kako bo, ko bom šla zdaj v službo user posted image . Sem že pri prvi mislila, da slabše ne more bit, no pa je lahko user posted image . Prva je zdaj stara 4 leta in spi kakšno leto večino noči, če se pa zbudi pa za lulat. In glede na izkušnje lahko očitno tole zbujanje traja še dve leti user posted image .
Rada bi kaj ukrenila preden grem v službo, saj bo drugače nemogoče funkcionirat.
Mali se ne doji več, dam mu dudo kaj za pit, je še vedno ponoči in to je to. Ne jemljem ga k sebi. Tudi jaz sem razmišljala, da bi spala v dnevni par noči, da vidim če bi se zbujal manjkrat user posted image Mogoče bi pa lahko kak dan ali dva poizkusila tudi pazit na prehrano....



_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?