|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žitne kašice
11.10.2010 13:32:27   
lunka1
Zanima me, katere se še pripravljajo Z VODO? Zdaj sva imeli frutolino in keksolino, ki se pripravljata z vodo, rada bi ji dala še kakšno drugo... Videla sem, da jih je večina za z mlekom... Ker se dojiva, ji ne bi rada začela pri 7 mesecih dajat adaptiranega mleka, upam da razumete... A je možno tiste kašice (recimo kakšen čokolino) naredit z vodo? A je to izvedljivo? Nekje sem brala, da je možno pri tej starosti tudi že dajati razredčenega kravjega? In če da - kakšno je potem razmeje?

Prosim, nasvet.. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žitne kašice
11.10.2010 13:36:38   
Katy78
Pa naredi s svojim mlekom...

Za KM je pa po moje še vseeno prekmalu.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žitne kašice
11.10.2010 13:47:29   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Pa naredi s svojim mlekom...

Za KM je pa po moje še vseeno prekmalu.


Ja, s svojim mlekom... To je opcija.

Za KM pa se tudi meni tako dozdeva (da je prekmalu), čeprav sem nekje slišala/brala/akaj pa vem, da se lahko uporablja user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žitne kašice
11.10.2010 14:13:01   
malaMravljica
ce delas zitne kasice naredi z vodo in to je to. Tudi ce gor pise,da tisto mleko, ma daj, to je sam da vec tega prodajo. Jaz sem mojemu dajala izkljucno od Holle, 3 zita, riz, müssli pa se ena je bila, vse sam z vodo, sem mu pa rizek in zita najprej delala z dodatkom sadja, najboljse mu je bilo z banano. Ne vem tocno, mislim, da pri 10 mesecih sem mu pa to zacela z mlekom pripravljat, polnomasto in frisno, nic alla alpsko mleko.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žitne kašice
11.10.2010 20:18:41   
gupika
V DM-u imaš od riže, od vanilije in banane (vsi se mešajo z vodo). To so prav
DM-ovi proizvodi in so res dobri v primerjavi s Podravkinim frutolinom. Stanejo pa tudi manj kot drugi (1,90EUR).

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žitne kašice
11.10.2010 20:54:45   
sonček88
Delaj kašice z svojim mleko, če ga seveda imaš dovolj, za tamalega in za stiskat...!

Glede KM nevem. Poznam pa punco ki je tamali dajala kozje mleko že od 3 meseca, ker ni več dojila. In je rekla, da je vse ok. Prebava, blato, ipd...:P


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žitne kašice
11.10.2010 21:01:59   
tasa_m
Jaz sem ji po 6.mesecih delala vse z KM-Planika, pa ni bilo nič narobe.
Sva se dojili do 7meseca, dokler se ni sama odstavila. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 11.10.2010 21:02:32 >

(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žitne kašice
12.10.2010 11:04:46   
kristinaj
pri 7m ... a ne uvajate še goste hrane??? pa skute in jogurte?!!!!

jaz sem pri naših nekje med 7,5m in 8m uvedla kravje mleko, alpsko 3,5 za take reči, polento na mleku, gres na mleku, čokolešnik ipd, zjutraj in zvečer sta pa dobila aptamil....

če ne ima milupa neke kašice ki se mešajo z vodo a je not adaptirano mleko... ma te kašice so za bolj male



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žitne kašice
13.10.2010 10:14:19   
izgubljena_ovcka
Teh kašic otrok sploh ne rabi! Če je dojen itak dobi mleka čez glavo, žita mu pa naredi s sadjem če se ti ne da črpat za obroke (meni je to dop****lo po enem mesecu
user posted image ). Jaz našemu 6m skuham npr ajdovo kašo s suhimi slivami, proseno kašo z marelicami, v kakšno mokro, sočno sadje mu speštam ovsene kosmiče, gres zmešam v jabolčno čežano, ...

Če nisi doma je sicer malo nepraktično (moj brez pardona zavrača vse kar vsebuje AM) ampak se da pojest tudi hladno, vsaj moj ne komplicira glede tega.  

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




ime za fantka?
brankica



lilo rene (13%)

lalo rene (2%)

rene (48%)

nino rene (5%)

jan rene (17%)

lan rene (14%)


Število vseh glasov: 592

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!